Problemy z zadaniami 398015 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398015

Odpowiedzi 1433

maxi2345

maxi2345

Użytkownicy
posty8
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Em dostarczyłem alkohol 3 obozom i nie ma opcji dialogowej dalszej z Briamem lub Quentinem. CO ROBIĆ?

Podłączam się, mam podobny problem.
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak powinno wyglądać poprawne przejście zadania Wsparcie dla Quentina? Gadałem z nekromantą, wyczyściłem kopalnię i nie mam żadnej opcji dialogowej z nikim.

Poza tym czy odprowadzenie Corristo do stołu alchemicznego kończy jego wątek?
 

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Nie tyle problem z zadaniem co pytanie - mam starą zbroję znalezioną na ziemiach orków, Huan w nowym obozie chce ja odemnie odkupić... to jedyne co można z nią zrobić czy może być np naprawiona albo coś w ten deseń?
 

Mordrag

Mordrag

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Mordrag

Problemy z zadaniami
#43 2015-02-06, 15:10(Ostatnia zmiana: 2015-02-06, 19:29)
jak wykonac zadanie z obroną placu wymian dla Thorusa?

zabiłemm wszystkich bandytów, a jeden strażnik kazał mi sie upewnic czy wszystkie patrole sa bezpieczne...
rozmawialem ze wszystkimi 6 straznikami i nie ma zadnego szczegolnego okna dialogowego.. co robie nie tak?

Post połączony: 2015-02-06, 19:29
gdzie znalezc ubranie dla szpiega kaloma?
 

Xeroelo

Xeroelo

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Xeroelo

Problemy z zadaniami
#44 2015-02-06, 20:20(Ostatnia zmiana: 2015-02-06, 20:33)
Witam, mam pytanie gdzie jest Thomson, którego trzeba zabić w zadaniu dla Willla?
edit.dobra znalazlem
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Mam pytania odnośnie następujących misji:
1. Sentymentalny Miecz - Jim kazał mi znaleźć swój zgubiony miecz w pobliżu placu wymian, lecz nie mogę go tam znaleźć. Gdzie jest ten miecz?
2. Nowe, Mocne Ziele - któryś nowicjusz z obozu bractwa dał mi to zadanie, muszę znaleźć kogoś, kto będzie chętny do sprzedaży ich nowego ziela. Gadałem z Baal Kagan w NO (nie chciał sprzedawać tego ziela). Poza tym próbowałem zagadać do Baal: Parvez, Taran, Isidro lecz brak u nich opcji dialogowych na ten temat. Ktoś wie co dalej zrobić?
3. Sprawa Firna - doszedłem do momentu, gdzie trzeba znaleźć nowych dwóch robotników do szwalni Świstaka. Szukałem wśród sporej ilości NPC, ale żaden nie ma opcji dialogowej o tym. Ktoś wie kogo trzeba zgarnąć?

Dla informacji dodam że jestem w III rozdziale i jestem Str. Świątynnym
 

ZarzaPL

ZarzaPL

Użytkownicy
Nie.
posty445
Propsy83
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nie.
Mam pytania odnośnie następujących misji:
1. Sentymentalny Miecz - Jim kazał mi znaleźć swój zgubiony miecz w pobliżu placu wymian, lecz nie mogę go tam znaleźć. Gdzie jest ten miecz?
2. Nowe, Mocne Ziele - któryś nowicjusz z obozu bractwa dał mi to zadanie, muszę znaleźć kogoś, kto będzie chętny do sprzedaży ich nowego ziela. Gadałem z Baal Kagan w NO (nie chciał sprzedawać tego ziela). Poza tym próbowałem zagadać do Baal: Parvez, Taran, Isidro lecz brak u nich opcji dialogowych na ten temat. Ktoś wie co dalej zrobić?
3. Sprawa Firna - doszedłem do momentu, gdzie trzeba znaleźć nowych dwóch robotników do szwalni Świstaka. Szukałem wśród sporej ilości NPC, ale żaden nie ma opcji dialogowej o tym. Ktoś wie kogo trzeba zgarnąć?

Dla informacji dodam że jestem w III rozdziale i jestem Str. Świątynnym

1. Sentymentalny miecz, to stary miecz, który znajdujesz na początku gry. Tak, też wiem ze to debilne.
2. Nie mam bladego pojęcia, wybacz.
3. Musisz zgarnąć dwóch "włóczęgów" z obozu myśliwych.
 

gothic1210
  • Gość
Em dostarczyłem alkohol 3 obozom i nie ma opcji dialogowej dalszej z Briamem lub Quentinem. CO ROBIĆ?

Podłączam się, mam podobny problem.
Prawdopodobnie bug. Sprawdzę to jeszcze raz przy okazji robienia patcha.
 

Xeroelo

Xeroelo

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kto jest drugim kopaczem do kopalni zlota?
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Mam pytania odnośnie następujących misji:
1. Sentymentalny Miecz - Jim kazał mi znaleźć swój zgubiony miecz w pobliżu placu wymian, lecz nie mogę go tam znaleźć. Gdzie jest ten miecz?
2. Nowe, Mocne Ziele - któryś nowicjusz z obozu bractwa dał mi to zadanie, muszę znaleźć kogoś, kto będzie chętny do sprzedaży ich nowego ziela. Gadałem z Baal Kagan w NO (nie chciał sprzedawać tego ziela). Poza tym próbowałem zagadać do Baal: Parvez, Taran, Isidro lecz brak u nich opcji dialogowych na ten temat. Ktoś wie co dalej zrobić?
3. Sprawa Firna - doszedłem do momentu, gdzie trzeba znaleźć nowych dwóch robotników do szwalni Świstaka. Szukałem wśród sporej ilości NPC, ale żaden nie ma opcji dialogowej o tym. Ktoś wie kogo trzeba zgarnąć?

Dla informacji dodam że jestem w III rozdziale i jestem Str. Świątynnym

1. Sentymentalny miecz, to stary miecz, który znajdujesz na początku gry. Tak, też wiem ze to debilne.
2. Nie mam bladego pojęcia, wybacz.
3. Musisz zgarnąć dwóch "włóczęgów" z obozu myśliwych.

Dzięki. Fakt z tym starym mieczem to naprawdę niefajnie zrobione (dobrze, że chociaż u kupców go znalazłem...). Powinien być on jakoś oznaczony w opisie samej broni lub mieć odpowiednią nazwę, żeby ktoś go nie zapodział. Także quest 1 i 3 wykonałem, niestety quest 2 nie mam pojęcia dalej. Może ktoś będzie wiedział inny...
 

gothic1210
  • Gość
2. Podmień ziele ze skrzyni Baal Kagana na to, które dostałeś od Nowicjuszy. 
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
2. Podmień ziele ze skrzyni Baal Kagana na to, które dostałeś od Nowicjuszy.

Zrobiłem tak po tym jak znalazłem jego klucz, ale z Baalem Kaganem dalej nie mam żadnego dialogu ani żadnego wpisu nowego do dziennika zadań.
 

gothic1210
  • Gość
Hmmm. Jeśli jesteś pewien, że dodałeś odpowiednie skręty to może być bug... Baal Kagan powinien cię sam zaczepić po tym jak napełnisz skrzynię i oddasz mu klucz. 
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Możliwe. Bo z tego co pamiętam wzięłem misje od nowucjusza z tym zielem. Podszedłem do Kagana i on powiedział, że nie będzie sprzedawał nowego ziela tylko te które ma w skrzyni. I zlecił mi zadanie znalezienia klucza. To ja znalazłem klucz, otworzyłem jego skrzynkę i zabrałem zielone nowicjusze i podłożyłem to nowe ziele i oddałem mu klucz. Hmm może testowo zacznę nową grę i na szybko sprawdzę jeszcze raz czy zadziała.
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po oddaniu klucza Kaganowi, ten ma go na sprzedaż (0 bryłek).
 

jwk

jwk

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem.  Czegoś tu nie rozumiem. Jestem kretem od samego początku gry. Rozumiem, ze w takim razie nie mogę zostać bandyta?  przynajmniej gra nie daje mi takiej możliwości.  Mam zrobione wszystkie 'glowne' zadania w NO, ale w dalszym ciągu jestem tylko kretem.  Mam jakby zamknięta drogę do bycia Szkodnikiem czy najemnikiem. Chodzę od obozu do obozu i juz nie bardzo mam co robić żeby 'awansowac '. Jestem na poziomie 5. Przejście do 2 rozdziału tez nic nie dało
 

gothic1210
  • Gość
Musisz porozmawiać z Okylem o awansie. 
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Tak Baal Kagan sprzedaje później ten klucz za 0 bryłek. Sprawdziłem drugi raz, Kagan nie zareagował. Chyba zadanie jest zbugowane poprostu.
 

jwk

jwk

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Okyl nie ma mi niestety nic do powiedzenia. Zadanie ze szpiegujacym cieniem wykonane,  z dostawą tez,  Okyl poinformowany 
 

gothic1210
  • Gość
To idź do Laresa z tym i powiedz, że Okyl cię przysłał. 
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry