Problemy z misjami 83151 228

O temacie

Autor Kyubie

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 83151

Odpowiedzi 228

siwycfc

siwycfc

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak zabic lodowego smoka? gram magiem ognia i on jest dla mnie nie do zabicia, nawet jesli przyzwe demona
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
a resztę smoków zabiłeś? Po każdym zabitym smoku powinien być napis (rodzajsmoka) nie żyje
 

Kirfy

Kirfy

Użytkownicy
posty29
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Kirfy

Problemy z misjami
#202 2016-07-12, 17:48(Ostatnia zmiana: 2016-07-12, 20:16)
wie ktos moze gdzie szukac wskazowki ew. gdzie jest sam moe w misji zemsta jastrzebi? wybralem opcje zeby wysluchac wambo, pobilem oskara, pogadalem z kardifem i nie mam pojecia co dalej

edit. niewazne znalazlem go calkowicie przypadkiem, dla ewentualnych potrzebujacych

Spoiler
polecam sprawdzic okolice halvora
 

Lmer

Lmer

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wytłumaczy mi ktoś gdzie mogę zrobić tak by móc przeczytać ten list z strażnikami? są 4 listy, to pewnie 4 miejsca.
 

nakea29

nakea29

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Mam problem z zadaniem od ducha gomeza, jestem pewny ze w tej kopalni wybilem wszystko a mimo to nie moge ukonczyc qesta nwm czy to jakis bug czy trzeba poprostu cos jeszcze zeobic ?
 

siwycfc

siwycfc

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zabilem bagiennego smoka, nastepnie poszedlem na lodowego z doladowanym okiem ale nie zadaje mu zadnych obrazen, wiec zawrocilem i poszedlem na kamiennego to jemu juz cos stracam ale bardzo malo, ze jego zycie odrazu sie odnowi. Czy to zabicie smokow jest wg mozliwe?
 

Mocarz1

Mocarz1

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do smoków to musisz zabić 1 za pomocą kodów bo też miałem taki problem wersja 1.7  taki bug po prostu


Lmer rozwiązanie tego zadania jest wcześniej na forum tylko musisz sobie trochę poszukać
 

SarynPro

SarynPro

Użytkownicy
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

SarynPro

Problemy z misjami
#207 2016-08-14, 00:08(Ostatnia zmiana: 2016-08-20, 01:06)
Mam problem bo nie mogę znaleźć Crisa, wiem że ten temat już był ale jak otwieram to co przesłał Tituf to pisze: The image you are requesting does not exist or is no longer available

Już nie ważne, teraz mam problem z skradzionymi towarami Tireona, Xardas wysłał tego złodzieja gdzieś w okolice słonecznego kręgu, przeszukałem już okolice od Czarnego trolla do kamiennego kręgu gdzie się pojawia kamienny strażnik, nie znalazłem tego złodzieja. Możecie mi opisać to miejsce?

Znalazłem go teraz z kolei mam problem z zaginionym kluczem Hagena z kim muszę o tym porozmawiać?
 

maniek1159

maniek1159

Użytkownicy
posty31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jak wykonać misję kto to jest? to jest ostatnia żeby przystąpić do mrocznego zakonu z łukiem wygnania
 

Chudy22PL

Chudy22PL

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z misją zbrodnia i kara. Dowiedziałem się, że lucy mnie okłamała, że ten strażnik w nocy patrolował czy coś takiego i znikła gdzieś. Gdzie jest w takim razie bo nie mam do tego już siły.
 

SmokFeomathar

SmokFeomathar

Użytkownicy
posty6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam mam problem z misją "Złodziej artefaktów". Jak ktoś ją robił, to wiem, że strażnik blokuje dostęp do domku sędziego to go pobiłem. Okradłem sędziego z klucza, następnie otworzyłem kufer. I tego posążka Innosa, który trzeba ukraść nigdzie nie ma. Ktoś wiem gdzie go mogę znaleźć, przeszukałem całą chałupę kilka razy i nic ;/
 

Domixson

Domixson

Użytkownicy
posty103
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie co do wścieklizny, bo dostajemy trochę siły chyba (5-15) i zabiera nam trochę zdrowia.
Więc:
1. Czy z u biegiem czasu w grze zabiera nam jeszcze więcej życia albo coś innego odejmuje i możemy zginąć?
2. Czy po wyleczeniu się statystyki wracają do normy czy np. Siła zostaje i tylko zdrowie wraca.
3. Kto może nas wyleczyć (Może ten Myśliwy z Khorinis)?
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Tak zabiera za każdym razem gdy idziemy spać.
2. Statystyki wracają do normy czyli siła ci spadnie.
3. Uleczy nas Irwin czyli znachor w dolinie przodków. Jego dom jest na płaskowyżu na terenie "niby kanionu". Żeby zrobić lekarstwo trzeba od niego wrócić się jeszcze do Vatrasa i znów do niego. Lekarstwo przyda się do 2 zadań chyba. + jest jeszcze sposób, który dzięki lekarstwu można podbijać statystyki HP. Ale nie polecam psuje balans.
 

Domixson

Domixson

Użytkownicy
posty103
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziękuje!

-Wie ktoś skąd mogę zdobyć czarną perłę? (Otwierałem tysiąc małży nic oraz u Lutero też nic nie ma)
-Zadanie chyba ,,Bezpieczna Lokata'' jeden członek z klanu czarnych jastrzębi skupuje złoto w klejnotach i mamy za zadanie przynieść mu jakieś wie ktoś gdzie można je zdobyć?
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czarną perłę ma Sharky w kanałach jedną dostajemy też za zadanie dla jednej damy w górnym mieście.
Jeśli chodzi o klejnoty Lorda Tymorsina (chyba o to, nie grałem jastrzębiami) jest ich 12 są rozsiane po całym Khorinis w jaskiniach też są.
 

Sir Metall

Sir Metall

Użytkownicy
posty10
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka, problem polega na tym ze wzielem questa haracz od jastrzebii a teraz wstapilem do strazy i mnie atakuja. Moge cos zrobic, czy olac i omijac ich poki nie dam im rady? Przezyje brak misjii pobocznych o ile to nic nie pobuguje dalej
 

basowy

basowy

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam . Mam problem odnośnie Quarhodrona. Piję miksturę magii i akrobatyki (która ma mnie ochronić przed pierwszym uderzeniem ) i jak chce otworzyć skrzynie to i tak mnie zabija ogien z czaszki ,a słyszę że się brama otwiera dzięki tej skrzyni . Proszę o szybką odpowiedź bo przeglądam i nie mogę nic o tym znaleść  a nie chciałbym używać kodów żeby zrobić wątek z Nocą Kruka . Pozdrawiam .
 

Dakol95

Dakol95

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dakol95

Problemy z misjami
#217 2017-01-26, 01:15(Ostatnia zmiana: 2017-01-27, 17:23)
Witam.
Może wie ktoś gdzie są klucze od wież miejskich, jeden znalazłem w koszarach, reszty nie wiem, Peck i Pablo swoich nie maja.
Dzięki za pomoc :)

Druga sprawa to tabliczka dla ruperta, zdobyłem ją, ale nie mam opcji dialogowej żeby ja oddać.
 

donior

donior

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie znalesc klucz dla hagena? od przełeczy xd
 

Dakol95

Dakol95

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dakol95

Problemy z misjami
#219 2017-02-06, 11:05(Ostatnia zmiana: 2017-02-06, 23:44)
Donior, robisz zadanie "Zbrodnia i Kara", "Rytualne Ostrze" i " Zaginiony Nowicjusz". Tylko dokładnie czytaj dialogi i dziennik. Zbrodnia i Kara prowadzi do Rytualnego Ostrza, a to z kolei do Zaginionego Nowicjusza.


Ma ktoś jakieś pomysły co do zadania "Wyjątkowy Obraz" w ratuszu go nie mogę go znaleźć.
Dzięki z góry.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry