Problemy z misjami 83153 228

O temacie

Autor Kyubie

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 83153

Odpowiedzi 228

Karikowy

Karikowy

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Karikowy

Problemy z misjami
#220 2017-05-16, 09:42(Ostatnia zmiana: 2017-05-16, 09:52)
Pytanie . Gdzie jest stara kopalnia z misji dla Gomeza i jak się do niej dostać? I moze jeszcze jedno pierścień gomeza, który mamy dac bliznie, gdzie on jest?
 

Dezerow

Dezerow

Użytkownicy
posty42
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Dezerow

Problemy z misjami
#221 2017-05-17, 08:50(Ostatnia zmiana: 2017-05-17, 09:07)
Kopalnia jest w obozie quentina, aby się do niej dostać musisz wykonać misje dla magów w zamku w gd, aby ją otrzymać musisz dostać misje o nawiedzeniach w nocy, którą otrzymujesz od jednego z mieszkańców zamku gd. Pierścień gomeza jest za zamkniętymi drzwiami w wieży, w zamku.
 

Karikowy

Karikowy

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Karikowy

Problemy z misjami
#222 2017-05-20, 14:23(Ostatnia zmiana: 2017-05-20, 14:56)
Pierścienia szukalem po calym zamku. Nie ma. Druga sprawa. Sprawa starej wiezy i tego xo jest pod wodą skąd wziąć klucz do skrzyni tam gdzie jest ksiaze demonów. I jeszcze jedno. Jestem w 3 rozdziale i mam wykonać jakas próbę beliara. Jak sie za nia zabrac?
 

nerzhul

nerzhul

Użytkownicy
posty128
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
pierscień gomeza jest za drzwiami w zamku lecz potrzeba o ile pamiętam 3 kluczy żeby przejść przez drzwi klucze sa poukrywane po całym zamku i komnatach paladynów musisz poszukać odnośnie 3 rozdziału musisz mieć statuetkę beliara (bennet) i 10 woli beliara pierścieni .
 

123gothic

123gothic

Użytkownicy
posty5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Do pana który miał problem z zadaniem złodziej artefaktów. Miałem ten sam problem a rozwiązałem go tak:
Rozmawiamy ze strażnikiem on wyciąga miecz kawałek odbiegamy rzucamy przyzwanie stada i przy odrobinie szczęścia nas nie dobije. Wstajemy rozmawiamy ze strażnikiem płacimy 1000 sztuk złota i potem z górki.
 

siwy8

siwy8

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zabić smoki? malo co im stracam życia, a co dopiero zabic je... niemozliwe
Miecze runiczne tez na nie nie dzialaja
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grać w Globala, gdy jest Przeznaczenie...  Nie za bardzo rozumiem, ale podziwiam Smoki są zbugowane. Trzeba jednego zabić kodem.

inc0

inc0

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest jakaś szansa, na to, żeby Gor ze mną rozmawiał. Mam już 3 rodzaje ubrań ze skórzaną zbroją na czele, ale brak opcji dialogowych.. Czytam tutaj, że wszyscy cisną z Gorem po expa.., a w opcji szukaj nie znalazłem rozwiązania mojego problemu :(. Niby 6lvl wbiłem, ale trwa to chorendalnie długo, bo te stworki na początku dają w kość ;)
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest jakaś szansa, na to, żeby Gor ze mną rozmawiał. Mam już 3 rodzaje ubrań ze skórzaną zbroją na czele, ale brak opcji dialogowych.. Czytam tutaj, że wszyscy cisną z Gorem po expa.., a w opcji szukaj nie znalazłem rozwiązania mojego problemu :(. Niby 6lvl wbiłem, ale trwa to chorendalnie długo, bo te stworki na początku dają w kość ;)
a czy w tych trzech rodzajach masz zwykłe ubranie obywatela takie jak ma Lares bo u mnie też to było i tylko to mu mogłem oddać
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry