[G1] Content Mod 96575 239

O temacie

Autor

Zaczęty 8.11.2014 roku

Wyświetleń 96575

Odpowiedzi 239

gothic1210
  • Gość
a co się znowu w tej kopalni dzieje? co to za bug? już prędzej do cma siądę niż do er, więc jest szansa, że to zrobię (ale nie obiecuję).
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Z tym błędem to dziwne. Nigdy podobnego nie miałem, a moda przeszedłem w całości.
Zresztą w ER też nie.

Zapewne chodzi o to, by nie wchodzić do OK, skoro gra tego nie zaleca (można przed wzięciem zadania, bo 4 rozdział wywołuje otwarcie kopalni).
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie pamiętam dokładnie, ale po prostu zadanie w OK się nie aktualizuje. Poszedłem tam z trzema ludźmi Quentina, wybijałem strażników SO po drodze. No i najwyraźniej jakiś skrypt nie zaskoczył w momencie otwierania bramy kołowrotem. Później oczyściłem całą kopalnię i też się nic nie działo. Żaden z tych bandytów Quentina mnie nie zagadywał.
 

Iskiel

Iskiel

Użytkownicy
Miłość, mądrość, odwaga.
posty102
Propsy23
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Miłość, mądrość, odwaga.
Panowie, mam wielką prośbę, potrzeba mi pełnych polskich, zdekompilowanych skryptów tejże modyfikacji, jeśli to nie problem, i jedynie na użytek własny, zaznaczam! Z góry dziękuję...
 
W imieniu całego forum the Modders pragnę wznieść toast za Bractwo Spolszczenia, za ich dobrą robotę i duży wkład w naszą małą społeczność fanów Gothica. Bez nich wiele modów nie zostałoby nam nigdy zaprezentowanych w naszym ojczystym języku. Dziękujemy.

Kondzio

Kondzio

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Elo jak zrobić questa: "Podejżany typ" i "Kto ukradł posążek Busterowi". Z góry dzięki :)
 

gothic1210
  • Gość
Możesz przypomnieć o co w tych questach chodziło? To było wieki temu :D Posążek chyba ma w ofercie Fisk :)
 

Kondzio

Kondzio

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Posązek juz oddałem dla Bustera, ale on chce wiedzieć kto go ukrdał. Co do Podejżanego typa to dostałem tego questa od jakiegos typa z nowego obozu na samej górze karczmy. I chce żebym zabił jakiegos Thompsona. Nie mam pojęcia gdzie go znalezć
 

gothic1210
  • Gość
Thompson powinien być w kuchni w SO.
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Co do posążka to na 90% Sharky.
 

Kondzio

Kondzio

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie ma Thompsona w kuchni SO


Post połączony: 2016-09-06, 16:41
Z Sharky'm nie mam zadnego dialogu na ten teamt


Post połączony: 2016-09-06, 16:42
A jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie gdzie można kupić ser?
 

Szeryf1592

Szeryf1592

Użytkownicy
posty18
Propsy24
ProfesjaAnimator
  • Użytkownicy

Szeryf1592

Gothic Content Mod
#230 2016-09-07, 16:38(Ostatnia zmiana: 2016-09-07, 18:11)
Mam pytanie czy koncert In Extremo jest dostępny w tym modzie?

Edit: a dobra już poczytałem, że ich nie ma :P

Kondzio

Kondzio

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może ktoś jeszcze zna odp na moje pytania?
 

gothic1210
  • Gość
w kuchni w tej wieży, nie kuchni magnatów
 

Kondzio

Kondzio

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Kondzio

Gothic Content Mod
#233 2016-09-10, 14:23(Ostatnia zmiana: 2016-09-11, 12:27)
Tam w tej krzywej wieży też go nie ma

Post połączony: 2016-09-11, 12:27
Ktoś mi powie gdzie moge kupić/znalezć ser. Bo do questa potrzebny.
 

kremuwkarz

kremuwkarz

Użytkownicy
posty54
Propsy9
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy

kremuwkarz

Gothic Content Mod
#234 2016-09-11, 18:10(Ostatnia zmiana: 2016-09-11, 23:45)
Wspaniały ten mod tylko szkoda że gryzie się z modem który poprawia wygląd świata Gothic_I_3D-_2.0_21.11.2012 więc przydałby się compability patch jeśli łaska.
Mam nadzieję że powstanie nowa wersja bez wspomnianych bugów. :)
 

fangothica12

fangothica12

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mój pierwszy mod do Gothica zaliczony. Dobra robota. Jest kilka błędów ale gra sie fajnie. Props. Teraz zaczynam Edycje Rozszerzoną bo ten mod to był tylko wstęp :) Tylko dlaczego ten Lucas z obozy przed SK jest nieśmiertelny? :/
 

gothic1210
  • Gość
Bo jest ważnym NPC. Znalazłem skrypty tego projektu, więc po patchu do ER może coś połatam :)
 

gothic1210
  • Gość
Hej.
Udostępniam skrypty tego projektu. Możecie je pobrać stąd: http://www.moddb.com/mods/gothic-i-content-mod-pl/downloads/content-mod-scripts

Zezwalam na wykorzystanie tych skryptów w swoich modyfikacjach w całości lub częściowo. Zachęcam także do rozwijania projektu. Wrzuciłem skrypty na GitHuba i przyjmę każdy sensowny commit https://github.com/Outlander1210/Gothic-Content-Mod/
Sam nie będę się już tym zajmował, ale mogę doradzić albo pomóc z rozwiązywaniem problemów.
 

Szeryf1592

Szeryf1592

Użytkownicy
posty18
Propsy24
ProfesjaAnimator
  • Użytkownicy
Jest jakaś opcja przywrócenia In Extremo bo dziwnie wygląda sam Grim przy scenie klaszczący do nikogo :p

DawidT

DawidT

Użytkownicy
posty117
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A w ogóle tak scharakteryzujcie - czym CM różni się od ER (obecnie ER+)? Pytam bo może i ja w niego kiedyś zagram. I dzięki za skrypty projektu Outlander!
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry