Dyskusja ogólna 320621 815

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 3.10.2014 roku

Wyświetleń 320621

Odpowiedzi 815

Fynn

Fynn

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam serdecznie, troche nie w temacie - kiedy ma byc ukonczony ten mod ? Chcialbym sobie zagrac od nowa w G2 z NK i dodatkowo chcialbym zainstalowac ZLote Wrota + ta druga czesc.

Pozdrawiam!
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
W ostatnim czasie sporo osób dopytuje się o stan prac i dlaczego nie publikujemy nowych materiałów. Otóż od jakiegoś czasu prace nad modem idą bardzo powoli gdyż część teamu zajęła się pracą nad własną grą 2D (na razie nic więcej nie możemy ujawnić), a pozostała część zajęła się własnymi sprawami... Mimo to garstka zapaleńców ocalała i będzie powoli kończyła drugą część. Trzymajcie za nas kciuki!
Na pocieszenie niepublikowany jeszcze screenshot z wyspy Samoa:

http://i.imgur.com/oIdIS4D.jpg

karcio22

karcio22

Użytkownicy
posty15
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam was ponownie. Czy można się spodziewać premiery w tym roku? Jak się ma sprawa dubbingu? Mieliście się z początku wyrobić do końca 2015 roku xD Żeby tylko nie było jak z dziejami khorinis. Jak się mają prace? Początek/połowa/koniec? Jak blisko końca jesteście? Nie każcie mi czekać dłużej :D Ja już chcę pograć w dobrego moda do Gothica :D Mam nadzieje że wrażenia będą równie dobre jak przy pierwszej części albo lepsze :)
 

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Zdążycie z tą modyfikacją  do końca roku? Czy raczej nie? :)
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Zdążycie z tą modyfikacją  do końca roku? Czy raczej nie? :)
Pierwsza część robili okolo 6 lat, a swiat byl juz tylko gotowy, jedynie trzeba bylo dodac/zmienic. W 2 części będzie nowy świat. Jak umiesz myśleć to sam sobie odpowiesz na pytanie.
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu

Sentarion
Moderator działu

Dyskusja ogólna
#565 2016-12-17, 09:16(Ostatnia zmiana: 2016-12-17, 16:28)
Dziś prezentujemy zupełnie nowy, wykonany od podstaw pancerz gwardzisty Elei. Został on wymodelowany na specjalne zlecenie, dzięki wpłacanym przez Was środkom. :) Miecz, który oglądamy na filmie, również będzie dostępny w grze. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie i prosimy o więcej :)
http://www.zlotewrota.org/wsparcie-projektu/

PS. Pancerz oglądamy w Khorinis, którego jednak nie będzie w II części Złotych Wrót. Stolica Elei jest jeszcze w trakcie prac. Zbroja jest wzorowana na pancerzu z Dark Messiah of Might & Magic.

https://www.youtube.com/watch?v=KoKTsB0Nmrw


OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Zajebiście się to prezentuję! Gizbor ma talent, czekam z niecierpliwością na moda  :ok:

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
W nowym gameplayu zobaczycie stwory, które pojawią się w drugiej części Złotych Wrót: popiołaka znanego z Risen 1 (podpiętego pod szkielet animacji trolla), ogra z Gothic 3 (podpiętego pod szkielet animacji orka) i żółwia. Dodatkowo zaimplementowaliśmy umiejętność sprintu (na razie jeszcze bez paska wytrzymałości). Całości towarzyszy muzyka z Gothic 3, jednak rozpoczęliśmy prace nad własnym soundtrackiem i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaprezentować własne utwory :)

https://www.youtube.com/watch?v=NGPHryShrxo

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Ta zbroja razi troche niekonsekwentnym cieniowaniem :D Fajnie, ze nadal coś robicie. O dziwo ZW przeszedłem :D
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Zajebiste :D
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
O dziwo ZW przeszedłem :D


I jak? :D
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Ogólnie mi się podobalo
 

bezi50

bezi50

Użytkownicy
posty53
Propsy5
  • Użytkownicy
W nowym gameplayu zobaczycie stwory, które pojawią się w drugiej części Złotych Wrót: popiołaka znanego z Risen 1 (podpiętego pod szkielet animacji trolla), ogra z Gothic 3 (podpiętego pod szkielet animacji orka) i żółwia. Dodatkowo zaimplementowaliśmy umiejętność sprintu (na razie jeszcze bez paska wytrzymałości). Całości towarzyszy muzyka z Gothic 3, jednak rozpoczęliśmy prace nad własnym soundtrackiem i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaprezentować własne utwory :)

https://www.youtube.com/watch?v=NGPHryShrxo


Skoro już wzięliście się za przenoszenie modeli z innych gier to czy pomyśleliście by przenieść modele potworów, które już występują w G2 NK? (Na przykład Ścierwojad albo Zębacz z G3 lub Cieniostwór z Arcanii.)

Czy przynajmniej czysto teoretycznie byłoby możliwe przeniesienie modelu jakiegoś stwora z innej gry razem z jego animacją lub chociaż samej animacji? (Np machanie mieczem z G3.)
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Cytuj

Czy przynajmniej czysto teoretycznie byłoby możliwe przeniesienie modelu jakiegoś stwora z innej gry razem z jego animacją lub chociaż samej animacji? (Np machanie mieczem z G3.)

Oj ja wątpię, aby był to dobry pomysł. Ale i tak z trojki nie da się tych animacji wyjąć, a tym bardziej zaimplementować nowych.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
O ile wiem zarówno model jak i animacje trzeba zrobić od nowa na silniku gry, ale może się mylę.
 

DarthWojt

DarthWojt

Użytkownicy
posty135
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy

DarthWojt

Dyskusja ogólna
#575 2017-01-08, 17:57(Ostatnia zmiana: 2017-01-08, 18:03)
Takie moby jak ogr fajnie gdyby dostały nową animację, przynajmniej niektóre z nich. Wiadomo, super gdyby można było zobaczyć rozbudowane animacje npctów oraz mobów, w tym dłoni, poruszania się.

Co do modeli mobów/npctów mam nadzieję, że zostaną zastąpione tymi z G3, Risen 1,2,3, lub ArcaniA,  Fajnie wygląda ścierwojad  z Risena 3, po małym przerobieniu tekstur by pasował do tego moda. Modele Orków można wyciągnąć z Content Moda do G3, podobnie jak NPCty i ich zbroje.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
O ile wiem zarówno model jak i animacje trzeba zrobić od nowa na silniku gry, ale może się mylę.

Żadnych animacji nie trzeba robić, to są po prostu modele podpięte pod gothicowe gości.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
@DarthWojt z animacjami jest ten problem, że nie mamy animatorów. Ale ich szukamy więc jak ktoś chętny to niech się zgłasza.
 

DarthWojt

DarthWojt

Użytkownicy
posty135
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podobno ZenGin ma dużo możliwości, gdyby się twórcy przyłożyli w g1 i g2 to dłonie npctów byłyby bardziej normalne. Tutaj znalazłem ciekawy przykład:
https://www.youtube.com/watch?v=0jEn5S79nmQ
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
To jest animacja, a nie film zrobiony na silniku gry.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry