GothicMMO - Nowe oblicze modyfikacji Gothic Multiplayer. 31880 65

O temacie

Autor Draks

Zaczęty 15.08.2014 roku

Wyświetleń 31880

Odpowiedzi 65

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jasny gwint te pancerze wyglądają przezajebiście. Chciałbym takie mieć w returningu. Jeśli to robota moderów od MMO to jestem pełen podziwu.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Nie przepadam za GMP, bo niewiele oferował. W końcu jakiś serwer przyciągnął moją uwagę. Być może zagram.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dobra, chuj już z tymi bajerami zapożyczonymi z innych gier. Przede wszystkim jeśli chodzi o atmosferę... jeśli serwer wygląda tak, że po wejściu zostaniesz zasiekany przez bandę dwunastolatków, będzie tam klan pokroju Espadre (również banda debili, przykład: dezerter) to ja dziękuje.

Edit: I żeby nie było, że tak twierdzę po prostu mógłbym przypuszczać, że tak będzie. Fajnie sprawdza się hierarchia na takim serwerze, bo jak wejdziesz a każdy ma wszystkie bronie, staty na maxa to również gra nie ma sensu.

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Ja bym zagrał tak forumovo. Z tutejszymi forumowiczami :ok: nic więcej . Nie grałem jeszcze wiec fajnie by było jakoś teamowo grac 
 


Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Dobra, chuj już z tymi bajerami zapożyczonymi z innych gier. Przede wszystkim jeśli chodzi o atmosferę... jeśli serwer wygląda tak, że po wejściu zostaniesz zasiekany przez bandę dwunastolatków, będzie tam klan pokroju Espadre (również banda debili, przykład: dezerter) to ja dziękuje.

Edit: I żeby nie było, że tak twierdzę po prostu mógłbym przypuszczać, że tak będzie. Fajnie sprawdza się hierarchia na takim serwerze, bo jak wejdziesz a każdy ma wszystkie bronie, staty na maxa to również gra nie ma sensu.

Własnie temu, poprawilismy balans, teraz nie ma tak, że w 2 dni i masz maxymalny lvl i 300 siły, Na naszym serwerze nie można pobić, zabijasz od razu, jeśli ktoś Cię zabije zwłaszcza, że będzie mieć o wiele większy lvl będzie tracił po śmierci dany % expa, zawsze możesz założyć swój klan i nie dać się zabić.
 

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Ja bym zagrał tak forumovo. Z tutejszymi forumowiczami :ok: nic więcej . Nie grałem jeszcze wiec fajnie by było jakoś teamowo grac

Ja ci dam taką radę. Na GMP (tym zwykłym) jest CZ/SK Community i potrzebują kogoś do pomocy przy serwerze. Jeśli kiedyś tam zrobisz konto to skontaktuj się z Zuben45, albo Seeker.
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
@UP :lol2: Dziekuje ale nie. Nie wroce do zadnej CZ/SK Gothic Community 
 


batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
@UP Dlaczego? I to tylko Community do GMP. Tutaj English Community + CZ/SK Community to raptem kilka osób i to wcale nie n00by. 
 

RavenHS

RavenHS

Użytkownicy
posty155
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
 

bgb

bgb

Użytkownicy
posty848
Propsy592
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mrdragothic, czy serwer w ogóle już wystartował? Z ciekawości chciałem go sprawdzić, ale wygląda na to, że wciąż jest w przygotowaniu... A umieszczenie wątku w dziale ukończone modyfikacje sugeruje coś innego....

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Serwer już dawno gotwy, czekamy tylko na Head Admina aż wrzuci clienta na hosting, waży 500 mb, miał wrzucić na MEGA to co się zjebało, dziś zapewniał, że wrzuci na Google drive i o 13:00 pojawi się link, ja na to już nic nie poradzę, co miałem zrobic zrobiłem.
 

Sennar

Sennar

Użytkownicy
posty41
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Serwery MMO nie mają jak narazie sensu na tej wersji gmp. Ten serwer jak powstanie też wkrótce czy później upadnie. Potrzeba dużo osób do pomocy i czasu by na serwerze był porządek. Liczne crashe serwera spowodowane przez graczy  czy przez niestabilność gmp... A do tego dochodzą koszty utrzymywania serwera. Założyć serwer wydaje się dość łatwo przy utrzymaniu go jak najdłużej.

Mordan, Kyrmir... restarty kont, serwer wyłączający się co 0,5h-2h ( w dodadtku ktoś z adminów musi być obecny  by go włączyć ), lagi,hordy idiotów na sewerze itp

O nie ja się na to nie piszę, taka gra to nie przyjemność tylko męka. Jeśli wyjdzie aktualizacja GMP umożliwiająca normalną grę to może zagram.

Edit: I w dodatku te same monotonne misje expic expic expic
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Własnie temu serwer nie startował bo HA w robocie był i czasu nie było, a my pracowalismy nad tym aby crashy nie było,więc o crashe się nie martwcie, po za tym  serwer ma własny launcher i jako takich lagów crashy nie ma, serwer jest już opłacony do końca roku, u nas nie będzie żadnych resetów, najpierw zagraj potem komentuj,  start będzie dziś a klienta można już pobrać, za utrudnienia przepraszamy, aha i prosze nie porównywać naszego serwera do tego syfu kyrmira, czy też starego mordanu, nasz jest 500 razy lepszy ;)
 

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Własnie temu serwer nie startował bo HA w robocie był i czasu nie było, a my pracowalismy nad tym aby crashy nie było,więc o crashe się nie martwcie, po za tym  serwer ma własny launcher i jako takich lagów crashy nie ma, serwer jest już opłacony do końca roku, u nas nie będzie żadnych resetów, najpierw zagraj potem komentuj,  start będzie dziś a klienta można już pobrać, za utrudnienia przepraszamy, aha i prosze nie porównywać naszego serwera do tego syfu kyrmira, czy też starego mordanu, nasz jest 500 razy lepszy ;)

500 razy lepszy od STAREGO Mordanu. A jak wypada z tym nowym??
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Wypada tak, że jest wszystkiego więcej, lepiej i krótko mówiac jest lepszy, można już grać, zapraszamy na serwer!
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
https://www.youtube.com/watch?v=stT2LXCXUVs

Chciałem zagrać. Zobaczyłem. Odechciało mi się. UI nie działa jak trzeba. Jak widać na video trzeba szukać i zgadywać jak się używa to albo tamto

10 ludzi bije tego samego potwora . Gotta love it. 
O balansie nie wspominam. 
 


Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Ludzie nie wiedzą, co robić, to expią, mamy zamiar zrobić, tak aby przy kurierach i zielarzach dodawało expa.
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Hmm kurwa jak mam to ściągnąć? Bo chcę zagrać  :P
Nigdy nie grałem w Gothica MMO  :trollface:


OK już działa, zasysam  :D

EDIT:
Serwer nie odpowiada  :wstyd:

Ok zobaczyłem że serwer wyłączony jest obecnie  :)


EDIT:
Druga sprawa to chce się zarejestrować na forum ale e-mail aktywacyjny nie przychodzi. :pokerface:
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Konto aktywowane, aktualnie zmieniamy hosta na lepszy, bo na starym były notoryczne crashe
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry