Gothic 2 nk - powódź, pytanie 2726 7

O temacie

Autor Gracjanosss

Zaczęty 20.06.2014 roku

Wyświetleń 2726

Odpowiedzi 7

Gracjanosss

Gracjanosss

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Mam pewne pytanie/prośbę, słyszałem że istniała jakaś (chyba ruska) modyfikacja do gothica 2 nk o powodzi. Potrzebuję mapki zalanego Khorinis - poziom wody się podniósł, widać klasztor i jakieś inne wysokie punkty. Czy takie coś jest w ogóle możliwe?
Pozdrawiam :)
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Jest taki mod (nie pamiętam jak się nazywa), ale zawiera on tylko zalaną Górniczą Dolinę, a właściwe to tylko wycięty fragment Górniczej Doliny. Nie ma chyba innych modów tego typu. Aby podnieść poziom wody, musiałbyś edytować świat programem do grafiki 3D.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Ten mod o którym pisze Splash to "Grzesznicy"
http://themodders.org/index.php?topic=21454.0
Na chwilę obecną nie ma polskiej wersji. 
 

Gracjanosss

Gracjanosss

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Whooow... świetny mod! Tylko... szkoda że nie ma spolszczenia  :wstyd:
Mniej-więcej o takie coś mi chodziło   :) Gdyby było coś jeszcze tego typu, byłbym bardzo wdzięczny :D

I takie pytanko - czy da się wyciągnąć mapkę .zen z pliku .mod tego moda? Próbowałem GothicVDFS, lecz przy próbie odpalenia tego w Spacerze... mapka jest jakby "pusta" po prostu.
 

bgb

bgb

Użytkownicy
posty848
Propsy592
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co masz na myśli przez "pusta". Tam jest rzeczywiście tylko sam zamek otoczony wodą. Nie ma reszty Górniczej Doliny.

Gracjanosss

Gracjanosss

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W spacerze jest tylko pusta przestrzeń. Może zapytam inaczej - Jak wyciągnąć mapkę z moda? Używałem do tego GothicVDFS, lecz mapki są właśnie puste... tzn. wszystko jest dobrze tylko w spacerze mapka to pusta przestrzeń. Jak zdobyć mapkę z jakiegoś moda?
 

bgb

bgb

Użytkownicy
posty848
Propsy592
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wypakowujesz vdfsem zawartość pliku .mod, następnie kopiujesz co ważniejsze rzeczy do folderu _work/data gothica (tekstury, meshe, światy i ewentualnie animacje wraz ze skryptami), no i tyle. Odpalasz spacera wczytujesz świat z moda i powinno śmigać.

Gracjanosss

Gracjanosss

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki :) Skoro już jest ten temat to zapytam - czemu na większości modów (o ile nie na wszystkich), w Złotych Wrotach, w Grzesznikach i choćby w Jarkendarze - czemu odległość wyświetlania obiektów jest taka bliska? Da się to zmienić?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry