Błędy, bugi 145409 318

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 10.05.2014 roku

Wyświetleń 145409

Odpowiedzi 318

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Większości nie wywala. Skoro i w CZ ci wywalało to pewnie coś z Gothicem i błędami z modami innymi słowy jak masz Viste: współczuje.

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty175
Propsy26
  • Użytkownicy
Zmniejsz ustawienia graficzne do średnich jak radził tizgar czyli tekstury na połowe, zasięg widzenia 180 i zanikanie przedmiotów 140.
Możesz także powyłączać bajery w ustawieniach zaawansowanych(?) i odpalać moda z uprawnieniami admina i zgodnością win xp.
 

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Ponawiam pytanie.

Jest jakiś sposób, żeby Diego dalej się ruszył z tunelu? Czy na prawdę trzeba od nowa zacząć grę? :/ 

Druga sprawa, jeśli Saturas nie pisze nam listu, mimo, że odczekałem odpowiednią ilość czasu to bug? Czy też coś po drodze źle robię? 
 

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty175
Propsy26
  • Użytkownicy
Musisz wczytać, rozpocząć grę chyba ;x.Sentarion napisał, że to bug.
Czy 10lv w pierwszym rozdziale przed dołączeniem do gildi jest ok?
Gdzie jest garond  kiedy  nie stoi obok hagena ?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Musisz wczytać, rozpocząć grę chyba ;x.Sentarion napisał, że to bug.
Czy 10lv w pierwszym rozdziale przed dołączeniem do gildi jest ok?
Gdzie jest garond  kiedy  nie stoi obok hagena ?

Krystian zapewne dałeś mu bez więc on jest za obozem paladynów znajdziesz go w ruinach i nie jest to bug jeśli tego to dotyczy.

Xan

Xan

Angielska wersja Złotych Wrót
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Angielska wersja Złotych Wrót

Xan
Angielska wersja Złotych Wrót

Błędy, bugi
Gra wywala mi się średnio po 1-2 godzinach grania zawsze podczas rozmowy z jakimś NPC'em. Nie ma żadnej reguły. Po prostu z kimś rozmawiam i nagle jest freez. Wówczas grę wyłączam przez menadżera, odpalam i można grać dalej.

Zauważyłem też kilka błędów interpunkcyjnych. Jeden z orków ma podczas rozmowy zdublowaną instrukcję "KONIEC".

Dodatek naprawdę świetny. Zadania są bardzo przyjemne, czuję się klimat staro-gothicowy. Za dubbing dałbym takie mocne 8/10. W szczególności miło słucha się kobiecych ról. :)
 

M36

M36

Użytkownicy
posty77
Propsy22
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ustawiłem modele, tekstury i widok na połowe maksymalnych, nic nie dało gre dalej wywala najcześciej podczas rozmowy. (wszystko mam aktualne sterowniki itp.)
 

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty175
Propsy26
  • Użytkownicy
Jak zaliczyć zadanie z szczurami od garonda skoro je wcześniej wybiłem ? lub czy jest możliwość żeby znikło ono z listy zadań.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jak zaliczyć zadanie z szczurami od garonda skoro je wcześniej wybiłem ? lub czy jest możliwość żeby znikło ono z listy zadań.

Pogadaj z nim jeśli je wybiłeś. Jeśli nie masz dialogu upewnij się kilka razy, że wybiłeś WSZYSTKIE szczury xD

Hoshpack

Hoshpack

Użytkownicy
posty58
Propsy2
  • Użytkownicy

Hoshpack

Błędy, bugi
#49 2014-05-11, 16:27(Ostatnia zmiana: 2014-05-11, 16:35)
Jak rozmawiałem z apollosem o nauce energi magicznej chciałem sie nauczyć ale niechcący kliknołem koniec nie ucząc się many i dalej nie chce uczyć chociarz nie uczyłem sie wcześniej od niego

Post połączony: 2014-05-11, 16:35
Niektóre  stwory uciekają mi  :blink:
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wywalać zawsze będzie niezależnie od sprzętu bo to jarek :P
Ustawienia ktore gwarantuja nam w miare plyna gre przez 3-4 godziny po tym czasie i ta bedzie frezz to:P

Tekstury tak mniej więcej 8/10
Modele 5/10

Zasięg 160%
Zanikanie obiektów 120%

Tam jak ktoś chce może se dodatkowe bajery pozmieniać maja już niewielki wpływ, na takowych ustawieniach mod działa w pełni poprawnie max do 4h potem jest frezz i znowu 4h spokoju jeśli komuś to nie pomoże to ma za slaby sprzęt lub zasyfiony komp
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Gwynbleidd

Gwynbleidd

Użytkownicy
posty188
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Gwynbleidd

Błędy, bugi
#51 2014-05-11, 18:20(Ostatnia zmiana: 2014-05-11, 18:34)
U szamana nie mam opcji dialogowej, aby oddać posążek beliara. Tak, mam go w ekwipunku.

Dobra, miałem save'a zanim zdobyłem posążek i okazało się, że nie spotkałem tego orka, co nas ma zaczepić (za 1. razem poszedłem od razu do szamana na skos, a nie drogą). I jak gada się z tym deklem, to są dwa "KONIEC". Jak wybierzemy 1. to gościu stoi i nic nie robi, jak wybierzemy ten na dole (możemy cały czas do niego zagadać) to wówczas nas atakuje.
 

M36

M36

Użytkownicy
posty77
Propsy22
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wywalać zawsze będzie niezależnie od sprzętu bo to jarek :P
Ustawienia ktore gwarantuja nam w miare plyna gre przez 3-4 godziny po tym czasie i ta bedzie frezz to:P

Tekstury tak mniej więcej 8/10
Modele 5/10

Zasięg 160%
Zanikanie obiektów 120%

Tam jak ktoś chce może se dodatkowe bajery pozmieniać maja już niewielki wpływ, na takowych ustawieniach mod działa w pełni poprawnie max do 4h potem jest frezz i znowu 4h spokoju jeśli komuś to nie pomoże to ma za slaby sprzęt lub zasyfiony komp


Mam mocnego pc a nawet na takich ustawieniach co 5 minut przy rozmowach crash.
 

MagWody

MagWody

Użytkownicy
posty5
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam buga na arenie. Jeśli walcze z kimś, to nagle kazdy sie na niego rzuca i go morduje (pierwsze 3 walki) pozniej przy uzyciu kodow i ozywieniu tych osob jak wygram te walki są pierwsze "poważne" gdy tylko uderze przeciwnika to walka jest zakonczona z powodu niby, że uciekłem z areny. Nie wiem co jest grane 
 

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
U mnie wszystko na maxa 0 freezow grałem okolo 5-6 h :P Może inne sterowniki do kart graficznych pościągajcie lub system postawcie od nowa. Jak coś to ja używam win7 64 bit ultimate, wszystko działa płynnie, 0 bugów marvinow itd. Wszystko dopracowane i działa jak należy, świetny mod 10/10. Zacznijcie od nowa bez marvina, czytając jednocześnie dialogi i dziennik, bugi znikną.  :lol2:
 

Dragon122

Dragon122

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witajcie mam problem ponieważ w lewym górnym rogu mam fragment okna i nie mogę sie tego pozbyc w dodatku nie działają mi opcje gamma itp oraz gra mi powoduje czasami lagi chociaż sprzęt mam dobry.
SS
http://zapodaj.net/6780e6f3e114f.png.html
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
2 bugi logiczne

- Pogadałem sobie z bandytami o tabliczce no i wracam se do argosa ale tak z głupka zagadałem do christian i bum normalnie zdaje mu raport z chaty argosa mimo ze tam jeszcze nie bylem i nie widziałem tych trupów
- Garond jak narazie nie zleca mi zadnego zadania ale szczury tam wybiłem już na początku gry bo mi zawadzały no i teraz idę do garonda i ofc quest autocomplete ba żeby tylko dodatkowo jeszcze mi mówi ze dziękuje za bez wtf i daje poparcie i potka + 3 do siły znowu autocomplete questa którego nawet nie dostałem :P

W pierwszym przypadku wczytałem i zrobilem jak nalezy w 2 olałem na razie sprawę poczekam aż normalnie garond zleci questy :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

diego1121

diego1121

Użytkownicy
posty131
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Problem z zadaniem od Garonda o wybicie szczurów. Zabiłem wszystkie wcześniej przed tym jak dał mi to zadanie. Teraz gdy dał mi je to nic nie moge zrobić.... Zadanie aktywne a z nim żadnego dialogu nie ma.
 

Ghoostek

Ghoostek

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ja mam mianowicie takiego  buga:
Gram orkowym najemnikiem i mam questa żeby dostać się do obozu piratów. Płacę dla Borysa i wchodzę (w  pirackiej zbroi) jednak wszyscy mnie atakują. Wcześniej nie wchodziłem do obozu. Nie chcę rozpoczynać nowej gry ponieważ grałem już dobre 4 godziny. 
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Jak na razie największym bugiem są zawieszający się kompani/ludzie za którymi mamy iść. Tak zawiesił mi się Fernando, Diego i Ke'reth. Pomaga tylko wczytanie zapisu sprzed rozmowy.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry