Pomoc w przejściu Złotych Wrót 487792 1140

O temacie

Autor Button

Zaczęty 10.05.2014 roku

Wyświetleń 487792

Odpowiedzi 1140

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Werewolf:

Spoiler
Nie widać na tym zdjęciu modliszka bo on pojawia się tylko w trakcie misji (wcześniej nie) ale tutaj masz miejsce, w którym powinien się znajdować:

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
On jest dokładnie tu:

Spoiler

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios
zajeło mi to 13 godzin, poziom łatwy, zadań pobocznych coś tam robiłem, naprawdę mało ich, a gGorng ma dobrą jakość bo tylko temu, udało się mi gre przejsc.

Poziom łatwy zmienia nieco postać rzeczy, ale bez filmiku byłoby zapewne trudniej xD

Edit: Haha 13 godzin to teraz od 20:00 dodaj 13 godzin całą noc niby w to grałeś?

No co? Nie jest dobry z matmy  :D


Mod jest zajebisty mimo, iż nie przeszedłem jeszcze nawet połowy... Postanowiłem poznać grę na łatwym itp itd, ale nawet z takim poziomem nie radzę sobie z dwoma cerberami naraz... Cholernie trudne i cholernie fajne... Śmieszna była akcja z płonącymi ścierwojadami... Demoniczny głos, a tu nagle JEB dziesięć podpalonych ścierwojadów haha

I mam małe pytanie... Kiedy dostanę misję od Garonda i Wulfgara, czy misję o tych szczurach? Zabijałem je bez jakiejkolwiek misji na ten temat i w dodatku nie ma więcej, a kilka mi ich jeszcze zostało (lewy górny róg) bardzo dziwna sprawa...
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

chesterking

chesterking

Użytkownicy
posty60
Propsy31
  • Użytkownicy
Ja mam problem z misjami dla magów wody.
Spoiler
W misji o próbie wody mam wykonać zadanie związane z snem Apollosa. Gdzie jest ta niesprawiedliwość? Koło obozu, ale przeszedłem kilka razy tereny obok i nie znalazłem nic pożytecznego. Cóż mam zrobić? Gdzie zacząć poszukiwania?
 

cotek

cotek

Użytkownicy
nick = CTSS = CoToSaSkille = Cotek :F
posty75
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • nick = CTSS = CoToSaSkille = Cotek :F
małe pytanko :D
zabiłem tego orka co trzeba było mu zanieść 3 paczki z żywnością ...zablokuje mi to coś w późniejszym etapie gry ? czy można go bezkarnie zabić?  :D

@Down

wiem że to misja poboczna ^^ ale myślałem że może " coś " mi to zablokuje :D w każdym razie dzięki  :P
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DfVAagZs8Pk
https://www.youtube.com/watch?v=-VTZy5AL4dU
https://www.youtube.com/watch?v=CKCXF6LaNCQ

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@cotek nie jest to główne zadanie więc nie zablokuje ci dostępu do przejścia gry :D.

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Spoiler
Mam problem z misją od Rona, obskoczyłem niemal wszystkie jaskinie i nie mogę znaleźć Velli.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Spoiler
Mam problem z misją od Rona, obskoczyłem niemal wszystkie jaskinie i nie mogę znaleźć Velli.

Ee ale on mówił o krzakach w każdym razie to był jeden z bardziej banalnych questów, ale okej ona jest tutaj:

Spoiler

Avrathal

Avrathal

Użytkownicy
posty4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, mam problem w zadaniu z osełką a mianowicie, po dialogu z Sandrą  nie ma opcji dialogowych w rozmowie z Bonzo.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Pytanko.... bo chyba sobie popsulem gre :lol2: Otóż co prawda nie moglem wejsc do obozu piratow, nie pozwolili mi, ale udalo mi sie tam dostac poprzez naskoczenie na barykade i zeskoczenie. Zaczeli mnie bic, ale zdazylem uciec i myslalem, ze problemu nie bedzie. Teraz mam 2 rozdzial, mam ich szpiegowac, lecz gdy tylko zblize sie do jakiegos pirata (niewazne jakiego, czy to Bones czy Aligator - dodam, że Bones wczesniej mnie nie bil nawet jak mialem inny stroj) to od razu chce mnie bić :D jest jakas szansa na to, ze zapomna i bede mogl dalej normalnie robic zadania?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Ja mam problem z misjami dla magów wody.
Spoiler
W misji o próbie wody mam wykonać zadanie związane z snem Apollosa. Gdzie jest ta niesprawiedliwość? Koło obozu, ale przeszedłem kilka razy tereny obok i nie znalazłem nic pożytecznego. Cóż mam zrobić? Gdzie zacząć poszukiwania?
Spoiler
Znajdź siekierę koło drabiny do osadników oraz martwe ciało (obejdź dookoła "górę", na której są osadnicy).

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Pytanko.... bo chyba sobie popsulem gre :lol2: Otóż co prawda nie moglem wejsc do obozu piratow, nie pozwolili mi, ale udalo mi sie tam dostac poprzez naskoczenie na barykade i zeskoczenie. Zaczeli mnie bic, ale zdazylem uciec i myslalem, ze problemu nie bedzie. Teraz mam 2 rozdzial, mam ich szpiegowac, lecz gdy tylko zblize sie do jakiegos pirata (niewazne jakiego, czy to Bones czy Aligator - dodam, że Bones wczesniej mnie nie bil nawet jak mialem inny stroj) to od razu chce mnie bić :D jest jakas szansa na to, ze zapomna i bede mogl dalej normalnie robic zadania?
Raczej nie, radzę wczytwać wcześniejsze savy;)

hubert280

hubert280

Użytkownicy
posty47
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakaś podpowiedź co do lokalizacji amuletu bonesa z zadaniem od ancii czy jakoś tak?? Rozmawiałem już z aligatorem i tym kolesiem od kłótni .
 
"Wielu żywych zasługuje na śmierć a czasem umierają ci co zasługują na życie. Potrafisz im je zapewnić?" J.R.R.Tolkien

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Spoiler
W kotlince na dole, przy jeziorze.

Razor87

Razor87

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę rudę dla kowala z obozu orków?
 

YetoKnight

YetoKnight

Użytkownicy
posty125
Propsy114
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dwa zadania:
1) Żywność dla Mechrona - gdzien ten ork? Nie mogę go znaleźć, a pewno jest w śmiesznie prostym miejscu (mówią, że koło bariery, ale gdzie to jest?).
2) Sekret Kirgo - pogadałem z nim, ale nic to nie dało. Co dalej?
 
Ja się nie znam, to chętnie się wypowiem.
https://www.youtube.com/user/YetoKnight

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Cytat: Werewolf w Dzisiaj o 12:30Pytanko.... bo chyba sobie popsulem gre Otóż co prawda nie moglem wejsc do obozu piratow, nie pozwolili mi, ale udalo mi sie tam dostac poprzez naskoczenie na barykade i zeskoczenie. Zaczeli mnie bic, ale zdazylem uciec i myslalem, ze problemu nie bedzie. Teraz mam 2 rozdzial, mam ich szpiegowac, lecz gdy tylko zblize sie do jakiegos pirata (niewazne jakiego, czy to Bones czy Aligator - dodam, że Bones wczesniej mnie nie bil nawet jak mialem inny stroj) to od razu chce mnie bić jest jakas szansa na to, ze zapomna i bede mogl dalej normalnie robic zadania?Raczej nie, radzę wczytwać wcześniejsze savy;)

Save jest godzine wczesniej. Wiec raczej odpada dalsza gra w Złote wrota. Szkoda, mimo wszystko odpieprzyliscie kawal porządnej roboty, naprawde, swietny mod jak i sam dubbing takze powala.


EDIT: Taa, juz mam po grze. Najwczesniejszy save był robiony o godzinie 10 dzisiaj, i to bylo juz po tym, jak piraci zaczeli mnie atakowac.

Nie ma na to jakiejs rady? Jakiegokolwiek kodu czy cos?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zajeło mi to 13 godzin, poziom łatwy, zadań pobocznych coś tam robiłem, naprawdę mało ich, a gGorng ma dobrą jakość bo tylko temu, udało się mi gre przejsc.

Poziom łatwy zmienia nieco postać rzeczy, ale bez filmiku byłoby zapewne trudniej xD

Edit: Haha 13 godzin to teraz od 20:00 dodaj 13 godzin całą noc niby w to grałeś?
Nie wiem Kolego, czy wiesz, że mamy do czynienia z mistrzem konsoli
http://themodders.org/index.php?topic=21774.msg1134079#msg1134079
i tak długo jakoś... :lol2:

Kingston

Kingston

Użytkownicy
posty104
Propsy4
  • Użytkownicy
pomoze ktos z zadnaiem kult beliara w obozie o orkow elies przyznal ze mam ten szkarłatny pierscien ale i temp-kash kaze mi dalej szukac dowodów ale nie wiem gdzie isc
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dwa zadania:
1) Żywność dla Mechrona - gdzien ten ork? Nie mogę go znaleźć, a pewno jest w śmiesznie prostym miejscu (mówią, że koło bariery, ale gdzie to jest?).
2) Sekret Kirgo - pogadałem z nim, ale nic to nie dało. Co dalej?

@YetoKnight
1:
Spoiler
Znajdziesz go w dolinie niedaleko bariery wraz z innymi orkami. Trudno tam nie trafić :D
2:
Spoiler
No przecież to oczywiste, że Kirgo nic nam nie powie :D. Musimy w nocy pójść za nim tak, żeby nas nie zauważył (jeśli zauważy to musimy wrócić po następnym dniu) no i doprowadzi nas do miejsca a tam dalej już będzie odpowiedź.

pomoze ktos z zadnaiem kult beliara w obozie o orkow elies przyznal ze mam ten szkarłatny pierscien ale i temp-kash kaze mi dalej szukac dowodów ale nie wiem gdzie isc

@Kingston

Spoiler
Pogadaj z wszystkimi jacy są tylko w obozie orków bo każdy osądza kogoś innego :D Jak to zrobisz w finale wypadnie na Chaktura więc bd go trzeba w nocy śledzić i doprowadzi nas do jaskini kawałek za obozem orków tam reszty możesz się domyśleć jednak po dialogu z nim nie idź tam gdzie cie zaprowadzi tylko idź do Vareka tym samym zakończysz zadanie.


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry