Starożytny Kult 220787 677

O temacie

Autor Memorius

Zaczęty 19.04.2014 roku

Wyświetleń 220787

Odpowiedzi 677

Voramel96

Voramel96

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej. Mam problem z tym wątkiem. Bennet nie chce wykuć mi 4 mieczy, chociaż mam konieczne materiały. Po wczytaniu wcześniejszego save'a Xardas nie chce ze mną gadać po uzyskaniu krwi z pierwszego smoka (zamek, GD). Z góry dzięki za pomoc :) 
 

Mocarz1

Mocarz1

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A po zabiciu smoka i powrocie teleportem do Zamku Xardas się pojawił  ?
 

Voramel96

Voramel96

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, ale patrzy tępo w ścianę. Dodam, że za pierwszym razem normalnie podjął ze mną dialog. Gdy z powodu innego buga wczytałem wcześniejszy save i dotarłem do tego punktu pojawił się ten właśnie problem
 

Mocarz1

Mocarz1

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja po wykonaniu zadania dla mrocznych w GD i zabiciu kamiennego smoka też dałem tp do zamku i mi się pojawił ale potem wczytałem bo chciałem zrobić zadanie ze wrzodem i normalnie sam do mnie zagadał Xardas. Wiem, że ludzie mieli problemy potem gdy w jego zamku w GD się nie odzywał po rytuale. Hmm nie wiem może zacznij od kamiennego smoka, 
 

hihi12

hihi12

Użytkownicy
Degustator efru
posty47
Propsy3
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Degustator efru
gdzie znajde wszystkich członków starożytnego kultu
 

OwcaZagady

OwcaZagady

Bractwo Spolszczenia
Co, roz, co
posty153
Propsy24
ProfesjaProducent
  • Bractwo Spolszczenia
  • Co, roz, co
W DP.
 
Śmierć jest niczym kawałek szynki. Zawsze u mego boku

tomek1991

tomek1991

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Czym przekrecic ten przelacznik co stoi w teleporcie w wiezy mgiel , to tam co czekają na mnie straznicy co im dalem te miecze. Jak chce go przekrecic to pisze ze nie mam odpowiedniego przedmiotu . Prosze pomozcie
 

wicos

wicos

Użytkownicy
posty39
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Mam problem z questem w momencie gdy mam juz po zebraniu notatki z ciała lucy i pogadaniu z palladynem mam iść iść chyba do Andre ale on nie ma żadnej opcji dialogowej czy można cos tu poradzić czy robię coś źle czy zbugowalem gre.
 

hihi12

hihi12

Użytkownicy
Degustator efru
posty47
Propsy3
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Degustator efru

hihi12

Starożytny Kult
#668 2016-03-15, 14:19(Ostatnia zmiana: 2016-03-16, 13:38)
w którym miejscu mam urzyż zwoju strażnik świtu

Post połączony: 2016-03-16, 13:38
w którym miejscu mam użyć zwój strażnik zmierzchu
 

Mocarz1

Mocarz1

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A byłeś na cmentarzu koło Obozu Myśliwych ?  Albo używałeś zwoju chyba na cmentarzu koło tawerny ?
 

AlwaysRemember

AlwaysRemember

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć wszystkim,
gdzie znajdę Acelemona? Bo nazwa "starożytna krypta" nic mi nie mówi, szukałem na Cmentarzysku Orków i w tej krypcie Angarowej.
 

Pyrokar12345

Pyrokar12345

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jak zakończyc zadanie Zdrada i krew czy jakos tak chodzi o to zadanie z bratem Valentinna bo w dzinniku pisze teraz mam dowód na niewinność muszę się spieszyc a go w więzieni wcale już niema i nie mogę o tym z Andre porozmawiać o co chodzi
 

Domixson

Domixson

Użytkownicy
posty103
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jak zakończyc zadanie Zdrada i krew czy jakos tak chodzi o to zadanie z bratem Valentinna bo w dzinniku pisze teraz mam dowód na niewinność muszę się spieszyc a go w więzieni wcale już niema i nie mogę o tym z Andre porozmawiać o co chodzi
Udaj się na cmentarz koło gospody Orlana, gdzie jest krypta z zombiakami.
 

Pyrokar12345

Pyrokar12345

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Dakol95

Dakol95

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dakol95

Starożytny Kult
#674 2017-01-23, 18:42(Ostatnia zmiana: 2017-01-24, 00:11)
Witam.
Mam problem z zadaniem "Zbrodnia i Kara", otóż Lucy powiedziała ze Patrick miał powiązania z Gildią złodziei, gdy idę do Cassi nie mam żadnej opcji dialogowej z tym związanej. Gadałem z Akilem, przekazałem "Starożytny Zwój" Xardasowi, Brat Valentino zniknął z więzienia, nie mogę znaleźć "Nieznajomego" a po zabiciu Czarnego Paladyn i przeczytaniu notki z ciała Lucy nie wiem jak zakończyć zadanie "Zbrodnia i Kara"
Z góry dzięki za pomoc ;)
 

Yukio

Yukio

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szukaj na cmentarzu za gospodą Orlana :)


Post połączony: 2017-01-25, 21:58
Witam.
Mam problem z zadaniem "Zbrodnia i Kara", otóż Lucy powiedziała ze Patrick miał powiązania z Gildią złodziei, gdy idę do Cassi nie mam żadnej opcji dialogowej z tym związanej. Gadałem z Akilem, przekazałem "Starożytny Zwój" Xardasowi, Brat Valentino zniknął z więzienia, nie mogę znaleźć "Nieznajomego" a po zabiciu Czarnego Paladyn i przeczytaniu notki z ciała Lucy nie wiem jak zakończyć zadanie "Zbrodnia i Kara"
Z góry dzięki za pomoc ;)

Szukaj za gospodą Orlana koło cmentarza

Mam takie pytanie: Jak otworzyć te drzwi, które w DP prowadzą do tych 2 wierz. Zebrałem 4 duchy, dałem im miecze i rozmawiałem z Xardasem. Podszedłem do tych drzwi i nie mogę ich otworzyć bo nie mam odpowiedniego przedmiotu. Ktoś coś wie na ten temat?
 

Dakol95

Dakol95

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dakol95

Starożytny Kult
#676 2017-02-06, 00:04(Ostatnia zmiana: 2017-02-06, 01:12)
Witam.
Za gospodą Orlana ma cmentarzu i w jaskini z zombie nikogo nie ma w nocy jak i na dniu, nie mam pojęcia co dalej :(

Dobra, nieważne już
 

Kniper02

Kniper02

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam Problem Z Zadaniem Starożytny Kult .
Jak Można Wogóle Z Nim Ruszyć ? Proszę O Szybką Odpowiedz
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry