Starożytny Kult 220783 677

O temacie

Autor Memorius

Zaczęty 19.04.2014 roku

Wyświetleń 220783

Odpowiedzi 677

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
A z Miltenem rozmawiałeś? Misje u Garonda wykonałeś? Do Xardasa powinno iść dopiero w 3 rozdziale.
 

CybeR0990

CybeR0990

Użytkownicy
posty45
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
skad moge wziasc rozgrzaną stal potrzebną do zrobienia tych 4 mieczy ?
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Musisz sam rozgrzać surową stal w piecu kowalskim.
 

LuQas88

LuQas88

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, piszę tutaj gdyż posiadam pewien problem z Q Starożytny Kult, otóż po rytuale przywołania w starej wieży Xardasa w GD, dostałem zadanie na zwerbowanie 4 strażników z cmentarzy i zabiciu jednego Pana Cienia w Jarkendarze, udałem się do biblioteki uczonych pokonałem go, zdobyłem ten "kryształ" który pozwalał odblokować przejście do Wieży Mgieł w DP, następnie zająłem się innymi rzeczami po kilku godzinach gdy udałem się w okolice przejścia do Wieży gdzie mam już Xardasa i 4 Strażników, oddałem im miecze i o dziwo nie mogę przejść przez drzwi bo nadal mam jakaś magiczną barierę. a co najlepsze kryształ z pokonanego w Jarkendarze Pana Cienia znikł mi z eq, jestem pewny że go nie wywalałem ani tym bardziej nie sprzedawałem, mogę liczyć na jakąś pomoc, nie wiem może kod na przywołanie go, żebym mógł go jeszcze raz pokonać czy coś podobnego?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aby przejść przez bramę do Wież Mgieł, MUSISZ mieć kamień Vetritusa (biblioteka w Jarkendarze), klucz i mapkę od Xardasa. No i uzbrojoną drużynę umarlaków.
kod Vetritus
INSERT Skeleton_Lord_Vetritus

LuQas88

LuQas88

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie mam to wszystko, Vetriusa zabiłem jestem pewny że kamień zebrałem, robiłem inne zadania, uzbroiłem wszystkich, mam mapę i klucz od Xardasa, a kamień mi znikł. Dzięki Tituf za pomoc
 

marcin177622

marcin177622

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
troszkę sie pogubiłem..a postów jest tak dużo,że nie łatwo znaleść odpowiedz...kto ma mi wykuć miecze dla strażniów.( czekaja z Xardasem u wejścia do wiezy mgieł,żadnego dialogu więc chyba czekają na miecze)) więc kto i gdzie jest?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Bennet.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



przemek1990

przemek1990

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Nie wiem czy już gdzieś było podane ale i tak zapytam.
Gdzie dokładnie znajduje się nieznajomy którego trzeba zabić?
Czytałem że na drodze do latarni morskiej ale jakoś nie mogę go znaleźć jeśli można by prosić o np. printscreen gdzie on się znajduje
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Stoi na drodze z miasta do latarni. Mijasz Mikę i powinien niedaleko stać. Pytanie tylko, czy rzeczywiście powinien tam być? Czy wykonałeś wszystko, co trzeba było?!

przemek1990

przemek1990

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jakie misje wcześniej trzeba wykonać?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@przemek1990:
Spoiler
'Zbrodnia i kara'- dochodzisz w tym zadaniu do momentu, kiedy rozmawiasz z ojcem Iglerio, który przekaże ci coś ważnego. Z tym idziesz do Xardasa a potem ten kieruje cię do jaskini pod miastem... no i jest zabójca!

przemek1990

przemek1990

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Tak się zastanawiam czy zrobił ktoś jakiś poradnik przejścia Global Mod?
Jak tak to czy można by był go wrzucić gdzieś tutaj na forum?
 

Bal-Sagoth

Bal-Sagoth

Użytkownicy
Kosmicyzm
posty89
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kosmicyzm
Ja z kolei proszę o wymienieniu w punktach co jest najważniejsze do zrobienia w DP. Gdy wchodzimy do Jarkendaru zaraz wiemy co mamy do zrobienia, tutaj jest wielka niewiadoma. Mam zwiedzić cały świat aby wreszcie ruszyć dalej z fabułą? To jest jedyna rzecz, która nie pasuje mi w Globalu. Poza tym jest to odsiewający mod, lepszy od niezbalansowanego Returninga.
 
J. R. R. Tolkien
C. S. Lewis
Owen Barfield
Robert E. Howard

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wszystko zależy od klasy, jaką grasz. A jeśli nie grasz Myśliwym,  to możesz tam się pokazać...  góra ze dwa razy. Omijają Cię zadania,  eksploracja i ciekawe lokacje. Do głównego wątku wystarczy czytać wskazówki i polecenia gdzie konkretnie iść. Ale czy odkrywanie nowego to taka mordęga?! 

Bal-Sagoth

Bal-Sagoth

Użytkownicy
Kosmicyzm
posty89
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kosmicyzm
Ale czy odkrywanie nowego to taka mordęga?!
Absolutnie nie, bardzo lubię odkrywać nowe lokacje jednakże tutaj irytuje mnie fakt, że przemierzyłem większą część DP a dalej nie wiem jak ruszyć zadanie "Starożytny Kult"

Już poza tym tematem gdzie znajduje się łój kretoszczura. Na chatce za domem Irwina nie ma go.
 
J. R. R. Tolkien
C. S. Lewis
Owen Barfield
Robert E. Howard

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaki masz ostatni wpis w dzienniku w związku z tym zadaniem?  W DP to już jego końcówka.

Bal-Sagoth

Bal-Sagoth

Użytkownicy
Kosmicyzm
posty89
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kosmicyzm
"Znalazłem jeszcze jednego sługę kultu. Wezwał nieumarłych na cmentarzu niedaleko posiadłości Onara". W takim razie konkretnie, co mam zrobić aby to ostatecznie zakończyć?
 
J. R. R. Tolkien
C. S. Lewis
Owen Barfield
Robert E. Howard

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jesteś w 1 rozdziale? Jeżeli tak, to ciąg dalszy jest w 2.
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Bal-Sagoth
 
Spoiler
Zrobiłeś właśnie zadanie 'Nieumarli na cmentarzu'? No to teraz wracasz do Lifora, a potem lecisz do Hagena. Ten mówi o skradzionym kluczu i takie tam... Na farmie Onara powiedzą, że przez Przełęcz przeszedł właśnie Faler i to wystarcza do otrzymania klucza. Dalszy ciąg na zamku...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry