Gildia Złodziei 61713 138

O temacie

Autor Memorius

Zaczęty 19.04.2014 roku

Wyświetleń 61713

Odpowiedzi 138

Arthas19

Arthas19

Użytkownicy
posty31
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Da się wystarczy iści z wyciągniętą bronią a bezproblemu wejdziemy do domu sędziego.:D
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
to w takim razie bug i trzeba będzie to zmienić
Złodziej powinien wejść do domu Sędziego po linii zadań Kupców
tak przy okazji jako Złodziej zlikwidowałem dziś prawie cały gang Oskara w ciągu dwóch nocy po rozpoznaniu systemu ich przemieszczania , zdobyłem sporo exp oraz dostęp do magazynu i możliwość zdobycia Paczki Ziela dla Ciphera
Vhaldemar, Ahn, Tituf i dwóch bezimiennych CJ nie żyją :lol:
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Vhaldemar, Ahn, Tituf i dwóch bezimiennych CJ nie żyją :lol:
Zbieraj sobie nowych do Drużyny!
A co do ochroniarza- bez wyciągania broni można przejść, wystarczy mocno przycisnąć się do murku przy ścianie :F i próbować do skutku aż przepuści.
A coś mi się zdaje, że po linii Kupców, też mnie zaczepiał!

greex

greex

Użytkownicy
posty96
Propsy14
  • Użytkownicy
Jak zrobić zadanie "dostawy bagiennego ziela" czy jakoś tak? :P Mam pogadać z Oskarem, ale on się na mnie rzuca ^ ^ Jeżeli ucieknę to nie mam żadnej opcji dialogowej z Cassią, mam ich pobić wszystkich czy co? :P Próbowalem też zagadać z Jastrzębiami, ale każdy ma tylko dialog "Gadaj z szefem"
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spróbuj z Kardifem.

greex

greex

Użytkownicy
posty96
Propsy14
  • Użytkownicy
Już próbowałam przedtem. Nie mam z nim żadnej opcji dialogowej poza tymi z G2NK. 
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pobiłeś wcześniej ochronę, to pobij... tych dwóch co do ciebie wyskoczą

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Podbiegasz, gadasz, uciekasz na łódkę (takie małe w porcie). n00bki lecą za tobą, wyskakujesz z łódki tak, żeby stanąć na tym wyjściu z wody, gostki pływają pod tobą, a ty bijesz dopóki nie zejdzie im życie do końca (zawsze honorowo ostatni cios im zadaję jak wylezą i wyciągną broń).

Działa w 99% przypadków :)
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
Cytuj
ale on się na mnie rzuca ^ ^
nie on tylko wydaje polecenie pobicia cie przez ochroniarzy Svena i Olafa. Dopóki ich nie pobijesz zadanie nie ruszy.
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

greex

greex

Użytkownicy
posty96
Propsy14
  • Użytkownicy
Dzięki wielkie :P Trochę zawaliłem, bo chciałem dołączyć do Jastrzębi, ale myślałem, że trzeba dołączyć do GZ, a nie tylko pogadać z Cassią, ale  w sumie teraz już mi chyba bez różnicy, bo GZ też została rozbudowana :P
 

bfkod

bfkod

Użytkownicy
posty209
Propsy54
  • Użytkownicy
Czy po zadaniu, gdzie paladyni rzekomo atakują Czarne Jastrzębie, Oskara można jeszcze gdzieś spotkać czy znika razem z jego bandą i nie ma więcej zadań z nimi związanych? Bo zastanawiam się czy najpierw ich zabić, a potem pogadać z Cassią. Jak myślicie?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Głowy nie dam, bo to nowości, ale Oskara chyba można na statek zaciągnąć! Memorius potwierdzi/zaprzeczy zapewne!

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów

Memorius
Moderator działu

Gildia Złodziei
#52 2014-05-04, 19:18(Ostatnia zmiana: 2014-05-05, 17:53)
nie można wziać Oskar na okręt , ta postać nie ma skryptu z DI , mimo że jest opcja dialogowa dla 1.14 z jego zabraniem - nie kontynuowaliśmy tego wątku.
Cj i Oskar ukrywają się w latarni Jacka i jeśli gra się po stronie Złodziei to można gang zlikwidować.
W wersji 1.8 będzie związane z tym zadanie.

Post połączony: 2014-05-05, 17:53
Ciekawe kto ze Złodziei skorzystał z Sekretnej Porady Jespera? :lol:
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
jak zrobić zadanie z Uno i okradaniem okrętu paladynów w 1 rozdziale aby się nie zbugować i nie używać siły i czarów wobec tych trzech paladynów na pokładzie co się prawie gapią na drzwi?
Uno żada skradania się - jak się przekraść?
sorry ja gram 12 lat i nie umiem tym razem
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

bfkod

bfkod

Użytkownicy
posty209
Propsy54
  • Użytkownicy
Jak się skradasz to wszyscy się bulwersują, chodź normalnie i nie zwracaj na paladynów uwagi, byle byś zachowywał do nich odległość. Co byś nie robił to i tak Uno powie, że było się za głośno i zaatakuje Cię rycerz. Potem wystarczy pójść na drugą stronę statku (pozwiedzać ewentualnie też można, jest kilka przedmiotów) i wyskoczyć na brzeg.

Innego rozwiązania raczej nie ma.
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
Czyli wyszło to nam logicznie bez sensu, chociaż zgłaszałem że z ta misją z 1.15 jest coś nie tak jeśli idzie po linii złodziei. No nic , mam akurat kupiony przy sobie przypadkiem zwój Strach, to uciekną , a potem jakos pójdzie.
Dzięki.
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

grekoimper

grekoimper

Użytkownicy
Immortal God
posty176
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Immortal God
No  to  mam  lipe 
ostatnie  zadanie to  bylo  z  ta  łapowką  u  straznika za  uwolnienie  uno
 jak  ide  do cassi  to pierdoli  cos  ze  miną czas i  chce  mnie  zabić(zabija)
i  zakladam  ze bylo  jakies  zadanie  na czas? nie  wiem  co  teraz  zrobic bo  nie  da  sie  z nia  gadac czyli  zadan  mi  nowych  nie  da,  a  i  starego  z  krwawymi pucharami  nie  moge  ukonczyc bo  od  razu  gada  i  chce mnie  zabić
co  mam  teraz  zrobic?wczytac  gry  nie  moge oraz nie  mam  zamiaru  zaczynac  od  nowa
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
a Uno jest w kanałach?
jaki to rozdział?
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

grekoimper

grekoimper

Użytkownicy
Immortal God
posty176
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Immortal God
caly  czas  1 od  uno  juz  dostalem  zadanie  ze na  farmie  onara  jest  skarb
tylko  z  nia  nie  moge  gadac bo  od  razu  mowi  ze  sie  spozniłem  i  trzeba  było  nie  przychodzic.i  bije od  razu
to  zadanie  z  uno  trzeba  bylo  wykonac  w  dwie  noce?
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
to wynik tego, że nie zdałeś relacji Cassi z wykonania zadania - ona ma tam swój cel i nie zrealizowałeś go w określonym czasie , czyli przed wzięciem zadania Skarby Onara.
Zadanie Uwolnić Uno musi być zamknięte rozmową z Cassią i zakończone ochrzanem lub nagrodą w zależności od tego co się powiedziało Boltanowi.
Najprawdopodobniej blokuje to wszystkie zadania od Cassi  z serii Wojna Gangów oraz prawidłowe zakończenie Krwawych Pucharów , Misy Magnata i zadania Podejrzana Wyspa.
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry