Błędy w ostatecznej wersji moda 386838 1149

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 11.11.2013 roku

Wyświetleń 386838

Odpowiedzi 1149

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Nie zmienia to jednak faktu, że na tej wersji nie powinno być problemów z uruchomieniem.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty145
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzień dybry. Stała się dziwna rzecz, bowiem grałem sobie w czas zapłaty. Miałem ustawienia na max (modele, tekstury, widok itp.). Gra szła bez jakichkolwiek ścinek do momentu, gdy udałem się na bagna, żeby poexpić. Od mniej więcej 38 poziomu animacja biegu zaczęła się potwornie ciąć. Podobna sytuacja występuje gdy ubijam potwora - na pół sekundy gra się zacina. Czy mój komputer nie radzi sobie z poziomem mojej postaci czy jak? xD
Mogę tylko dodać, że w mniejszych lokacjach lagi znikają.

Edit: Zły dział. Proszę o przeniesienie.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Nelth

Nelth

Użytkownicy
posty21
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z Quentinem, otóż gdy obije mu ryjka mówi mi że poprze mnie u Cavalorna (mam 30 % 2h, wpis w dzienniku też jest) ale Cavalorn nic o nim nie wspomina i nie mogę zrobić 100% zaufania rebeliantów.
 

Frizbick
  • Gość
Kolejny mod dla masochistów czy ja coś źle robię? W Obozie Rebeliantów każdy ma mnie na 1 cios, ja mieczem nie zadaje nawet pojedynczych obrażeń. Na dodatek obrałem drogę łucznika i teraz nie wiem, czy cokolwiek będę w stanie zrobić.
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kolejny mod dla masochistów czy ja coś źle robię? W Obozie Rebeliantów każdy ma mnie na 1 cios, ja mieczem nie zadaje nawet pojedynczych obrażeń. Na dodatek obrałem drogę łucznika i teraz nie wiem, czy cokolwiek będę w stanie zrobić.
na początku zawsze jest trudno pokręć się po kolonii powybijaj stworki uzbrój się w siłę wiesz jaki on ma pancerz nic dziwnego że go nie mogłeś przebić
 

Frizbick
  • Gość
Kolejny mod dla masochistów czy ja coś źle robię? W Obozie Rebeliantów każdy ma mnie na 1 cios, ja mieczem nie zadaje nawet pojedynczych obrażeń. Na dodatek obrałem drogę łucznika i teraz nie wiem, czy cokolwiek będę w stanie zrobić.
na początku zawsze jest trudno pokręć się po kolonii powybijaj stworki uzbrój się w siłę wiesz jaki on ma pancerz nic dziwnego że go nie mogłeś przebić
Szczerze przez prawie cały czas grałem w gothica mieczami, teraz pierwszy raz od dawna chciałem łukiem i taki coś. Taka hybryda woja z łucznikiem będzie "działać"?
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Raczej nie powiedziałbym, że mod dla masochistów. W 1 rozdziale spokojnie zabijałem orków-myśliwych, albo zwiadowców, nie pamiętam dokładnie których. A grałem nie maksując swojej postaci :)

Szczerze mówiąc mod nie sprawił mi praktycznie żadnych trudności, poza nielicznymi wyjątkami, kiedy rzeczywiście się chwilę musiałem nagłowić jak rozegrać walkę. :)

Chyba, że masochizm objawia się w walce z bugami - wtedy rzeczywiście to jest mod dla masochistów xD
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Frizbick
  • Gość
Raczej nie powiedziałbym, że mod dla masochistów. W 1 rozdziale spokojnie zabijałem orków-myśliwych, albo zwiadowców, nie pamiętam dokładnie których. A grałem nie maksując swojej postaci :)

Szczerze mówiąc mod nie sprawił mi praktycznie żadnych trudności, poza nielicznymi wyjątkami, kiedy rzeczywiście się chwilę musiałem nagłowić jak rozegrać walkę. :)

Chyba, że masochizm objawia się w walce z bugami - wtedy rzeczywiście to jest mod dla masochistów xD
W takim razie spróbuję trochę "podexpić" na jakiś potworach i może coś z tego będzie. Może przesadziłem ale trochę się zdenerwowałem jak ten "żul" z karczmy mnie miał na 1 hita a ja mu nie mogłem 1 dmg zadać. W sumie przypomniałem sobie, że ochrona przed bronią w G1 działała w trochę dziwny sposób.
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Z tego co pamiętam :F Za czasów gdy grałem w wersję 1.5 to na 6 poziomie potrafiłem wytłuc miasto orków xD full w siłę i do przodu!
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Frizbick
  • Gość
Z tego co pamiętam :F Za czasów gdy grałem w wersję 1.5 to na 6 poziomie potrafiłem wytłuc miasto orków xD full w siłę i do przodu!
Tylko taki problem, że full w łuki poszedłem   :/
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tylko taki problem, że full w łuki poszedłem   :/

Wydaje mi się, że łucznikiem nie powinieneś mieć większych problemów. Też są silni - przeciwnicy łucznicy zawsze zadawali mi największe obrażenia. Tym bardziej, że mieli te magiczne strzały. A jak nie będzie ci pasować to zawsze możesz się przekwalifikować. Ja najpierw miałem 60% walki bronią jednoręczną, później poszedłem w 80% dwuręcznej, żeby ostatecznie nauczyć się kilku kręgów magii, żeby miecz runiczny mi działał :D

Także punktów nauki jest dostatek.

Z tego co pamiętam :F Za czasów gdy grałem w wersję 1.5 to na 6 poziomie potrafiłem wytłuc miasto orków xD full w siłę i do przodu!

Jakim cudem miałeś tyle siły, żeby orkowym wojownikom zadawać obrażenia? xD
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Cytuj
Jakim cudem miałeś tyle siły, żeby orkowym wojownikom zadawać obrażenia? xD
Najpierw pierdzielłem z meteora (łatwo znaleźć) Potem na czasowych eliksirach leciałem i jakoś poszło.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Myślałem, że korzystałeś z bugu na zadawanie magicznych obrażeń uzależnionych od obrażeń broni xD
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

maly

maly

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
crashuje mi gre jak wczytuje mi sie glebia, wie ktos jak to naprawic?
 

maly

maly

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
crashuje mi gre jak wczytuje mi sie głębia. Wie ktos co to moze byc za problem?
 

Frizbick
  • Gość
Trochę to zajęło ale jakoś się ogarnąłem i zrobiłem prawie wszystkie questy w obozie rebeliantów i teraz pytanie, kto tam jeszcze został do zrekrutowania dla obozu? Mam Jacka Aligatora oraz Pecka i Skorpiona. I szczerze jak na razie trochę słaby balans jeśli chodzi o rude, na początku ledwo co szło uzbierać na cokolwiek ale potem po nauce zdolności myśliwskich uzbierałem od razu 1500 rudy.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do questów:
Spoiler
Jest jeszcze facet w jaskini pod górską fortecą. W Mrocznych Tajemnicach obok był bodajże kamienny krąg, a przy nim Pustoszyciel Światów.

Drugim jest Gestarth. Stoi tam, gdzie w dwójce. 
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

emkow

emkow

Użytkownicy
posty2
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej,
Mam problem z uruchomieniem gry. Mod się odpala, pojawia się menu i od razu się zacina - strzałkami nie mogę wybrać żadnej opcji i po wciśnięciu Entera nie uruchamia się gra (podświetlona jest pierwsza opcja w menu). Nie mogę wyjść z gry przy użyciu Alt+F4 ani przez menadżera zadań - muszę wylogowywać się z Windowsa, żeby odwiesić system.

Mam Win 7 64x, grę odpalam w trybie zgodności z Win XP SP 3 i z prawami admina - bez trybu zgodności było to samo.

Problem nie występuje w podstawce gry.

Ktoś z Was miał podobny problem?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Inne mody działają? Uruchamiasz przez GothicStarter?


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry