[G½] SystemPack 63319 192

O temacie

Autor MaGoth

Zaczęty 1.09.2013 roku

Wyświetleń 63319

Odpowiedzi 192

Sewedir

Sewedir

Użytkownicy
Kozak z Jarkendaru
posty13
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kozak z Jarkendaru
Więc zainstalowałem systempack'a 1.6 ( nieważne którego ).
Przy zmianie rozdzielczości interface się nie skaluje przez co karta postaci zajmuje mi prawie cały ekran i trudno coś na niej dostrzec.
Poprawne skalowanie ( systempack 1.1)
Spoiler

Niepoprawne skalowanie ( systempack 1.6)
Spoiler

Da się coś z tym zrobić ? Słyszałem ,że z wersja 1.5 wprowadzili manualne/automatyczne skalowanie ale nie wiem za bardzo gdzie jest ta opcji.
Proszę o pomoc.
Dzięki.

Live or die as long battle is worthy and honor is gained.

Splash

Splash

The Modders
And i said...
posty3321
Propsy2245
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
  • And i said...
Folder system -> SystemPack.ini -> Scale = 0

Bardzo bym prosił o niezawracanie mi głowy na PW problemami dotyczącymi podstaw w moddingu. Od tego jest forum.

Sewedir

Sewedir

Użytkownicy
Kozak z Jarkendaru
posty13
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kozak z Jarkendaru

Live or die as long battle is worthy and honor is gained.

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty100
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ogólnie wszystko fajnie działa ale przy włączaniu zarówno G1 jak i G2 wyskakuje okienko z napisem
"Failed to set process DPI awareness"
Niby w niczym to chyba nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć o co z tym chodzi bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Druga sprawa to fps w G2, nadal mam w porcie 20-30 fps. W prawdzie Gothica zainstalowałem na mocno budżetowym laptopie to jednak jest to ponad 10 letnia gra więc nie wiem, z czym jest problem, nowsze działają mi w 60 fps. Zużycie procesora pokazuje na max 20% a karta graficzna to AMD Radeon HD 7500/7600 więc może to przez słabą grafike ale nie wiem. System Windows 10.

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1236
Propsy83
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
najprawdopodobniej za słaby komp, wiem, ze to 10letnia gra , ale system pack moim zdaniem podnosi trochę poprzeczkę

Gothic 1 UpdatePack fixmod 0.1 wkrótce!

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty100
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
najprawdopodobniej za słaby komp, wiem, ze to 10letnia gra , ale system pack moim zdaniem podnosi trochę poprzeczkę
Zabawna rzecz w sumie, sprawdziłem i w normalnym gothicu 2 pokazuje 50% zużycie grafiki. Ale co ciekawsze, jak zainstalowałem Gothic DirectX 11 to gra zaczęła płynniej chodzić (20-30 stabilnych fps) co jest akurat dziwne.

zenek24pl

zenek24pl

Użytkownicy
posty18
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem związany z działaniem gothic2nk+mod obojętne jaki. Więc po odpaleniu gra sobie chodzi całkiem dobrze może wydajnościowo nie jest najlepiej ale działa lecz po czasie mniej więcej 10-30 min zaczynają się sypać tekstury ,postacie zaczynają mieć czarne głowy a po kilku minutach gra zawiesza się całkowicie.Również okno save przy zapisie w takim momęcie ma czarny ekran. Mam system windows 10 , karte zintegrowana intela i drugą geforca -jest to laptop.Pobrane mam standardowy zestaw czyli to wszystko co w 1 poście tego tematu dla gothic2nk. Gra nie sprawia mi teraz frajdy gdyż co chwila muszę ją włączać i wyłączać . Czy ktoś spotkał się juz z takim problemem i go rozwiązał . Proszę o możliwą pomoc.

lee27

lee27

Użytkownicy
posty34
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem związany z działaniem gothic2nk+mod obojętne jaki. Więc po odpaleniu gra sobie chodzi całkiem dobrze może wydajnościowo nie jest najlepiej ale działa lecz po czasie mniej więcej 10-30 min zaczynają się sypać tekstury ,postacie zaczynają mieć czarne głowy a po kilku minutach gra zawiesza się całkowicie.Również okno save przy zapisie w takim momęcie ma czarny ekran. Mam system windows 10 , karte zintegrowana intela i drugą geforca -jest to laptop.Pobrane mam standardowy zestaw czyli to wszystko co w 1 poście tego tematu dla gothic2nk. Gra nie sprawia mi teraz frajdy gdyż co chwila muszę ją włączać i wyłączać . Czy ktoś spotkał się juz z takim problemem i go rozwiązał . Proszę o możliwą pomoc.
U mnie był podobny problem na Windows 7 i reinstalowałem wszystko (dodałem g2mdk2.6;g2mdk2.6a;g2nord-systempack1.5;g2mdk_26_small;gothic2_fix2.6.00-rev2;playerkit2.6f) i było ok, ale możesz jeszcze spróbować dx11do gothic a może coś to da u mnie teraz gra dzała jak na starym xp

Splash

Splash

The Modders
And i said...
posty3321
Propsy2245
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
  • And i said...
Aktualizowałeś sterowniki do karty graficznej lub próbowałeś starszych?

Bardzo bym prosił o niezawracanie mi głowy na PW problemami dotyczącymi podstaw w moddingu. Od tego jest forum.

zenek24pl

zenek24pl

Użytkownicy
posty18
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

zenek24pl

[G½] SystemPack
#189 2017-01-04, 21:50(Ostatnia zmiana: 2017-01-04, 22:02)
sterowniki mam aktualne mam gtx 850m co do starszych sterow to raczej nie są one obsługiwane prze tą kartę o ile się nie myle  mam systempack notr 1.6  playerkit gmdk i gothicfix v 2.6 co do dx11 chyba nie dziala z wszystkimi modami czy się mylę ?

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty100
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
sterowniki mam aktualne mam gtx 850m co do starszych sterow to raczej nie są one obsługiwane prze tą kartę o ile się nie myle  mam systempack notr 1.6  playerkit gmdk i gothicfix v 2.6 co do dx11 chyba nie dziala z wszystkimi modami czy się mylę ?
Niby nie działa ale jest w cholerę bardziej "stabilne" od normalnego Gothica i poza bajerami graficznymi gra chodzi dużo płynniej. Nie wiem, jak inne mody ale mod Wojna z Orkami przeszedłem bez problemów.

MageNatPL

MageNatPL

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

MageNatPL

[G½] SystemPack
#192 2017-01-12, 11:01(Ostatnia zmiana: 2017-01-12, 11:12)
Mam mały problem. Gdy zainstaluję SystemPack do The Returning to wyskakuje mi konsolka, która informuje o braku pliku AST.dll i nie mogę włączyć gry :/ . Po deinstalacji SystemPacka The Returning działa. Wie ktoś jak to naprawić? Wersja The Returning - 2.1 z patchem 1.3.1. Z góry dzięki za pomoc :)

#EDIT: Problem rozwiązany. Wystarczyło zignorować problem i poczekać, aż gra się uruchomi. Zmyliło mnie to, że wcześniej po zaczekaniu na start gry, zamiast włączyć The Returning, startowało mi zwykłą Noc Kruka.

0 użytkowników
Do góry