[G½] SystemPack 319519 314

O temacie

Autor MaGoth

Zaczęty 1.09.2013 roku

Wyświetleń 319519

Odpowiedzi 314

EkskrementyBeliara

EkskrementyBeliara

Użytkownicy
posty45
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
Zainstalowałem gothica 2 z dodatkiem noc kruka i moda the returning 1.3.1.  Którego system packa zainstalować tego do noc kruka czy returning.???

Z WOGa-
1. Starting with this version G2Returning-SystemPack-1.5.exe file only supports the version of the addon Returning-2.0, for all previously released versions of the add-on (1.0, 1.1 and mods on their basis), use a file: G2NoTR-SystemPack-1.5.exe;

Czyli instalujesz dla Nocy Kruka.
 

Sewedir

Sewedir

Użytkownicy
Kozak z Jarkendaru
posty28
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kozak z Jarkendaru
Więc zainstalowałem systempack'a 1.6 ( nieważne którego ).
Przy zmianie rozdzielczości interface się nie skaluje przez co karta postaci zajmuje mi prawie cały ekran i trudno coś na niej dostrzec.
Poprawne skalowanie ( systempack 1.1)
Spoiler

Niepoprawne skalowanie ( systempack 1.6)
Spoiler


Da się coś z tym zrobić ? Słyszałem ,że z wersja 1.5 wprowadzili manualne/automatyczne skalowanie ale nie wiem za bardzo gdzie jest ta opcji.
Proszę o pomoc.
Dzięki.
 
Live or die as long battle is worthy and honor is gained.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Folder system -> SystemPack.ini -> Scale = 0
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Sewedir

Sewedir

Użytkownicy
Kozak z Jarkendaru
posty28
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kozak z Jarkendaru
Folder system -> SystemPack.ini -> Scale = 0
dzięki
 
Live or die as long battle is worthy and honor is gained.

Frizbick
  • Gość
Ogólnie wszystko fajnie działa ale przy włączaniu zarówno G1 jak i G2 wyskakuje okienko z napisem
"Failed to set process DPI awareness"
Niby w niczym to chyba nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć o co z tym chodzi bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Druga sprawa to fps w G2, nadal mam w porcie 20-30 fps. W prawdzie Gothica zainstalowałem na mocno budżetowym laptopie to jednak jest to ponad 10 letnia gra więc nie wiem, z czym jest problem, nowsze działają mi w 60 fps. Zużycie procesora pokazuje na max 20% a karta graficzna to AMD Radeon HD 7500/7600 więc może to przez słabą grafike ale nie wiem. System Windows 10.
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
najprawdopodobniej za słaby komp, wiem, ze to 10letnia gra , ale system pack moim zdaniem podnosi trochę poprzeczkę
 

Frizbick
  • Gość
najprawdopodobniej za słaby komp, wiem, ze to 10letnia gra , ale system pack moim zdaniem podnosi trochę poprzeczkę
Zabawna rzecz w sumie, sprawdziłem i w normalnym gothicu 2 pokazuje 50% zużycie grafiki. Ale co ciekawsze, jak zainstalowałem Gothic DirectX 11 to gra zaczęła płynniej chodzić (20-30 stabilnych fps) co jest akurat dziwne.
 

zenek24pl

zenek24pl

Użytkownicy
posty28
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem związany z działaniem gothic2nk+mod obojętne jaki. Więc po odpaleniu gra sobie chodzi całkiem dobrze może wydajnościowo nie jest najlepiej ale działa lecz po czasie mniej więcej 10-30 min zaczynają się sypać tekstury ,postacie zaczynają mieć czarne głowy a po kilku minutach gra zawiesza się całkowicie.Również okno save przy zapisie w takim momęcie ma czarny ekran. Mam system windows 10 , karte zintegrowana intela i drugą geforca -jest to laptop.Pobrane mam standardowy zestaw czyli to wszystko co w 1 poście tego tematu dla gothic2nk. Gra nie sprawia mi teraz frajdy gdyż co chwila muszę ją włączać i wyłączać . Czy ktoś spotkał się juz z takim problemem i go rozwiązał . Proszę o możliwą pomoc.
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem związany z działaniem gothic2nk+mod obojętne jaki. Więc po odpaleniu gra sobie chodzi całkiem dobrze może wydajnościowo nie jest najlepiej ale działa lecz po czasie mniej więcej 10-30 min zaczynają się sypać tekstury ,postacie zaczynają mieć czarne głowy a po kilku minutach gra zawiesza się całkowicie.Również okno save przy zapisie w takim momęcie ma czarny ekran. Mam system windows 10 , karte zintegrowana intela i drugą geforca -jest to laptop.Pobrane mam standardowy zestaw czyli to wszystko co w 1 poście tego tematu dla gothic2nk. Gra nie sprawia mi teraz frajdy gdyż co chwila muszę ją włączać i wyłączać . Czy ktoś spotkał się juz z takim problemem i go rozwiązał . Proszę o możliwą pomoc.
U mnie był podobny problem na Windows 7 i reinstalowałem wszystko (dodałem g2mdk2.6;g2mdk2.6a;g2nord-systempack1.5;g2mdk_26_small;gothic2_fix2.6.00-rev2;playerkit2.6f) i było ok, ale możesz jeszcze spróbować dx11do gothic a może coś to da u mnie teraz gra dzała jak na starym xp
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Aktualizowałeś sterowniki do karty graficznej lub próbowałeś starszych?
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

zenek24pl

zenek24pl

Użytkownicy
posty28
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

zenek24pl

[G½] SystemPack
#190 2017-01-04, 21:50(Ostatnia zmiana: 2017-01-04, 22:02)
sterowniki mam aktualne mam gtx 850m co do starszych sterow to raczej nie są one obsługiwane prze tą kartę o ile się nie myle  mam systempack notr 1.6  playerkit gmdk i gothicfix v 2.6 co do dx11 chyba nie dziala z wszystkimi modami czy się mylę ?
 

Frizbick
  • Gość
sterowniki mam aktualne mam gtx 850m co do starszych sterow to raczej nie są one obsługiwane prze tą kartę o ile się nie myle  mam systempack notr 1.6  playerkit gmdk i gothicfix v 2.6 co do dx11 chyba nie dziala z wszystkimi modami czy się mylę ?
Niby nie działa ale jest w cholerę bardziej "stabilne" od normalnego Gothica i poza bajerami graficznymi gra chodzi dużo płynniej. Nie wiem, jak inne mody ale mod Wojna z Orkami przeszedłem bez problemów.
 


MageNatPL

MageNatPL

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

MageNatPL

[G½] SystemPack
#193 2017-01-12, 11:01(Ostatnia zmiana: 2017-01-12, 11:12)
Mam mały problem. Gdy zainstaluję SystemPack do The Returning to wyskakuje mi konsolka, która informuje o braku pliku AST.dll i nie mogę włączyć gry :/ . Po deinstalacji SystemPacka The Returning działa. Wie ktoś jak to naprawić? Wersja The Returning - 2.1 z patchem 1.3.1. Z góry dzięki za pomoc :)

#EDIT: Problem rozwiązany. Wystarczyło zignorować problem i poczekać, aż gra się uruchomi. Zmyliło mnie to, że wcześniej po zaczekaniu na start gry, zamiast włączyć The Returning, startowało mi zwykłą Noc Kruka.
 

SDill

SDill

Użytkownicy
Skazaniec
posty9
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Skazaniec
Mam problem. Po instalacji SystemPacka do G2 odpalam grę i wszystko oprócz dialogów jest po niemiecku. Natomiast po odpaleniu jakiejkolwiek modyfikacji jest wszystko po niemiecku oraz ekran startowy z podstawki G2NK i jest po niemiecku. Po odpaleniu nowej gry odpala się podstawka. Pomocy
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może nie do końca związane z tematem, ale wie ktoś co zrobić by Gothic i Gothic II: Noc Kruka wychodziły do pulpitu? Pierwszy raz gram na nowym kompie, wszystko poinstalowałem, gry działają ok, ale właśnie gdy chcę wyjść to nic się nie dzieje. Muszę wychodzić za pomocą menedżera zadań, tam wyświetla się "brak odpowiedzi". Dodam, że mam Windows 7 64bit. Na poprzednim kompie też miałem "siódemkę" i nie było takiego problemu.
 

MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin
Hi guys,  :)
It is necessary to translate it from English into Polish:

Cytuj
Version:
Play the Game

Parameters:
Start the Game
Start the Editor
Reparse Scripts
Window Mode
Disable Music
Disable Sound
zSpy Messages:
Convert Textures
Convert Data
Convert All
VDFS physical first

As well as this file: http://ge.tt/3SgbFii2
Tnx..


MfG MaGoth,
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty396
Propsy150
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Hi! Personally I really dont know how to translate the last one  :hmmm:
Cytuj
Wersja
Graj

Parametry
Uruchom gre
Uruchom edytor
Reparsuj skrypty
Tryb w okienku
Wyłącz muzykę
Wyłącz dzwięk
Wiadomości zSpy
Konwertuj tekstury
Konwertuj dane
Konwertuj wszystko
VDFS physical first ???
 

MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin
Cytuj
VDFS physical first ???
What does this line that was more clear:

if((flags & VDF_PHYSICALFIRST) && (flags & VDF_PHYSICAL))
    {
        VdfsIndex::FileInfoPtr FileInfo = PhysicalFlow->GetFileInfo(filename);
        if(FileInfo)
        {
...        }
    }
    if(flags & VDF_VIRTUAL)
    {
        VdfsIndex::FileInfoPtr FileInfo = Index->GetFileInfo(filename);
        if(FileInfo)
        {
...        }
    }
    if((!(flags & VDF_PHYSICALFIRST)) && (flags & VDF_PHYSICAL))
    {
        VdfsIndex::FileInfoPtr FileInfo = PhysicalFlow->GetFileInfo(filename);
        if(FileInfo)
        {
...        }
    }

Thus it is necessary to translate it literally, word for word.


MfG MaGoth,
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty396
Propsy150
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

Alexik

[G½] SystemPack
#199 2017-02-11, 16:06(Ostatnia zmiana: 2017-02-12, 01:53)
Well im not a scripter,so I know nothing about this code  :F We should wait for the others.
I finished second file which u sent. Im not sure about every translation,so it can be few mistakes or more  :lol: I think that,It's like a beta translation  :F
I believe someone will help.
Here is a link http://ge.tt/3FL9uli2
Jakby ktoś mógł pobrać i poprawić błędy,to byłbym wdzięczny.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry