Gothic 2 NK Returning - Profesjonalne spolszczenie [Linki, Instrukcja, Galeria] 1269368 3149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 1269368

Odpowiedzi 3149

Yzyus

Yzyus

Użytkownicy
posty10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dlaczego przy otwieraniu skrzyń, obywatele budzą się i mnie atakują? Ciągle się skradam i wszystko jest w porządku dopóki nie zacznę interakcji ze skrzynią. Nie mogę przez to wykonać zadania z krwawymi kielichami.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Bo tutaj, drogi Panie, trzeba mieć też dużo zręczności do kradzieży.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Yzyus

Yzyus

Użytkownicy
posty10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jeszcze jedno pytando, teraz bardziej natury technicznej.

Da się jakoś zmniejszyć rozmiar czcionki? Mam ustawioną rozdzielczość 1920x1080, więc to nie wina rozdzielczości. Sprawdzałem bez oraz z teksturami z returninga. Moda instalowałem na całkowicie czystym gothicu, więc to też nie jest wina innego moda.
 

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

Yoosek

Yoosek

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomocy przyjaciele, męczę się z odpaleniem Moda od jakiegoś czasu, nie ważne co robię, na końcu i tak odpala się zwykły Gothic 2 NK. Jakieś pro tipy, porady, cokolwiek ? ;x
 

Harwing

Harwing

Użytkownicy
posty229
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zainstaluj SystemPacka 1.1 inne mają jakieś problemy z czcionką.

Post połączony: 2017-03-04, 13:09
Pomocy przyjaciele, męczę się z odpaleniem Moda od jakiegoś czasu, nie ważne co robię, na końcu i tak odpala się zwykły Gothic 2 NK. Jakieś pro tipy, porady, cokolwiek ? ;x
Odpalasz przez Playerkita?
 

Yoosek

Yoosek

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Revoke

Revoke

Użytkownicy
posty62
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Yoosek

Yoosek

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Revoke, wielkie dzięki :D Nie pomyślałem o tej małej głupotce. Zabieram się do gry ;)
 

Yzyus

Yzyus

Użytkownicy
posty10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zainstaluj SystemPacka 1.1 inne mają jakieś problemy z czcionką.

Zainstalowałem starszą wersję i wszystko działa, dzięki.
 

Yoosek

Yoosek

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chwila gry, i pojawiają się błędy ;x Byłem zmuszony do wczytania save'u przez dość głupią walke, w trakcie wczytywania pojawiły się błędy z dotyczące modelu ludzi(?), po których Bezi, przy nawet najmniejszym ruchu myszką, zaczynał kręcić się w prawo, a sama kamera ustawiona jest w taki sposób, że widzę jedynie jego główkę. Jakieś pomysły ?;x


Edit.
Co śmieszniejsze, przy rozpoczęciu gry problem ten nie wyskakuje. Nie chce jednak zaczynać nowej gry wiedząc, że przy ponownej próbie wczytania może ten błąd wyskakiwać.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
A masz jakieś inne save'y ? Mógł się zapis zepsuć.
 

gorjusz

gorjusz

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
co sie stanie jak zapisze gre po uzyciu marvina (bo chcialbym szybciej sie przemieszczac przez wciskanie f8)
 

Brimstone

Brimstone

Użytkownicy
posty117
Propsy43
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Nic. Chodza plotki że niby to buguje gre czy coś, ale IMO są one rozpuszczone przez Ruskich którzy z jakiś powodów uważają, że używanie Marvina to zbrodnia równa gwałtu na dziecku. Sam latałem swego czasu na marvinie przez Returninga i nic złego sie nie stało.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Nic. Chodza plotki że niby to buguje gre czy coś, ale IMO są one rozpuszczone przez Ruskich którzy z jakiś powodów uważają, że używanie Marvina to zbrodnia równa gwałtu na dziecku. Sam latałem swego czasu na marvinie przez Returninga i nic złego sie nie stało.

Bzdury, Marvin buguje gre, nie zawsze i nie zawsze w ten sam sposób ale bugi mogą być naprawdę paskudne i uniemożliwiające grę.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nic. Chodza plotki że niby to buguje gre czy coś, ale IMO są one rozpuszczone przez Ruskich którzy z jakiś powodów uważają, że używanie Marvina to zbrodnia równa gwałtu na dziecku. Sam latałem swego czasu na marvinie przez Returninga i nic złego sie nie stało.

Bzdury, Marvin buguje gre, nie zawsze i nie zawsze w ten sam sposób ale bugi mogą być naprawdę paskudne i uniemożliwiające grę.


MARVIN tak, buguje grę. Dlatego jako konsoli się używa narzędzia Chickena - http://themodders.org/index.php?topic=24674.msg1237299#msg1237299 - ono nie powoduje żadnych bugów ani błędów.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Korzystanie z Marvina obciąża dodatkowo silnik gry, powodując czasami bugi w niektórych miejscach (choćby te z nabijaniem siły z pierścieni). Najgorsze jest właśnie korzystanie z F8, bo najbardziej obciąża to wtedy grę.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



styxu

styxu

Użytkownicy
posty64
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Przypadkiem wgrałem patcha 1.3.2 czy mogę go jakoś usunąć czy muszę od nowa całą grę zainstalować?
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Wywal plik patcha z folderu mod.
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie, jak mogę zainstalować rosyjski dubbing i skąd mogę go wziąć? W głównym poście nie widzę żadnych linków do niego ;/
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry