Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci. 1151481 4348

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 1151481

Odpowiedzi 4348

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty123
Propsy111
  • Użytkownicy
Ja mam save z poziomu trudnego, jestem w trakcie robienia zadań na Khorinis, do zostania Guru, trochę brakuje, ale postać jest praktycznie tabula rasa, więc można z nią zrobić niemal wszystko.
 

Lester z Lago

Lester z Lago

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Another question, co mogę zrobić z okiem kamiennej pantery? I czy jesli powybijam ur-thralla ur-groma i wsisch orków w 2 rozdziale nie będzie to w niczym przeszkadzać w przyszłośći? Uriziel zdobyty, dolina cieni zrobiona, etlu
 

Yberion

Yberion

Użytkownicy
posty162
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Będzie przeszkadzać w przyszłości. Tak mi się zdaje raczej xD
 

Lester z Lago

Lester z Lago

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Którym z magów najlepiej zostać? Na guru się nie porywam tym razem, 25h gry i mi nie podszedł na 1.3.1 przez ten kapelutek i to, ze maska śniacego nic nie daje ;cc (chyba ze dlatego, ze gralem straznikiem to dostalem gorszą) Więc nekromanta/mag wody? Czy moze mag ognia XD?

I jedno czy 2 reczna


Ładnie to uzasadnić prosz
 

Yberion

Yberion

Użytkownicy
posty162
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mag ognia, zajebiste czary, pancerze, możesz wszędzie wejść, 2 ręczna bo zasięg i dmg :)
 

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty123
Propsy111
  • Użytkownicy
Strażnik świątynny też może ubrać maskę śniącego?
 

Lester z Lago

Lester z Lago

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Strażnik świątynny też może ubrać maskę śniącego?
Owszem może, mam patch 1.3.1 i mogę, ale zero buffów tylko obrony troche dostaje ;-;
 

Yberion

Yberion

Użytkownicy
posty162
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Lester z Lago

Lester z Lago

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bo ona jest dla guru xD
Ale w takim razie czy nie powinna zabijac jak kapelusz maga, hełm innosa lub łowcy smoków?
 

Adu

Adu

Użytkownicy
posty92
Propsy3
  • Użytkownicy
Dzień dobry ! Otóż chce ponownie zacząć moją przygode z Returningiem, moja ostatnia przygoda na patchu 1.3.1 skończyła sie bardzo tragicznie w 3 rozdziale.

Teraz postanowiłem grać na patchu 1.2 na poziomie łatwym, ot poprostu żeby przejść moda, a może w przyszłości skusze się na jakiegoś rzeźnika, ale mam pare pytań co by nie spartolić sobie znów gry.

Bede grać strażnikiem świątynnym na broń jednoręczną , jestem w 1 rozdziale , narazie robie sobie różne questy poboczne, jedyne co wbiłem to 40 siły i 30% jednoręcznej, skradanie, zamki , kowalstwo.

I tu pare moich pytań

a) Ile jestem wstanie wyciągnąć HP w 1 rozdziale? Wiem że miksturki z jagód wchodzą dopiero od 2, a chce wycisnąć z tego 1 rozdziału ile wlezie, narazie co zrobiłem to błogosławieństwa od Darona , zjedzenie śledzia z jaskini bandytów i to tyle, mam 170 hp z amuletem +40hp, ale wiem że napewno można wycisnąć więcej, jakieś porady?

b) Jest jakiś dobry jednoręczny miecz do zdobycia w 1 rozdziale?

c) Wierze że są tutaj osoby które Returninga mają w małym palcu, macie jakieś porady odnośnie postaci SŚ z 1h bronią?

d) Ile potrzeba zręcznośći by okraśc Goraxa? ( Zadanie dla któregoś Baala z miksturą)

c) Jak u licha mam zdobyć 60 many w 1 rozdziale dla któregoś Baala, skoro moją postacią w ogole nie mam zamiaru pakować w mane? :/
Z góry dzięki =)
 

Yberion

Yberion

Użytkownicy
posty162
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ad d.:  chyba 40 zręki
ad c?(e): wystarczy w obozie Seksy palić fajkę wodną codziennie do momentu otrzymaniu bonusu + 1 do many, tak 50 razy :) Palić i spać i tak aż zdobędziesz 60 many :)

Co do reszty to niby coś wiem ale nie do końca więc się nie wypowiadam :)
 

SwiniakCH

SwiniakCH

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Gram na rebalance 2.1 i patchu 1.3.1 na poziomie normalnym.Chce zostać magien ognia.Do zostania magiem potrzebuje 100many i 40inteligencji.Jeszcze nie inwestowałem punktów nauki w mane,zręczność,siłe,wytrzymałość.Poradzi ktoś,jakie questy na początku wykonać,w co pakować punkty,jakich umiejętności się uczyć,kiedy korzystać z bonusów typu ciemne grzyby,żeby jakoś to poszło? Póki co jestem czeladnikiem u harada(dobry długi miecz),przeszedłem próbę ognia,wykonuje questy,które są lekkie,np spotkanie w karczmie z zabójcą.Innych nie mogę,ponieważ wrogowie mają mnie na hita czy 2,stwory to samo.
 

s3bek

s3bek

Użytkownicy
posty78
Propsy3
  • Użytkownicy
Grał ktoś guru? bo zastanawiam sie miedzy nim a nekrofilem :D Mógłby mi ktoś napisać plusy i minusy obu klas oraz jak ogarnąć wszystko na początku by nie popelnic bledów ? :) Dzieki z góry !
 

Yberion

Yberion

Użytkownicy
posty162
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie co do rozpoczęcia gry, mianowicie:
  Grałem już Guru( było za łatwo), Paladynem( było za nudno), Łucznikiem jako najemnik( było całkiem fajnie), postanowiłem grać teraz Nekromantą albo Magiem Ognia( Magiem Wody nie chce, bo nie ma nic ciekawego w tej Gildii). Zasadnicze pytanie- dlaczego jako nowicjusz Ognia dostajemy ileś tam karmy u Innosa na + a jako nowicjusz ciemności nie dostajemy karmy u Beliara ? Poleca ktoś w ogole grę Nekromantą (ze wzglęu na fakt zabierania karmy u Beliara za zabijenie jego sług)?
  Ogólnie rzecz ujmując jestem weteranem Gothica, jaką gilgie byście polecili na takie smakowite zakończenie returninga ?
 

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie co do rozpoczęcia gry, mianowicie:
  Grałem już Guru( było za łatwo), Paladynem( było za nudno), Łucznikiem jako najemnik( było całkiem fajnie), postanowiłem grać teraz Nekromantą albo Magiem Ognia( Magiem Wody nie chce, bo nie ma nic ciekawego w tej Gildii). Zasadnicze pytanie- dlaczego jako nowicjusz Ognia dostajemy ileś tam karmy u Innosa na + a jako nowicjusz ciemności nie dostajemy karmy u Beliara ? Poleca ktoś w ogole grę Nekromantą (ze wzglęu na fakt zabierania karmy u Beliara za zabijenie jego sług)?
  Ogólnie rzecz ujmując jestem weteranem Gothica, jaką gilgie byście polecili na takie smakowite zakończenie returninga ?

Próbuje zostać nekromantą w returningu ale jest to cholernie trudne.
Udało mie sie wbić juz 40 Inteligencji lecz nadal brakuje mi many. Mam na chwilę obecną 32pkt. a potrzeba 100pkt.
Samą inteligencje bylo ciezko wbic bo wyczytalem wszystkie ksiegi w khorinis i mialem raptem 25. Musialem podobijac INT umiejetnosciami typu myślistwo, kowalstwo, alchemia i wkoncu sie udało.
Teraz musze wbic kolejne z 2lvle żeby dobić te 100many. Wybiłem juz prawie wszystkie bestie jakie mozna na 12lvlelu- mowie tutaj o tych dostepnych dla mnie bo mam 50pkt siły i 32% w jednorecznej. Wszystko musialem ladowac w umiejetnosci lowieckie i alchemie zeby dobic INTA. Nie mam juz kompletnie gdzie expic. Moze jeszcze z jeden lvl bym wyłuskał, ale gdzie.
Bandyci wszyscy w khornis wybici, polne besie moze z 3 sie kręcą, dziki moze z 10, nie ma wogole: wilkow, scierwojadow, topielców, jaszczurów, szczurów, łatwych goblinow.Wybiłem nawet 3szt. cieniostworów, oraz czarnego trolla.. Zostaly same potwory z ktorymi ciezko mi bedzie walczyc przygotowana postacia pod maga czyli: zebacze, gobliny te trudne, jaszczury ogniste, pełzacze, szkielety, krwiopijcy(co tylko zatruwaja a lipa z nich expa), orkowie w lasach, trolle w kotlince i kilka dzikow.
Naprawde nie wiem gdzie mam expic aby wbic te 100many. Jest to tutaj grubo przesadzone. W dodatku juz mnie to wkurzylo i próbowalem nauczyc sie Eliksiru Ducha i zbugowac potworem picie eliksiru lecz jest to wylaczone.. Zeby dobic 100 many potrzebuje:
- 1amulet dajacy +10 many
- 2x pierscien po +5many (chyba ze sa takie co daja po +10)
Z tym ubranym mam jakies +20 many czyli 52pkt.
Do tego moge zrobic na chwile obecna 7 eliksirow ducha. Kazdy daje po 2kt to jakeis 14pkt.
Moze znajde jeszcze z 3 szczawie to bedzie okolo 20kt.
Chyba ze jeszcze modlac sie przy jakiejsc kapliczce, ale przez te inteligencje nawet nie mam złota, i chyba trzeba tez miec wysoką karme u jednego z bogów zeby miec wieksze szanse.
Brakuje jeszcze 30pkt. Czyli co najmniej 4 poziomy musze wbic, chyba jest to nie realne...
 

Yberion

Yberion

Użytkownicy
posty162
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W jaskini za karczmą Orlana, kup 6x zniszczenie ożywieńca + 1 miksta na zatrucie. W jednym w sarkofagu będzie kapelusz maga, dodaje 15 inta i 50 many :)
Ogólnie nekromanta jest prze koks, ale czemu nie dodaje mi karmy po zostaniu nim ? Magowi ognia dodaje w uj a tutaj nic, a potrzebna jest do przywołań goblina np. Przy zabijaniu kogos zyskuje 1 u beliara a trace - 4 u innosa wtf
 

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W jaskini za karczmą Orlana, kup 6x zniszczenie ożywieńca + 1 miksta na zatrucie. W jednym w sarkofagu będzie kapelusz maga, dodaje 15 inta i 50 many :)
Ogólnie nekromanta jest prze koks, ale czemu nie dodaje mi karmy po zostaniu nim ? Magowi ognia dodaje w uj a tutaj nic, a potrzebna jest do przywołań goblina np. Przy zabijaniu kogos zyskuje 1 u beliara a trace - 4 u innosa wtf
O_O Serio ?! Stary dzieki! Wiedzialem ze tam jest ten kapelusik, ale nie wiedzialem ze on cos takiego daje. Cos mi sie rzucilo w oczy na Zagrajmy w.. na youtube ze daje tylko obrone:D
TO SUPER ! DZIEKI !
 

Yberion

Yberion

Użytkownicy
posty162
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
wyślesz ss'a statystyk po zostaniu Nekromantą ?
 

lusjusz

lusjusz

Użytkownicy
posty13
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie co do rozpoczęcia gry, mianowicie:
  Grałem już Guru( było za łatwo), Paladynem( było za nudno), Łucznikiem jako najemnik( było całkiem fajnie), postanowiłem grać teraz Nekromantą albo Magiem Ognia( Magiem Wody nie chce, bo nie ma nic ciekawego w tej Gildii). Zasadnicze pytanie- dlaczego jako nowicjusz Ognia dostajemy ileś tam karmy u Innosa na + a jako nowicjusz ciemności nie dostajemy karmy u Beliara ? Poleca ktoś w ogole grę Nekromantą (ze wzglęu na fakt zabierania karmy u Beliara za zabijenie jego sług)?
  Ogólnie rzecz ujmując jestem weteranem Gothica, jaką gilgie byście polecili na takie smakowite zakończenie returninga ?

Próbuje zostać nekromantą w returningu ale jest to cholernie trudne.
Udało mie sie wbić juz 40 Inteligencji lecz nadal brakuje mi many. Mam na chwilę obecną 32pkt. a potrzeba 100pkt.
Samą inteligencje bylo ciezko wbic bo wyczytalem wszystkie ksiegi w khorinis i mialem raptem 25. Musialem podobijac INT umiejetnosciami typu myślistwo, kowalstwo, alchemia i wkoncu sie udało.
Teraz musze wbic kolejne z 2lvle żeby dobić te 100many. Wybiłem juz prawie wszystkie bestie jakie mozna na 12lvlelu- mowie tutaj o tych dostepnych dla mnie bo mam 50pkt siły i 32% w jednorecznej. Wszystko musialem ladowac w umiejetnosci lowieckie i alchemie zeby dobic INTA. Nie mam juz kompletnie gdzie expic. Moze jeszcze z jeden lvl bym wyłuskał, ale gdzie.
Bandyci wszyscy w khornis wybici, polne besie moze z 3 sie kręcą, dziki moze z 10, nie ma wogole: wilkow, scierwojadow, topielców, jaszczurów, szczurów, łatwych goblinow.Wybiłem nawet 3szt. cieniostworów, oraz czarnego trolla.. Zostaly same potwory z ktorymi ciezko mi bedzie walczyc przygotowana postacia pod maga czyli: zebacze, gobliny te trudne, jaszczury ogniste, pełzacze, szkielety, krwiopijcy(co tylko zatruwaja a lipa z nich expa), orkowie w lasach, trolle w kotlince i kilka dzikow.
Naprawde nie wiem gdzie mam expic aby wbic te 100many. Jest to tutaj grubo przesadzone. W dodatku juz mnie to wkurzylo i próbowalem nauczyc sie Eliksiru Ducha i zbugowac potworem picie eliksiru lecz jest to wylaczone.. Zeby dobic 100 many potrzebuje:
- 1amulet dajacy +10 many
- 2x pierscien po +5many (chyba ze sa takie co daja po +10)
Z tym ubranym mam jakies +20 many czyli 52pkt.
Do tego moge zrobic na chwile obecna 7 eliksirow ducha. Kazdy daje po 2kt to jakeis 14pkt.
Moze znajde jeszcze z 3 szczawie to bedzie okolo 20kt.
Chyba ze jeszcze modlac sie przy jakiejsc kapliczce, ale przez te inteligencje nawet nie mam złota, i chyba trzeba tez miec wysoką karme u jednego z bogów zeby miec wieksze szanse.
Brakuje jeszcze 30pkt. Czyli co najmniej 4 poziomy musze wbic, chyba jest to nie realne...

co ty takie chrzanisz. masz amulet +10 i dwa pierscienie +10 = 30 many. kolega słusznie dodał ten kapelusz i masz już prawie 100. jak grasz na 1.3.1 to masz u constantino przepis na miksturkę many +5. Tak się składa, ze też gram nekro i wbiłem 100 many bez problemów. władowałem 10kt na początku gry.
a inteligencja to już w ogóle bajka. nawet nie musisz patrzeć na nią bo jak będziesz grał to samo się praktycznie uzbiera.
 
I Want To Believe

Yberion

Yberion

Użytkownicy
posty162
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Laduje ktoryś z was PN w przywołanie goblina ? Jeżęli tak to ile karmy potrzeba ? z 15 + ?
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry