Problemy techniczne 513145 1643

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 513145

Odpowiedzi 1643

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Nie musisz od nowa ściągać. Odinstaluj rebalance, zainstaluj ponownie i wgraj patcha.
 

KsFPL

KsFPL

Użytkownicy
posty40
  • Użytkownicy
nie chcesz pomoc to nie odpisuj. nie wpadlbym na to, ze musze tylko odinstalowac moda... po uj sie madrzysz skoro jasno pisze jakiej pomocy oczekuje. nie pomagasz - nie nabijaj postow
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
No kurwa z krzesła idzie pierdolnąć xD
Daje ci odpowiedź jak to zrobić, tylko jak widać to za dużo na twój pusty łeb. Już byś miał reinstala za sobą, ale w końcu sam wiesz lepiej co zrobić i wolisz się tu napuszyć i popisać głupoty. Powodzenia życzę i nie tylko.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
nie chcesz pomoc to nie odpisuj. nie wpadlbym na to, ze musze tylko odinstalowac moda... po uj sie madrzysz skoro jasno pisze jakiej pomocy oczekuje. nie pomagasz - nie nabijaj postow

Żal...

No przecież masz fixa, Wonsz ci napisał co i jak, poświęć te 30min na reinstalacje i po problemie, już dawno byś to miał zrobione, gdybyś nie kombinował.
Zepsuł ci sie Gothic, i jeden plik nic nie pomoże, mnie tez czasem coś się zdarzało, i myślałem że podmiana jednego pliku pomoże i nie pomagała, bo robiła kolejne bugi, tylko reinstal.

Ja sobie spakowałem całego g2+returna aby na wypadek zepsucia sobie wypakować a nie bawić się w instalacje, wystarczy być bardziej zaradnym.
 

KsFPL

KsFPL

Użytkownicy
posty40
  • Użytkownicy
gdybym chcial odinstalowac i zainstalowac na nowo, to bym sie tu nie logowal i nie pytal. banda mlotow

jak zlapiesz gume w aucie to je wypieprzasz na zlom i kupujesz nowe?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
gdybym chcial odinstalowac i zainstalowac na nowo, to bym sie tu nie logowal i nie pytal. banda mlotow

jak zlapiesz gume w aucie to je wypieprzasz na zlom i kupujesz nowe?

Gdyby to był jedynie koszt czasu a nie $$ to tak.
Tak jak w przypadku Returna...

Także głupie dałeś porównanie.
 

GroBar

GroBar

Użytkownicy
posty152
Propsy7
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ekhm... Niemiecka klawiatura w grze, co zrobić? dubbing/menu/ekwipunek itd Polskie, ale konsola, ustawiania sterowania po niemiecku.
 

ksiazeeek

ksiazeeek

Użytkownicy
posty112
Propsy8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie jest to pytanie stricte techniczne, ale jednak trochę jest. Czy jest możliwość zmniejszenia jakoś obrażeń Uriziela w patchu 1.3.1? Próbowałem zmniejszyć parametry za pomocą edit focus-> damage, ale dalej napierdziela jak zły.
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
To nie używaj magicznych broni albo graj na 1.3.2.
 

Dzerald

Dzerald

Użytkownicy
posty363
Propsy37
  • Użytkownicy

Dzerald

Problemy techniczne
#1449 2017-03-27, 09:48(Ostatnia zmiana: 2017-03-27, 09:55)
Wie ktoś może jak ustawić skróty klawiszowe na potiony ze sterowaniem z g1? Przed tym jak mi się gra posypała i musiałem zrobić reinstall to tak grałem, teraz co prawda te poty jakoś mega potrzebne nie są, ale możliwość używania tych potów mi skraca walkę ze smokami o połowę co najmniej x.x Patch 1.3.2

Ok udało się zrobić - sterowanie z g1 trzeba włączyć będąc w menu głównym, a nie w grze.
 

PTG37

PTG37

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Także mam pytanko trochę mniej techniczne, ale nie widzę lepszego tematu, żeby je zadać.
Przy instalacji returninga niektórzy ludzie mają możliwość zmniejszenia roślinności przez zaznaczenie opcji "reduction of vegetation", u mnie ona nie występuje.Przeczytałem jednak, że gdzieś ktoś znalazł na forum jakiś plik który ma podobne zastosowanie.Znalezienie go odręcznie graniczy z cudem.Gdyby ktoś go znalazł, albo miał, to byłbym wdzięczny.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Bo to zła wersja, w naszej polskiej 13.1/1.3.2 wersji tego nie ma, tylko w ruskiej 2.0 taka opcja jest
 

Quetto

Quetto

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Potrzebuje pomocy, gdy włączam Startera i chcę odpalić ReBalance V2.1PL, wyskakuje mi takowy komunikat "C: could not copy file :C\Program files(x86)\JoWood\Gothic II Złota Edycja\System\MssSoft.m3d into system directory", nie mam pojęcia co robię źle, . Przeinstalowałem go już z 5 razy, ponadto czasem Gothic się włącza ale bardzo rzadko, nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)
 

Qwaser

Qwaser

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Qwaser

Problemy techniczne
#1453 2017-03-29, 17:23(Ostatnia zmiana: 2017-03-29, 17:33)
Witam, mam pewien problem.
Zainstalowalem wczoraj Returninga ze Spolszczeniem, Texturami,  VideoPl, Patch 1.3.2 i całą resztą (Snc 2.1 itd tylko najnowsze wersję).
I gdy wejdę do jakiegoś domu lub wyciągne jakiś czar np.Burza Ognista, to robią mi się dziwne kreski na ekranie i załamania ekranu,podczas używania czaru Burza Ognista,  przez ręke przechodzi jakaś biała linia od lewego do prawego krańca ekranu,a nad i pod tą kreską obraz jakby się załamuje (coś jak by podzielić ekran na dwie części i z jednej przybliżyć a z drugiej zmniejszyć.)

Myślę że może to być wina polskich tektstur, które zainstalowałem z paczki razem z VideoPL.
Ale tekstury są dość ładne, miał ktoś podobny problem i wie jak się go pozbyć?

Dodatkowo dodam że podczas instalacji wybrałem by dodało mi .ini jak na Win 7 a posiadam Windows 10, ale nie wiem czy ma to jakieś znaczenie.

Post połączony: 2017-03-29, 17:33
Potrzebuje pomocy, gdy włączam Startera i chcę odpalić ReBalance V2.1PL, wyskakuje mi takowy komunikat "C: could not copy file :C\Program files(x86)\JoWood\Gothic II Złota Edycja\System\MssSoft.m3d into system directory", nie mam pojęcia co robię źle, . Przeinstalowałem go już z 5 razy, ponadto czasem Gothic się włącza ale bardzo rzadko, nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

 

Quetto

Quetto

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki, właśnie tego szukałem! Na pewno nic się nie zmieniło w starterze od sześciu lat. Czy to ja jestem taką amebą, że nie widzę żądnego suwaka, post mi nie pomógł ani trochę.
 

Sotis

Sotis

Użytkownicy
posty287
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Qwaser Jak masz windowsa 10 to ten plik ini na 7 jest Ci niepotrzebny. A co do tego ekranu to wyłącz mgłę w ustawieniach zaawansowanych - Mi to pomogło i nie robiły się już jakieś dziwne rzeczy na ekranie.
 

rafaelo52

rafaelo52

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem w jarkendarze i jak po zginięciu i nie tylko wczytuje grę to ją wywala, na środku ekranu otwiera się jakieś okno u góry pisze jakies assertion failed. To dzieje się jak w jarkendarze wchodzę do jaskini gdzie są pełzacze ( kopalnia w obozie bandytów). Chyba wystarczy że tam wejdę potem wczytam grę np. przy Thorusie i crash. Na kompie mam dx11.
 

Archded

Archded

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Problem dotyczy mikstur zawsze mogłem ich użyć pod klawiszami H,P teraz nie działa używam wersji 1.3.1 na 2 Pc działa bez problemu
 

danek93

danek93

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam , mam problem z migajacymi teksturami , probowalem zmieniac tryby zgodnosci , odleglosci renderowania i nie pomoglo , zauwazylem, ze migotanie wystepuje podczas gdy dzieje sie jakas magia.
np przy portalach, ognikach, w khorinis przy targu.
Wie ktos jak to naprawic ?
 

Sotis

Sotis

Użytkownicy
posty287
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@danek93 Wyłącz mgłę w opcjach zaawansowanych (tak to się chyba nazywa, nie pamiętam już :d).
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry