Cyberpunk 2077 43573 140

O temacie

Autor Cedric

Zaczęty 10.01.2013 roku

Wyświetleń 43573

Odpowiedzi 140

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cedric

Cyberpunk 2077
2013-01-10, 22:10(Ostatnia zmiana: 2013-01-10, 22:22)
Parę minut temu wyszedł właśnie teaser trailer do Cyberpunka 2077, nowej produkcji studia CD Projekt RED
[media]
https://www.youtube.com/watch?v=P99qJGrPNLs
[/media]

Cyberpunk 2077 jest oparty na popularnym papierowym systemie role playing o tytule.... Cyberpunk. Nad projektem czuwa twórca oryginału  - Mike Pondsmith.
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Jak na razie świetnie zapowiadająca się gra, choć mało jest o niej powiedziane to takie trailery wręcz każą zainteresować się tą grą bliżej :D

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
to trafili z muzyką - Archive \m/ Trailer przezajebisty.

https://www.youtube.com/watch?v=FzTLNXfTquA
 

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cedric

Cyberpunk 2077
#3 2013-01-10, 22:48(Ostatnia zmiana: 2013-01-10, 22:52)
Chciałem wstawić w pierwszym poście nutę, ale pomyślałem: po co, Aztek przecież zna
Panowie, jak będzie multi, to oczywiście pykamy, no nie ?
 

Blady

Blady

Użytkownicy
Meh.
posty56
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Meh.
Ojojoj,  nie mogę się  doczekać tej giercy i może zaopatrzę się w  wersje oryginalną, nie zapasową   :naughty: .
 

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Muzyka z teasera wgniata w fotel.
 
Комиссар RBT

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kurwa a jak chodziłem i głosiłem na theModders wieści o Archive to nikt nie słuchał :C
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Jestem co najmniej zainteresowany :D  BTW rozwaliła mnie data premiery :lol2:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.

Gerry Rafferty
O.D.A.L.

Cyberpunk 2077
#8 2013-01-11, 00:27(Ostatnia zmiana: 2013-01-11, 00:27)
Cytuj
Do you like our latest creation? We certainly hope so :)  Yo may remember that we sometimes send you guys secret messages like this. It's a great way for us to speak right to you instead of burying ourselves in corporate mumbo-jumbo so let's begin!
First of all - have you noticed all the details in our teaser (yes, it's a teaser. We'll make a proper trailer in the future)? If you know the Cyberpunk setting there are some things you can spot, like implants - look for the weapon hands and the real skin - corporate emblems that should look familiar and more. Happy hunting!
You're probably curious about the release date. It's currently scheduled a way off in 2015 but in truth the delivery date is more like "when it's done". We will release Cyberpunk to you when we're convinced it is nothing but pure, refined, unadulterated awesome. We want it to be the most kick ass futuristic RPG ever - OK, maybe this sounds pretty bully, but it is our actual goal! You judge if we deliver it!
Oh - and you may wonder why we announced our game so early before the release. The reason is that we're still building our dev team so if you are a talented dude or dudette willing to work in a really different company (gamers rule & boring corporate stuff drools!) on a super ambitious project, send us your application right now! careers@cdprojektred.com[1]
So you want to know what kind of game Cyberpunk 2077 will be? The short description is that it will be a story-heavy, nonlinear, open world RPG based on the well known Cyberpunk pen&paper system and setting. Building open world games is something we are mastering right now and we believe that properly joining nonlinear gameplay with an excellent story telling will bring a totally new quality. Mmm... We'll tell some more about it soon!



Cytuj
Kurwa a jak chodziłem i głosiłem na theModders wieści o Archive to nikt nie słuchał :C

Bo ta nuta wcale nie jest taka dobra, generalnie bullets to najgorsza piosenka z tego całego albumu. I absolutnie nie pasuje do teasera.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Bo ta nuta wcale nie jest taka dobra, generalnie bullets to najgorsza piosenka z tego całego albumu. I absolutnie nie pasuje do teasera.
idź hipsterzyc gdzie indziej.utwór genialny. wcale nie odstaje od reszty albumu i pasuje do trailera — cholernie pasuje.
 

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.

Gerry Rafferty
O.D.A.L.

Cyberpunk 2077
#10 2013-01-11, 06:17(Ostatnia zmiana: 2013-01-11, 13:31)
Nie pasuje za cholerę. I kogo nazywasz hipsterem, to ty tego słuchasz a to jedna z najbardziej hipsterskich utworów jakie ostatnio słyszałem :D  Chłop smęci a tekst jest po prostu głupi.

Cyberpunk to bardziej muzyka elektroniczna a nie jakiś indie "rock"
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
MIAZGA
 

jono

jono

Użytkownicy
posty525
Propsy155
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dobra, to ja się pytam czy na GTX560 mi to pójdzie
A co do samej gry to jestem bardzo zaciekawiony.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Anonymized

Cyberpunk 2077
#13 2013-01-11, 15:47(Ostatnia zmiana: 2013-01-11, 16:27)
Cytuj
Dobra, to ja się pytam czy na GTX560 mi to pójdzie :lol2:
Mogę Ci w sumie na to odpowiedzieć - nie. Cyberpunk ma być nextgenowy :ok:

Data premiery też nie jest taka nieznana :D  Twórcy spekulowali na temat 2015.
Zresztą piszą o tym w tej swojej ukrytej wiadomości :ok:
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
A jeszcze wczoraj na gry-online było napisane, że około 2014 roku, ciekawe co się zmieniło, że przesunęli ją aż o rok.

jono

jono

Użytkownicy
posty525
Propsy155
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Cytuj
Dobra, to ja się pytam czy na GTX560 mi to pójdzie :lol2:
Mogę Ci w sumie na to odpowiedzieć - nie. Cyberpunk ma być nextgenowy :ok:

Data premiery też nie jest taka nieznana :D  Twórcy spekulowali na temat 2015.
Zresztą piszą o tym w tej swojej ukrytej wiadomości :ok:

Cholera. To trzeba się zaopatrzyć w Keplera bo W3 też pewnie nie pójdzie :-/
 

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jeden z conceptów Macieja Kuciary jak ktoś by chciał :D
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Spojrzałem na ten koncept i właśnie włączam Deus Exa. DX od twórców wiedźmina, to będzie coś :3

Z drugiej strony to pierwsza gra CDPR w której robią wszystko od zera, w wiedźminie mieli już "gotowy" klimat, świat, bohatera, te sprawy - ale ja tam w nich wierzę, szczególnie po tym teaserze, trailerze, czymkolwiek.
 

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Zkirtaem - tutaj też mają gotowy świat i klimat. To jest oparte na papierowym systemie rpg, który ma chyba ponad 20 lat. Mało tego - twórca systemu bierze czynny udział w pracach nad grą.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Zkirtaem - tutaj też mają gotowy świat i klimat. To jest oparte na papierowym systemie rpg, który ma chyba ponad 20 lat. Mało tego - twórca systemu bierze czynny udział w pracach nad grą.
Wiedzą co robią, to pewne. Przy Wiedźminie też pracował Sapkowski, nie?

Tak patrzę na ten koncept i się nadziwić nie mogę, co w nim takiego niezwykłego. Wszystkie elementy jakie tam są w sumie można zobaczyć w każdym nowocześniejszym mieście (może nie w kloace), ale jednak wygląda ono inaczej. Może to kwestia elementów u góry obrazka (nie widać nieba), a może to po prostu fakt, że to CG. Wygląda jednak zajebiście.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry