Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623736 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623736

Odpowiedzi 7398

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Czy w dalszym ciągu występuje problem z kupieniem Ciężkiej Zbroi Nowicjusza u Baal Namiba? Bo jestem nowicjuszem w 2 rodziale i ciągle mam kwestię dialogową że jeszcze minie troche czasu zanim będę mógł ją dostać...
 

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kiedy można spodziewa się patcha ? 4/5 dni ?
 

gothic1210
  • Gość
Nikt nie pracuje nad żadnym patchem :)
 

Mordrag

Mordrag

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z całym szacunkiem mod jest jak najbardziej elegancki tak mi sie przynajmniej wydaje bo po wgraniu moda zgodnie ze wskazówkami po sprawdzeniu czy wszystkie pliki znajduja sie na swoim miejscu, po odpaleniu okienka z modem i po nacisnieciu "play te game" nic sie nie zmienia wszystko jest tak samo.... co zrobilem nie tak jak to poprawic? :( help głowie sie juz nad tym szmat czasu i g.wno ;/ 
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Gothic i GothicStarter odpal w trybie zgodności z Windows XP i jako administrator.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Mordrag

Mordrag

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Boże wielkie dzięki <3 
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Mamy boga na TheModders ? :O A co do moda. Mam szacunek dla twórców, że go zrobili, niektóre rzeczy są na prawdę fajne zwłaszcza historyiki NPC. Kawał dobrej roboty która mogłaby być lepsza, ale tragedii nie ma 
 

PanBlady

PanBlady

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam jak zdobyć trunek dla Bartholo?
 

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Witam jak zdobyć trunek dla Bartholo?

Idź do Jeremiasza.
 

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dla was patcha 1.4.01 w wersji 7z (czyli bez instalatora).

Patch 1.4.01
Download - wersja 7z: https://www.sendspace.com/file/ry3qip
Download-nowa instalka:
https://www.dropbox.com/s/un93u9pljk1kq59/Instaluj_EdycjaRozszerzona14_01_patch_full.exe?dl=0
Zmiany w łatce #1
- zlikwidowano błąd, w którym po interakcji z większością obiektów potwory nas nie atakowały
- pozbyto się błędu, który mógł uniemożliwiać ponowną ocenę zdania testu przez Cavalorna
- poprawiony błąd z listą długów Patrosa (wartości były fałszywe)
- dodano do dialogu Gamala dość wyraźne ostrzeżenie o konsekwencjach pójścia z nim do Kopalni
- dodano naukę umiejętnośći złodziejskich u Snipesa (może być przydatne, gdy ktoś chce pomóc Kopaczom odzyskać rzeczy)
- rozbudowano wpis, gdy Basir proponuje nam pomoc w zwiazku z oszustwem Patrosa
- poprawiona literówka u Clayde
- poprawiony bug z Kosą, który zatrzymuje się przed Nowym Obozem i nie prowadzi nas dalej
- poprawione współdzielenie expa z Kosą
- zmniejszona ilość expa od Strażników, za obronę poszczególnych części placu wymian
- poprawione niewyświetlajace się niektóre napisy (np. o nauczeniu się umiejętności)
- wybranie opcji "Mów dalej" u Gamala nie blokuje już opcji dialogowych u Cieni i Diega
- przyporządkowano skrzynię przy Huanie do niego, zmniejszono ilość rzeczy w niej będących
- zmniejszono ilość rudy w skrytce nad nowym obozem
- zmieniono warunki zadań u Cieni - teraz będą nas wyganiać TYLKO gdy WYKONAMY zadanie Test Draxa, a nie jak je przyjmiemy
- Mil jest nieśmiertelny, ponieważ ma zbyt cenny ekwipinek
- pozbyto się błędu, który mógł uniemożliwiać ponowne zaproponowanie pomocy Willowi
- poprawiony poważny bug w którym przechodzimy do drugiego rozdziału jako Kopacz, albo Kret
- poprawiony bug z podstawki, gdy ktoś mówi do nas szybko się uczysz nawet, gdy z nim idziemy lub jesteśmy przyjaciółmi
- naprawiono złoża rudy w starej kopalni
- poprawiona literówka u Orika
- dodane nowe złoże w kotle
- usunięte automatyczne dobijanie Strażników na czwartym rozdziale
- lekko zwiększone staty morakha
- dodano brakującą teksturę beczek
- dodano brakujący model mięsa topielca
- zadanie z jedzeniem dla Flinta psuje się, gdy przyjeliśmy je a potem postanowiliśmy go zabić
- zmniejszone statystyki myśliwych (bo debile wszystkich biją i expią)
- jeżeli jesteśmy już Kopaczem możemy spytać Diega, czy będzie nas uczył
- jeżeli pójdziemy z Gamalem do SK będzie on nas mógł nauczyć siły
- Okyl będzie nas uczył siły, jeśli dołączymy do Kretów
- dodano naukę gónictwa u Swineya
- nie pojawia się już napis adept, gdy nauczymy się górnictwa (jest napisane "Tak")
- uzupełnione wpisy dla awansu z Kreta na Szkodnika (teraz wszystko jest klarowne)
- poprawiono handel z Huno
- poprawiony BUG z mnożącą się ilością rudy u Mila
- Snafa i Fletchera o Neka można spytać, tylko, gdy przyjęliśmy questa od Złego
- nie można wypytywać o bunt Horacego po jego wykonaniu i późniejszym przyjęciu zadania od Torlofa
- poprawiono wyświetlanie się kusz z Carnage Patch
- jeśli uda nam się wykonać jakieś zadania przed przyjęciem się do określonego obozu to nie są one już anulowane (zostają w wykonanych)
- Flint nie powinien nas już atakować przy wejściu do areny a mieszkańcy obozu nie powinni mu już pomagać
- Okyl dodany jako handlarz
- można zrezygnować z bycia Kretem (tzn, gdy zaczepimy Swineya, nie ma już przymusu zostać kretem - można się wycofać i przyjść później)
- dodana patelnia i kocioł do obozu w kotle (żeby sobie jedzenie przygotować/mięso podsmażyć)
- dodana nowa opcja dialogowa u Najemnika, który pilnuje Kotła - można powiedzieć, ze przysyła nas Okyl (to tylko wypełniacz dialogowy)
- jeśli zaczniemy zadanie test Draxa i cudem przyjmiemy inną gildię, a potem wrócimy żeby dokończyć zadanie Drax już go nie przyjmie
- poprawiony dialog z Laresem, gdy pytamy o zbroję
- dodano poprawki graficzne Marka56

Patch nie poprawia jeszcze wszystkich błędów. Wciąż jest wiele do zrobienia, ale jesteśmy na dobrej drodze. Zmiany dotyczą głównie konsekwencji, Gamala i ścieżki Kreta. Na razie nie będzie kolejnych patchów ode mnie. Może Nocturn wraz z kilkoma osobami z Recovery będzie pracował nad nową wersją. Albo... udostępnię skrypty do otwartego użytkowania i ktoś pewnie ogarnie tego moda.

Jak to zainstalować? (wersja 7z)
Trzeba popodmieniać wszystkie pliki, które macie w katalogu Gothica na te z paczki.

Aha, gdy już wszystko złożyłem zapomniałem poprawić tego zadania z dostawami. Zarzucam łatkę która powinna to poprawić. Należy znowu nadpisać plik: https://www.dropbox.com/s/oiwtpsmw30m24n2/ER_1401_%C5%81ATA1.7z?dl=0
Niestety nie sprawdzałem tego. Na save prawie na pewno nie będzie działać, ale powiem, że ta misja nie ma wpływy na dalszą grę.

@Sawik 100 poropsów to już było przed premierą 1.4.

EDIT: A i jeszcze dodam, że mod nie jest adresowany do osób, które grają tak jak grają (wszyscy wiemy jak) i te osoby nie będą się przy tym modzie dobrze bawić, dlatego odradzam im grę!



O tego patcha ale widze, ze zagapilem sie pare dni i ogrom stron mi przelecial xd
 

Szaromrok

Szaromrok

Użytkownicy
posty71
Propsy65
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ta modyfikacja byłaby nawet o dziwo bardzo dobra (nie psuje klimatu oryginału, nie wpieprza bogów wszędzie gdzie tylko jest to możliwe).

Ale na litość, czemu przyjemny odgłos poruszania się po trawie / drewnianym podłożu został zastąpiony tym okropnym tępym odgłosem stukania pantoflem o beton :< Jest to szczegół na tyle nieznośny (gram na słuchawkach), że psuje mi całą przyjemność rozgrywki i czyni moda niegrywalnym.
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy

gdzie znalazłeś trzecią skrytke ? ja mam tylko dwie :p

1.Niedaleko mostu SO.
2.Jaskinia przy grobowcu na ziemiach orków.
3.Wieża koło Cavalorna.

Jest więcej? Jeśli tak to gdzie?
 

gothic1210
  • Gość
Ta modyfikacja byłaby nawet o dziwo bardzo dobra (nie psuje klimatu oryginału, nie wpieprza bogów wszędzie gdzie tylko jest to możliwe).

Ale na litość, czemu przyjemny odgłos poruszania się po trawie / drewnianym podłożu został zastąpiony tym okropnym tępym odgłosem stukania pantoflem o beton :< Jest to szczegół na tyle nieznośny (gram na słuchawkach), że psuje mi całą przyjemność rozgrywki i czyni moda niegrywalnym.
Nic nie było zastąpione :<
 

WotanGolS

WotanGolS

Użytkownicy
posty112
Propsy22
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Muszę przyznać że modyfikacja jest naprawdę warta zagrania. Spotkanie przyjaciół w 5 rozdziale znakomicie wykonane.:lol: Zbliża się końcówka gry :D .

Czy spotkanie w Content Modzie różni się od tego w ER?

I czy wykonał ktoś poprawnie zadanie "Skrytka"? tylko ten quest mnie blokuje przed szybszym zakończeniem gry ; )
 

gothic1210
  • Gość
Możliwe, że to zadanie ma buga. Jeśli masz mapę kolonii (nieuzupełnioną) to spróbuj iść do tej jaskini co jest tam niedaleko kamienia ogniskującego, którego szukaliście z Miltenem (nieopodal jest cieniostwór). Powinien ci wyskoczyć komunikat, że znalazłeś dobre miejsce na kryjówkę i oznaczyłeś je na mapie. Z tym powinieneś wrócić do Willa. Jak się nie uda to znaczy, że jest bug. 
 

WotanGolS

WotanGolS

Użytkownicy
posty112
Propsy22
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Outlander to co piszesz zrobiłem już na samym początku tego questa + gdy nie mogłem mu o tym powiedzieć odnalazłem 2 pozostałe kryjówki o których nie mogłem go poinformować. Wspomnę też,  że na początku zadania z podróża do kopalnii miała miejsce dziwna sytuacja bo wtedy była opcja "Znalazłem kryjowke" jednakże ja nie wiedząc że te zadanie jest następnym od Willa nie wybrałem tej opcji a po dostaniu go już tej opcji nie miałem. Więc faktycznie zadanie jest raczej niewykonalne na stan obecny i wymaga poprawy.
 

Glaca

Glaca

Użytkownicy
TheRouke (Роук)
posty540
Propsy49
ProfesjaNierób
  • Zbanowany
  • TheRouke (Роук)
Komu się najbardziej opłaca sprzedać pancerz z misji Blizna na Sumieniu?
 
PL|RU|EN

Ukończone mody:

G1 Mroczne Tajemnice
G1 Edycja Rozszerzona
G1 Orcades
G2 Returning ReBalance 2.1
G2 Kyrus
G2 Podróżnik za Liniami Wroga
G2 Złote Wrota
G2 Dark Saga
G2 Z życia Złodzieja

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Fiskowi, Co mam robić dalej? Poszedłem po ŁO,  powiedziałem Quentinowi że są z nami i dalej nic, nie ma wzmianki o ataku na OK.

Post połączony: 2015-02-01, 15:40
Odświeżam.
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Gepsiu

Gepsiu

Użytkownicy
chicken <3
posty233
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • chicken <3
Idę drogą Bandytów.
Zrobiłem questy w OB, 3/4 NO.
Wcześniej nie miałem możliwości rozmowy z Gamalem, ale teraz już jest xD
Czy możliwe jest zrobienie wszystkich misji w Kopalni, a następnie przyłączenie się do Bandytów ?
Wiem, że robienie questów Gamala doprowadzi mnie do Gomeza i tu mam dylemat.
 
cip cip cip Kukuryku cip cip cip

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
Sam dałeś już sobie odpowiedź na swoje pytanie ^^
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...



0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry