Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2624114 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2624114

Odpowiedzi 7398

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
po chuja ty masz w teamie jakiś lorowców jebać lore bo i tak mod nie może być lore i od razu praca skoczy do przodu i będziesz miał z głowy :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Dokładnie Tizgar, to jest takie pierdolenie. Żaden mod nie może być lore, bo dodajecie własny content. Dlatego żałuję, żes usunął wątek Czarnego Maga, którego większość chciała i tak samo jak nowicjuszy ognia. A to wszystko przez tego spierdolinę Memoriusa...
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Ja jestem znowu wielbicielem nowości w modyfikacjach, ale jeśli zachowują pewien kompromis, coś w ciul ciekawego i wychodzącego poza grę, ale też w miarę zgodne z fabuła. Czarny Mag?  Hmm jeśli miałby ciekawy i dobrze wkomponowany wątek to spoko. Takie MT trochę przekraczało pewną granicę, ale miało to wszystko w miarę ciekawie poukładane. Co do pancerzy to mi się w ogóle nie podoba jak jakaś nowa gildia ma stroje wzięte od innej tylko w trochę innej teksturze, tutaj zawsze modyfikacja ma minusa jeśli tak to wygląda. 
Napisałem tego posta wiedząc, że plan modyfikacji jest już zamknięty(nic nie dojdzie/nie zmieni się)
 

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Obozów więcej niż gułagów w Rosji Sowieckiej xD Anyway obozy fajnie zrobione, męczy mnie tylko ten kominek w drewnianym domku i piec kowalski obok drewnianej ściany.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Obozów więcej niż gułagów w Rosji Sowieckiej xD Anyway obozy fajnie zrobione, męczy mnie tylko ten kominek w drewnianym domku i piec kowalski obok drewnianej ściany.

W MT i tak jest więcej  :trollface:
 

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Obozów więcej niż gułagów w Rosji Sowieckiej xD Anyway obozy fajnie zrobione, męczy mnie tylko ten kominek w drewnianym domku i piec kowalski obok drewnianej ściany.

W MT i tak jest więcej  :trollface:

Serio? z tego co pamiętam to w MT były z 4 dodatkowe obozy, a tutaj jest więcej.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
W MT byly 3 dodatkowe obozy :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

gothic1210
  • Gość
Obozów więcej niż gułagów w Rosji Sowieckiej xD Anyway obozy fajnie zrobione, męczy mnie tylko ten kominek w drewnianym domku i piec kowalski obok drewnianej ściany.

W MT i tak jest więcej  :trollface:

Serio? z tego co pamiętam to w MT były z 4 dodatkowe obozy, a tutaj jest więcej.
Chłopie, ale co to są za obozy? O czym wy w ogóle gadacie?
Kurde dyskusja jakby to były obozy wielkości SO, NO, albo Bractwa. To tylko małe skupiska kilku myśliwych.
 

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Czyli nie będzie można dołączyć do żadnego z nich, na takiej zasadzie jak do SO, NO, bractwa?
 

gothic1210
  • Gość
Nie :lol2: Tylko do Bandytów. Do innych nie. :D

Do reszty nie zgłupiałem jeszcze xD
 

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Kamień z serca :D Jak tak to ok. 
 

Drakon1590

Drakon1590

Użytkownicy
posty115
Propsy82
Profesjabrak
  • Zbanowany
pusto
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Drakon wrócił :P - popieram jak najbardziej.
 

maridok

maridok

Użytkownicy
posty30
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie pobrałem sobie Twoją modyfikację i mam zamiar zobaczyć jak to wygląda. Ogólnie zerknąłem na poszczególne posty, na wszystkie nie mogłem, bo jest ich zbyt dużo, oraz przeczytałem wypowiedź Drakona. Dodać mogę tylko tyle: nie ważne jak zajebistą rzecz zrobisz, zawsze znajdzie się ktoś, kto "łaskawie" jej doświadczy i jeszcze Ci dopierdoli dając głupie porady (nie sugestie, rady teściowej) jak zrobić to lepiej.
Mam tylko jedno pytanie. Jako, że nie przejrzałem wszystkich postów, może gdzieś to padło, mogę wiedzieć kiedy mniej więcej nastąpi premiera Twojego dzieła?

[edycja] Dobra, już doczytałem się. :) Styczeń. Czekam z niecierpliwością. 6 stycznia moje urodziny. Jak wydacie w ten dzień to będę was finansował, gdy zostaniecie wielkim studiem :D

[edycja2] Niestety, ale mod nie działa na moim sprzęcie. Wyskakują okna z jakimiś brakującymi plikami, a potem nazwa moda w starterze zmienia się na jakąś dziwną ;/ No cóż. Warto było spróbować. Może na premierę się uda. Powodzenia życzę w dalszym tworzeniu projektu! :)
 

Abaddon

Abaddon

Moderator działu
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Moderator działu
Wersji 1.2 nie polecam, to było zbugowane demo nie mające zbyt wiele wspólnego z wersją 1.4.
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Pisane to było z 50 razy już :)
 

gothic1210
  • Gość
Z okazji świąt chcielibyśmy wszystkim fanom modyfikacji elegancko życzyć zdrówka i sukcesów w życiu prywatnym oraz rychłej premiery Edycji Rozszerzonej 1.4!
Gothic Recovery Team

Zachęcamy również do polubienia naszego FP na Facebooku :D
https://www.facebook.com/GothicRecoveryTeamPL?ref=aymt_homepage_panel

Akurat pojawił się nowy wpis. :D


 

chicken

chicken

RaveN Studio
posty1230
Propsy559
ProfesjaNierób
  • RaveN Studio

Wirus136

Wirus136

Użytkownicy
posty6
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak robicie to 1.4 to na samym początku, taka moja rada, sprawdźcie wejścia i wyjścia z nowych lokacji, chodzi mi o obydwie kopalnie i świątynie śniącego. Z tym modem tak mnie gothic wciągnął :D że grałem tylko w niego posiadając jeszcze 20 innych gier... no i niestety na 5 rozdziale się zatrzymałem przed wejściem do świątyni śniącego. Już kij tam z innymi błędami i że czasami bez powodu wywala grę ale ten mnie zatrzymał na amen, chyba że tylko ja mam ten błąd co wywala na wczytywaniu lokacji.
Powodzenia życzę i żeby wam to szybko poszło bo g2 nie zacznę bez skończenia tego.
PS; Jest jakiś podobny mod do edycji rozszerzonej do G2:NK
 

elathir

elathir

Użytkownicy
posty174
Propsy31
  • Użytkownicy
Podobny nie, ale jest Returning, który można opisać jednym słowem, jest WILEKI. Dosłownie, wydłuża grę chyba 4-krotnie. A jakoś w styczniu ekipa tłumacząca wypuści nowego patha poprawiającego dodatkowo mechanikę.
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry