Pomoc w zadaniach i w rozgrywce 756341 2477

O temacie

Autor Krystian2222

Zaczęty 11.03.2012 roku

Wyświetleń 756341

Odpowiedzi 2477

Memorius

Memorius

Użytkownicy
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
  • Ojciec Wszystkich Narodów
dodatku?
dodatku chyba nikt....
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Siema, ma ktoś Solucje I-III rozdziału ?
I dlaczego nie mam żadnego dialogu z Lesterem po wypaleniu jego skręta i tym śnie ? Przez to stoję w miejscu ..
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

RavenHS

RavenHS

Użytkownicy
posty155
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ludzie ma ktoś kod na tego maga czy tam Nekromante co ma te almanach bo wchodze do jskini i dochodze chyba do tego punktu a on sie nie pokazuje ani nic...Wczytywałem juz kilka razy to za tym mostem.
 

RookWood

RookWood

Użytkownicy
posty22
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie "Sprawa Coopera", problem wygląda następująco: ten cały gość na "H" co startuje nam zadanie każe mi zdobyć kluczyk Gomeza i podpierdzielić piersionek z jego skrzyni. Otóż "wydębiłem" ten kluczyk jeszcze w II rodziale od Rączki przy okazji wykonywania zadania "Szpieg Gomeza" więc w zupełności olałem tą część z Lucjuszem i Valaylą. W komnacie Gomeza są 2 slrzynie: ta na prawo od tronu (znajdują się tam jakieś eliksiry i inne pierdoły, pierścienia nie me), którą otwieram bez problemu i ta na lewo od tronu (ma teksture z kłódeczką), którą można otworzyć jedynie za pomocą klucza, wytrychy nie pomagają. Problem właśnie tkwi w tym, że nie mogę tego cholerstwa otworzyć mimo iż mam w ekwipunku Klucz Gomeza! To zapewne w tej skrzyni znajduje sie ten cały Królewski Sygnet czy co to tam było. Z ciekawości użyłem konsoli "marvin" i wcieliłem się w Gomeza i on też posiadając swój klucz nie może tego cholerstwa otworzyć. Nie wiem czy mi się coś poprawnie nie załadowało związanego z tym kluczem ale przez to nie mogę tego zadania wykonac. Ma ktoś jakiś pomysł o co biega, a jeśli nie to jest ktoś w stanie podać mi kod na ten pierścień? W liście instance wszystkich dodanych przedmiotów tego nie znalazłem, chyba z tego faktu, że na tej liście ten pierścień nie jest nazwany.
 

RavenHS

RavenHS

Użytkownicy
posty155
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Poczekaj to może zaraz ci kod podam.

Kod na pierścień:  insert ROYAL_RING
 

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Siema, ma ktoś Solucje I-III rozdziału ?
I dlaczego nie mam żadnego dialogu z Lesterem po wypaleniu jego skręta i tym śnie ? Przez to stoję w miejscu ..

Ponawiam ..
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

RookWood

RookWood

Użytkownicy
posty22
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wujek google nie boli. http://themodders.org/index.php?topic=20904.0  gdzieś tam w pierwszym poście jest coś takiego jak "nieukończony poradnik" ale jest tam 90% Questów opisanych. Nawet się nie chce wpisać w google ("poradnik Czas Zapłąty"). Pierwszy link, który nam wyskakuje jest prawidłowy:P
 

RavenHS

RavenHS

Użytkownicy
posty155
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Siema, ma ktoś Solucje I-III rozdziału ?
I dlaczego nie mam żadnego dialogu z Lesterem po wypaleniu jego skręta i tym śnie ? Przez to stoję w miejscu ..

Ponawiam ..

A w tym śnie zagadał do ciebie ten nowicek jak sie budzisza a potem ball? jak nie tu wczytaj ten zapisa zanim do niego zagadasz.. :> EdiT: chodziło mi o obudzenie się w tym śnie w Chacie pod Laboratorium Cor caloma.
 

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Tak gadałem z jednym i drugim a potem się obudził i dialogu z Lesterem ani Baal T.. coś tam nie mam
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

krzysiek666

krzysiek666

Użytkownicy
posty123
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam 2 problemy. Po pierwsze gdzie w  Nowej Kopalni jest Butch? Obszedłem całą poza terenami pełzaczy i nigdzie go nie ma. Nie wczytał się czy gdzieś zniknął. I od razu druga, czemu mnie nagle zaczęło wywalać przy ataku? 20h było dobrze, a teraz nagle taki bug?
 

RookWood

RookWood

Użytkownicy
posty22
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aktualnie jestem w III rozdziale i potrzebuje pomocy przy zadaniu "Gomez atakuje!", mianowicie w dzienniku mam 4 aktywne questy "Runiczne ostrze"(w momencie jak mam znalezc ten almanach do rytuału ale czekam do IV rozdzialu zeby nie zbugowac gry:)), "Gomez atakuje", "Hrabia" oraz "Makabryczne(?) trofeum" (ktore jakims cudem nie przeszlo mi do zadan wykonanych). Przechodzac do sedna: wykonalem juz (chyba) wszystkie dostepne poboczne Q w III rozdziale i chcialbym ruszyc dalej z fabula ale nie mam pojecia jak "zmusic" Gomeza do ataku na rebeliantow. W dzienniku mam zapis, ze "cavalorn az skakal z radosci gdy dowiedzial sie ze lowcy trolli nam pomoga" i nie wiem kiedy ten gomez w koncu zaatakuje. Mam czekac do konkretnej godziny, udac sie w jakies okreslone miejsce czy co? Moglby ktos pomoc?:)
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Wystarczy chyba pójść do Ratforda i powiedzieć mu, że wszystko gotowe.

RookWood

RookWood

Użytkownicy
posty22
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aaa, dzieki rzeczywiscie, zapomnialem po prostu kto mi to zadanie zlecal:D
 

RookWood

RookWood

Użytkownicy
posty22
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To znowu ja, tym razem mam problem z zadaniem "Ornamenty", mianowicie jestem po rozmowie z Hrabia ktory kazal mi zwrocic wszystkie ornamenty i dal mi na to 3 dni. Rozmawialem takze z Merdarionem ktory powiedzial mi ze jedynym miejsciem poswieconym Beliarowi w kolonii jest Stara Wieza Xardasa i ze tam powinienem szukac ukrytych przez Kruka ornamentow. Tutaj wlasnie jest problem, bo ja w tej wiezy bylem bodajze w II rozdziale i wszytko wybilem, przeszukalem takze skrzynie w prawej komnacie (do tych w lewej trzeba miec jakis klucz), wrocilem tam w IV rozdziale wlasnie w zwiazku z poszukiwaniem ornamentow i tam nic nie ma, a skrzyn z lewej komnaty nie moge dalej otworzyc. W poradniku niestety tej czesci zadania nie ma, a z tego co wyczytalem w internecie to w Komnacie Kruka jest klucz ktory tamte dwie skrzynie otwiera ale nie mam pewnosci czy ornamenty rzeczywiscie w tych skrzyniach sie znajduja a nie chcialbym jakos zabugowac sobie gry aby dostac sie do tej Komnaty Kruka. I jeszcze jedno, jesli rzeczywiscie ten klucz z Komnaty jest potrzebny do wykonania tego zadania to gdzie ona sie znajduje albo jaki jest kod na ten klucz bo straznicy raczej beda chcieli mnie zarznac gdy tylko zblize sie do SO nie mowiac juz o dostaniu sie do tej Komnaty:).
 

Fr4nsis

Fr4nsis

Użytkownicy
Niedoszły Grafik 2D
posty62
Propsy4
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Niedoszły Grafik 2D
To znowu ja, tym razem mam problem z zadaniem "Ornamenty", mianowicie jestem po rozmowie z Hrabia ktory kazal mi zwrocic wszystkie ornamenty i dal mi na to 3 dni. Rozmawialem takze z Merdarionem ktory powiedzial mi ze jedynym miejsciem poswieconym Beliarowi w kolonii jest Stara Wieza Xardasa i ze tam powinienem szukac ukrytych przez Kruka ornamentow. Tutaj wlasnie jest problem, bo ja w tej wiezy bylem bodajze w II rozdziale i wszytko wybilem, przeszukalem takze skrzynie w prawej komnacie (do tych w lewej trzeba miec jakis klucz), wrocilem tam w IV rozdziale wlasnie w zwiazku z poszukiwaniem ornamentow i tam nic nie ma, a skrzyn z lewej komnaty nie moge dalej otworzyc. W poradniku niestety tej czesci zadania nie ma, a z tego co wyczytalem w internecie to w Komnacie Kruka jest klucz ktory tamte dwie skrzynie otwiera ale nie mam pewnosci czy ornamenty rzeczywiscie w tych skrzyniach sie znajduja a nie chcialbym jakos zabugowac sobie gry aby dostac sie do tej Komnaty Kruka. I jeszcze jedno, jesli rzeczywiscie ten klucz z Komnaty jest potrzebny do wykonania tego zadania to gdzie ona sie znajduje albo jaki jest kod na ten klucz bo straznicy raczej beda chcieli mnie zarznac gdy tylko zblize sie do SO nie mowiac juz o dostaniu sie do tej Komnaty:).

Jak masz pancerz strażnika, to Cię nie zaszlachtują.
 

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Ja mam pytanie jak wykonać zadania "Poszukiwacz" (w poradniku nie ma opisu przejścia tego zadania) i "Ornamenty"(w poradniku nie jest dokończony opis przejścia) ?? 
 

Freezy

Freezy

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z fragmentami mapy w zadaniu "skarb". Chodzi o to, że znalazłem 7 i nigdzie z 8 wymienionych miejsc nie ma ostatniego fragmentu. Nie wiem co robić. Bylem już w każdym z tych miejsc po parę razy.
 

Ziela

Ziela

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem otóż nie mogę zdobyć zaufania rebeliantów. Mam zaufanie Drax'a, Cavalorna, Aidan'a, Vam'a, Foxa, Rączki, Quentina, u Tony'iego mam nie zaliczone. 5 rekrutów przyprowadziłem.. Bodajże wszystkich mam zaufanie oprócz Tony'iego.

Mam też pytanie, jak zdobyć zaufanie magów?
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Jeszcze możesz zdobyć zaufanie Snafa, Fiska, Gor Hanisa.

Co do zaufania magów to zdobędziesz je w miarę postępu głównej fabuły. 
 

Ziela

Ziela

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam ich zaufanie zdobyte przecież, zapomniałem po prostu jak się nazywają. "Bodajże wszystkich mam zaufanie oprócz Tony'iego."
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry