Długa droga do domu 25704 54

O temacie

Autor PogromcaWrzoda

Zaczęty 17.01.2011 roku

Wyświetleń 25704

Odpowiedzi 54

PogromcaWrzoda

PogromcaWrzoda

Użytkownicy
posty50
Propsy17
  • Użytkownicy

PogromcaWrzoda

Długa droga do domu
2011-01-17, 17:53(Ostatnia zmiana: 2011-01-18, 16:31)
Witam !
Dziś znalazłem fajnego moda ! Pod nazwą Długa droga do domu :
LINK DO MODA : KLIK !
LINK DO DOWNLOADU : KLIK !
Niestety nic nie przetłumaczę bo nie znam Ruskiego . Ale patrząc po scenerach widać że fajowa gra !
 
Spoiler
Spoiler
Spoiler



Moja strona : http://max2808.npx.pl/news.php



FAQ(ju)

Spoiler

T:Zrobisz mi texturę ?

J:Może ,jak będę miał czas .



T:Zrobisz mi 30 textur twarzy ale każda całkiem inna .

J:Co ty ! Ja nie Adanos !



T:Chcesz ciastko ?

J:Daj ,daj ,daj !!








Gra w Snake na youtube

Spoiler

1. zatrzymaj filmik na 0:00



2. Przytrzymaj na chwilkę strzałke w lewo na klawiaturze



3. Cały czas trzymając strzałke w lewo naciśnij strzałke w górę



Miłej gry w Snake'a




Mini Download :




Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii




Sygnatura wielokrotnie przekraczająca maksymalny dopuszczalny regulaminem rozmiar. Warn.




I Co ? Głupio Wam ? Buahahahha !

Sygnatura ZNOWU wielokrotnie przekraczająca maksymalny dopuszczalny regulaminem rozmiar. Warn.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Simon Said
Moderator

Długa droga do domu
#1 2011-01-17, 18:00(Ostatnia zmiana: 2011-01-17, 18:01)
no cóż jak wyjdzie polska kiedyś to na pewno zagram narazie propsa dla ciebie
(głównie zagram z powodu tego screena xD http://moddb.worldofplayers.ru/sites/default/files/imagecache/1024scalewidth/images/story/11/333/870.jpg )
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Wydaje mi się, że mod chyba jest też w języku angielskim, ale mogę się mylić (na dole są linki i nie wiem czy odnoszą się do wersji językowych). Po screenach  :naughty:  widzę, że znowu rosyjska grupa dała coś ciekawego (nowy styl walki, realistyczniejsze postacie, przerobione filmiki z oryginału jak i właśne). Poprostu cud miód malina, ale styl walki przypomina trochę ten z arcanii - Bohater bez pancerza daje radę 10 osobowym grupom szkieletów i nieumarłych , to samo tutaj - zanim ork do bohaterki podejdzie , ta wykona już tak szybką i zaawansowaną serię ciosów, że tamten nawet będąc już "na imprezie u beliara" zastanawia się "Co mnie u ku*wy trafiło?" :lol2:  . Sam mod jak już ująłem zajebisty i oby doczekał się jak najszybciej spolszczenia (trochę szybciej od Wanderera).
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk

Kain

Długa droga do domu
#3 2011-01-17, 22:34(Ostatnia zmiana: 2011-01-17, 22:34)
Gdyby nie nieznajomość rosyjskiego i mój leń to pewnie bym się zabrał za tłumaczenie,ale skoro niee... to pozostaje mi tylko życzyć szczęścia osobie, która się tego podejmie
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Kain - jest wiele ekip na forum ale jak myślę każda ekipa jest zajęta czymś innym . Jedni robią mody, inni robią WIELKIE MODY , jeszcze inni spolszczają ,a jeszcze inni (np ja) siedzą i się opierdzielają czekając na gotowce. Mam to samo co ty - gdybym pokonał wewnętrznego lenia i znał chociaż w 1/2 j rosyjski, to prawdopodobnie mod byłby już w fazie tłumaczenie jak by to powiedzieć Z RUSKIEGO NA NASZE.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
a translatorów i słowników to już nie ma? :wink:  ach, jeszcze trzeba zabić lenia :lol2:  ; jest wiele modów, które nie są zbytnio nagłaśniane, rok temu znalazłem np. moda Karibik, a o modzie "Długa droga do domu" przyznaję, nie słyszałem-podsumowując warto się z nim zapoznać :roll:

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

Długa droga do domu
#6 2011-01-18, 16:11(Ostatnia zmiana: 2011-01-18, 16:18)
Właśnie pobrałem moda. Zagram, looknę na szatę graficzną, styl walki i "realistyczność" dupeczek i dam wam znać.

Edit: Z początku instalacja przebiega zajefajnie ale jak dochodzi do pobierania czegoś z neta to załamka :facepalm:
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
To tam pobiera coś z neta? ;d
 

misiekgrabo

misiekgrabo

Użytkownicy
posty179
Propsy106
  • Użytkownicy
Właśnie pobrałem moda. Zagram, looknę na szatę graficzną, styl walki i "realistyczność" dupeczek i dam wam znać.

Edit: Z początku instalacja przebiega zajefajnie ale jak dochodzi do pobierania czegoś z neta to załamka :facepalm:

To wiesz co - jak sprawdzisz wszystko, jakość i tak dalej... to napisz... chętnie sprawdzę ile jest do spolszczania w tym modzie ( jak by co to mógłbym spolszczyć na tłumaczu ) ... Więc napisz cokolwiek o modzie PO POLSKU - nie po rosyjsku żeby sprawdzić czy warty spolszczenia .
 
Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze.



Zapomnij... o wszystkim, co się działo w przeszłości.

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
jakby to było po angielsku to jeszcze jakoś bym to ogarnął ale jednak wciąż pozostaje sprawa lenia, na którego jeszcze nie znalazłem dobrej broni
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

Długa droga do domu
#10 2011-01-18, 16:35(Ostatnia zmiana: 2011-01-18, 17:41)
Instalacja przebiegła zajebiście pomyślnie. Szata graficzna SUPER odświeżona (prawie wszystko nowe) .. kobiety cud miód malina (zero końskich ryjów z podstawki). Po tym, jak urealistyczniono w pełni łodzie i dodano animacje uważam, że mod jak najbardziej wart spolszczenia. Do spolszczenia (oprócz nowych dialogów (z pewnością stare najłatwiej się tłumaczy) są nazwy niektórych broni,imiona postaci i parę innych także, do tłumaczenia OD ZARYPANIA raczej nie jest. Animację widziałem narazie jedną : jak bohaterka ma mały poziom życia i trzyma się za brzuch oraz idzie powoli i słychać jej stękania : ]. A propos stękania - dźwięk odświeżony choćby morski jest w końcu morski i dźwięki zwierząt i mowy ludzkiej. Wpisy w dzienniku także nie są niewiadomo jak złożone bo przy starcie jest tylko jeden jednozdaniowy skrót. Rozejrzę się po pozostałych obozach i zajrzę do gomeza i velayi i powiem co dalej jest godnego uwagi.

Edit: Gdy odwiedziłem obozy i po obchodziłem je dookoła  , moim oczom ukazał się wspaniały widok. Na każdy obóz przypada kobieta/kobiety z którymi można porozmawiać. Średnia ilość nowych dialogów (te dialogi które trzeba tłumaczyć samodzielnie są podkreślone rosyjskim dubbingiem - a jakże) do przetłumaczenia. Ale wracając do tematu : Kowalstwo realistyczne jak cholera , te wszystkie sapy ochy i achy. Guru modlący się wydaje specyficzne OMMMMM OMMMM. Kirgo na arenie w jednym z tych tuneli uderza specyficznymi NOWYMI ruchami w stojak treningowy (kukła z tarczą na środku. Główna bohaterka ma od zawalenia animacji. Wprowadzono animację - jedną ręką trzyma się kamień do ostrzenia a drugą ostrzy się nim miecz (coś jak osełka tylko w każdej chwili i w każdym miejscu można się tym posłużyć). Bohaterka ma "własny pięściowy styl walki". Innymi słowy jest tyle innowacji, że nie da się tego opisać. W następnym edicie postaram się odkrywać pomału wszystkie nowości i podawać je wam screenami.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

Arik

Długa droga do domu
#11 2011-01-18, 21:25(Ostatnia zmiana: 2011-01-18, 21:39)
A ile Mega jest do sciągniencia jeszcze w trakcje instalacj  ??
PS do jakiej czensci gothica Do Gi czy GIINK ??
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy

Pawciow

Długa droga do domu
#12 2011-01-18, 21:45(Ostatnia zmiana: 2011-01-18, 21:46)
A ile Mega jest do sciągniencia jeszcze w trakcje instalacj  ??
PS do jakiej czensci gothica Do Gi czy GIINK ??

do gothic 1

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dzienx za odpowiedz :)
 

WrzodX

WrzodX

Użytkownicy
posty28
  • Użytkownicy
Jest też niemiecka wersja moda ► http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?p=8812984#post8812984

Jeśli się da i umiecie ten język, to możecie tłumaczyć z niemieckiego.  :roll:
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
hmm... z niemieckiego to by była chyba większa liczba chętnych do tłumaczenia
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Ch3m1k

Ch3m1k

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy
ja pobralem i wstawie tu troszke obrazkow ;p

tutaj macie jak sie zmienily drzewa itp.

http://img8.imageshack.us/i/drzewa.png/

tu znowu macie jak sie trzyma za brzuch jak ma malo hp (czyli jest ranna)

http://img199.imageshack.us/i/beztytuumtr.png/

a tak sie ostrzy miecze ;p

http://img833.imageshack.us/i/krzemien.png/

a tu macie jeziorko jak sie zaczyna bezimiennym ;)

http://img138.imageshack.us/i/jeziorko.png/
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

Długa droga do domu
#17 2011-01-19, 14:50(Ostatnia zmiana: 2011-01-19, 14:52)
Dzięki za screeny - miałem to zrobić ale mi się poprostu nie chciało. Jakbyś mógł dodaj jeszcze screeny z "Ćwiczeń na kukłach", z "walki orężem jedno i dwu ręcznym" ORAZ z "walki jednym i drugim rodzajem kija" (do kupienia u fiska , a po użyciu pojawia się misja jakaś ale jaka nie wiem (brak rozumienia ruskiego).


Ps : Bawiłem się zbrojami (są przerobione specjalnie na potrzeby damskiego modelu i odkryłem ,że bohaterka może zostać guru ,a także magnatką).
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Ch3m1k

Ch3m1k

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy
zrobie jeszcze filmiki wlasnie ale narazie musze spadac ;)
dzis jeszcze powinny byc
 

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Hmm widzialem na screenach duel a jest wogle ??
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry