Polecam wszystkim zainteresowanym programowaniem,silnik 3D Game Studio 7.
Cytuję:
Tworzenie gier akcji pierwszej i trzeciej perspektywy, gier RPG, symulatorów lotu, czy jazdy, gier planszowych, sportowych, internetowych, prezentacji czasu rzeczywistego, ekspozycji wirtualnych czy jakiegokolwiek projektu 2d bądź 3d jaki można sobie wyobrazić - nigdy nie było łatwiejsze!
Gamestudio jest pierwszym systemem developerskim typu wszystko-w-jednym, używanym przez ponad 120000 artystów, hobbystów i grup programujących gry na całym świecie. Spektrum naszych
klientów poczynając od dzieci, które używają Gamestudio do stawiania pierwszych kroków w programowaniu komputerów, rozciąga się aż na wielonarodowe korporacje, które używają naszego pakietu do tworzenia wszelkiego rodzaju symulacji i gier reklamowych.
Gamestudio jest dla wszystkich. Oferuje trzy poziomy
dostępu w jednym opakowaniu:
* Początkujący: Poprzez klikanie budujemy prototyp gry dzięki zintegrowanym szablonom. Skomponowanie gry w ten sposób zajmuje kilka godzin.
* Zaawansowany: Skorzystaj z naszego poradnika, warsztatów do nauki programowania
i tworzenia wysokiej jakości aplikacji komercyjnych oraz łatwego i skutecznego języka programowania lite-C. Użyj załączonych edytorów leveli oraz modeli by tworzyć grafikę
do swojej gry.
* Profesjonalista: Podłącz silnik A7 Gamestudio do swojego softwaru używając Source Development Kit i preferowanych języków, jak C++ czy Delphi. Gamestudio używa popularnych formatów, jak FBX, dzięki czemu możesz tworzyć poziomy i modele
w edytorach z górnej półki takich jak MAX™ czy MAYA™.