Pytania dotyczące zadań i rozgrywki 383186 857

O temacie

Autor Raper

Zaczęty 19.03.2008 roku

Wyświetleń 383186

Odpowiedzi 857

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Czy wersji 2.02 jest dostepna walka guru? chodzi mi oto ze trzyma miec dwureczny w 1 rece.
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

hardom

hardom

Użytkownicy
posty55
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy to jest normalne, ze nie moge sie nauczyc walki bronia dwureczna na poziom mistrz? Mam 60% i poziom miecznik, ale nawet jak dobije do 89% to dalej mam miecznika, a wyzej sie nie da. I czy jezeli mam tego miecznika to czy uczac sie broni jednorecznej wzrosnie mi umiejetnosc walka baronia dwureczna?, bo chyba to tak dziala ale nie jestem pewien. Czy warto miec wiecej niz 60% broni dwurecznej, czy lepiej inwestowac w jednoreczna, liczac ze wtedy bede lepiej walczyc dwureczna?
 

pairat

pairat

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.

mam takie pytanie, ktoś już może przeszedł MT poziom trudny na łuku samym ew. z bronią pod zręczność ?
ver. 2.02
 

rzal

rzal

Użytkownicy
posty73
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka
Mam problem z areną. Po pokonaniu 2 przeciwników (Psycho i Bronna) nie mogę umówić się na kolejną walkę. Ze Skrzypkiem też nie mam opcji dialogowych (a chyba być powinny). Następny pojedynek powinien być z Beowulfem, ale nie da rady bo nie ma takiej opcji. Proszę o wskazówki.
3ci rozdział, znalazłem kamienie ogniskujące ale nie mówiłem o tym jeszcze Saturasowi, w trakcie misji Pradawnych (szukanie Balaiaretha w Gorniczej Dolinie).
 

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
Wczytaj save sprzed pierwszej walki na arenie, bo takie bugi czasami sie trafiaja.
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...


Ekse

Ekse

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zacząłem sobie dosłownie przed chwilą grać w MT. Tak zbieram te kilofy i inne gówna spod kopalni i widzę na dachu obok tego kopacza jakiś item. Zbieram i dowiaduję się tylko że jest dziwny i ma przycisk. No to używam go i pojawia się tylko napis ,,stało się coś dziwnego" czy coś w ten deseń. Zacząłem nową grę żeby jeszcze raz to sprawdzić ale statuetki już tam nie było. xD
Wie ktoś może o co z tym chodzi bo nie zasnę przez to
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To item z konkursu z czasów premiery. Pojawia się losowo w jednej z kilku lokacji i trzeba go użyć mając w ekwipunku wszystkie rozsiane po lokacjach 7 "prawdziwych" poziomek. Wtedy po zakończeniu głównej fabuły znajdziemy się za portalem za Śniącym i będzie można dostać się do sekretnej lokacji twórców.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę Mściwą Stal? Jest na to szansa w 1 rozdziale?
 

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy granie postacią pod jednoręczną broń jest sensowne w tym modzie? Bo zawsze preferowałem walczyć jednoręką, ale zauważyłem, że większość youtuberów gra jednak z dwuręcznymi broniami i jest dużo tych egzemplarzy.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Vanaadis Kufer w jaskini w lesie pomiędzy Starym Obozem a kanionem trolli (bliżej SO, niż jaskinia z zębaczami).
@Mr. Exile Ogólnie jest dużo fajnych jednorąk, ale żadna nie stanowi porządnego odpowiednika Płomienia Innosa (z wyjątkiem miecza ze skarbu od klucza Fiska w submodzie; jest też miecz Awatara Innosa, ale ten wymaga 300 siły, no i tego awatara trzeba pokonać najpierw). Uriziela też da się przerobić na 1h, choć obie wersje ssą.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No szkoda, że nie zagrałem od razu w submoda. Czyli pod koniec gry bez Płomiena Innosa się nie obejdzie? Chciałem jeszcze zapytać czy można jakoś zdobyć wcześniej płytki pancerza pełzaczy dla kowala z NO?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Obejdzie się. Po prostu Płomień Innosa będzie najbardziej OP bronią, na którą się natkniesz (poza mieczem od awatara, o czym już wspomniałem). Płytki pełzaczy są w skrzyni na samej górze wieży mgieł oraz w skrzyni w domu Thangora (tę drugą otworzysz tylko kluczem - musisz pobić właściciela).
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Super, dzięki za pomoc :)
 

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem w 6 rozdziale i chcę przekuć Uriziel na broń jednoręczną. Tylko kiedy wybieram opcje przekucia to nic się nie dzieje, pojawia się ponownie okienko dialogowe w którym się wybiera co wykuć i tak bez końca. Mam wystarczająco rudy na to i na maksa się nauczyłem kowalstwa.
 

Keldran

Keldran

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, mozecie mi powiedziec o co chodzi z tym skalowaniem w tej grze? Mam postac 90sily nosze miecz ktory zadaje 120obrazen i nie jestem w stanie zadac obrazen krolowej pelzaczy, powiecie mi co robie zle?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Grasz na trudnym? Jeśli tak, to... to właśnie robisz źle :F
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Keldran

Keldran

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
na normalnym da sie uciagnac tego moda czy tez slabo? i tak z ciekawosci wiesz moze ile potrzeba sily zeby zadac krolowej jakies obrazenia? jak skopiowalem save do normalnego poziomu to tez mialem problem ale nie ma problemu zebym dobil jeszcze troche sily, plus kolejne pytanie oplaca sie rozwijac skilla w machanie broniami czy poki co nie ma co marnowac umiejetnosci?
 

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam chciałem zapytać, czy da się w jakiś sposób wykonać zadanie "Przemyt Rudy" ale będąc Magiem Ognia. Wiem, że będąc Strażnikiem dostajemy to zadanie od Kruka i wtedy jest ono połączone z zadaniem "Zaginieni Kopacze. Ja wybrałem ścieżke magii, a mimo to otrzymałem to zadanie - myślę, że to typowy bug/bądż niedopracowane zadanie. Mam w tym zadaniu zabić Melkora, ponieważ on jest odpowiedzialny za Przemyt. Tylko, że nie mam żadnego dialogu, ani nic co mógłbym popchnąc w celu zabicia go. Próbowałem na kodach zabić go poprzez konsole używając "kill" bądż przyzywalem go poza obozem i też zabijałem. Wtedy mówimy o tym Krukowi, a potem Thangorowi i misja jest zaliczona, tylko że wtedy Obóz Przed Kopalnia się na mnie rzuca i wszyscy chcą mnie zabić, gdy tylko mnie zobaczą. Na moje to nie powinienem dostawać tego zadania będąć Magiem, tylko Strażnikiem. Czy ktoś też miał podobny problem, czy po prostu trzeba olać tego Questa? Tutaj daje w razie czego wpis z Dziennika.

Jak coś to Mroczne Tajemnice, tylko czcionka wgrana z Gothic 2NK.

Tu jeszcze cytat z Solucji. "Zadanie dostępne tylko dla Strażników i tylko wtedy, jak załatwi się przemyt rudy dla Przemytników.
Jedno z dwóch, które zleca Kruk. Jest ściśle powiązane z zadaniami „Zaginieni Kopacze” i „Obóz
Strażników”.

Dodam, że gram z Submodem od Graveira.

A i jeszcze zapomniałem wspomnieć, że mam odpalone zadanie w dzienniku zadań "Przyjęcie do Obozu koło Kopalni" Więc może to też jakiś wpływ ma na to, że odpalilo mi się zadanie, które teoretycznie nie powinienem mieć.
 
Mad Nowuś

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To zadanie, wbrew zapisowi w solucji, dostaje każdy, kto załatwił dostawę rudy. Jedyna możliwość zrobienia tego bezpiecznie (choć myślę, że da się jakoś np. wywabić Melkora poza obóz) to dołączyć do strażników kopalni, wtedy dostaniesz też zadanie "Zaginieni kopacze". Nie masz powodów, by tego nie robić swoją drogą - 5. kręgu i tak nauczysz się u Pradawnych, więc dołączenie do magów wody nie jest do niczego potrzebne.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A, no chyba że tak. To w sumie spoko rozwiązanie. Dzięki za odpowiedź, ponieważ nie spodziewałem się, że otrzymam ją tak szybko :D

A i próbowałem go też wywabić, ale nie da rady bo wszyscy mnie bija, nawet jak mnie zabiją to też jak się odrodzę f8 to dalej i tak w kółko. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba u Pradawnych kontynuować magie, pomimo tego, że bedę straznikiem.
 
Mad Nowuś


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry