GeForce Forceware 260.52 Win 7/Vista 32/64-bit 9736 7

O temacie

Autor Caesum

Zaczęty 9.09.2010 roku

Wyświetleń 9736

Odpowiedzi 7

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla tych, którzy mają problemy z klasycznym Gothiciem na Viście i 7 jest już lekarstwo. Te sterowniki powinny załatwić problemy ze znikającymi teksturami i innymi cudami świata(ofc nie miejcie nadziei, że w mieście portowym Khorinis nagle podskoczy fps).

64-bit
32-bit

W moim przypadku stery działają zajebiście. Testowałem na G2.

EDIT: Nvidia wyrzuciła tematy ze swojego forum, jednak są jeszcze działające linki.
64bit:
http://www.megaupload.com/?d=WP5P9AHX
http://www.mediafire.com/?3p8dbgfk3d481vt
32bit:
http://www.megaupload.com/?d=K11QIH9F
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
O ile mi wiadomo wydali już patcha który eliminuje te błędy.
To chyba lepsze rozwiązanie niż instalowanie jakichś dziwnych sterów.
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli chodzi ci o te kilka plików, to może faktycznie jest lepsze, ale wtedy też psuje się kwestia rozdzielczości(w spacerze działają tylko konkretne, w grze ponoć nie da się zmienić), a gra działa gorzej niż na np. winxp z normalnymi sterami.
W przypadku tych sterów nie odczułem żadnej zmiany działania gry w stosunku do Visty ze starymi sterami, na których gra działała ok.
Ofc w przypadku zwykłego gracza i dobrego komputera takie pierdoły są mało ważne.
 

Lusia

Lusia

Użytkownicy
posty88
Propsy15
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mi na przykład ten patch sprawia że mam mniejszy fps w g2 niż przed wymianą sprzętu na wydajniejszy. W grze nie mogę zmienić w ogóle rozdzielczości. Spacer nie działa (czarny ekran). Ten sterownik coś mi śmierdzi.

EDIT: Działa wyśmienicie. :ok:
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z tego co przeczytałem w oryginalnym temacie są to sterowniki nvidia, które wyciekły do sieci. Najwidoczniej jest to prawda, gdyż jeszcze tego samego dnia na stronie, gdzie poczatkowo zostały zamieszczone pliki, stery zostały usunięte na "prośbę" nvidii. =D

Btw - Pograłem dłużej, jest nieporównywalnie lepiej niż w przypadku "patcha" zamieszczonego wcześniej.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Wyciekły?
Czyli że najnowsze oficjalne sterowniki powinny poprawiać ten błąd? Jeśli tak to poczekam.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Jakby co, to najnowsze sterowniki nVidia już nie bugują gothica i wszystko śmiga ok.
 

NNPlaya

NNPlaya

Użytkownicy
posty23
Propsy5
  • Użytkownicy
Już straciłem nadzieję, że się tego doczekam. :)  Dzięki chłopaki za info. Oczywiście ściągnę, sprawdzę, podzielę się wrażeniami.

EDIT: Tak jest, Gothic na Win7 32 bit śmiga jak ongiś na Win ME :)


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry