Recenzja MT 2.0 25239 46

O temacie

Autor shergar

Zaczęty 23.06.2010 roku

Wyświetleń 25239

Odpowiedzi 46

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Witam!

Załączam link do recenzji na poltku. W sumie nie wyszło tak źle:
http://gry.polter.pl/Gothic-Mroczne-Tajemnice-c21799

Już wkrótce pojawi się ostateczna wersja moda.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Triple

Triple

The Modders
posty98
Propsy1
  • The Modders
Popraw ze "świadku modderskim" na "światku". Chodzi o światek, a nie świadka. Poza tym wydaje mi się, że pisze się "gothiki" , bo jeśli już odmieniamy, to oznacza, że przyjęliśmy polską wersję. Inaczej, jeśli czytasz po polsku (no bo z odmianą!), to sprawia wrażenie, że zamiast "k" znajduje się tam "ć". GothiCI.
Cytuj
o bohatera w posesji Lestera czy kilka nawiązań
przecinek pomiędzy "Lestera" i "czy".
Cytuj
poprzedniej wersji moda, czyli 1,3
Wydaje mi się, że przy wersjach programów przyjmuje się system anglosaski, zatem zamiast przecinka postawiłbym kropkę.

A, cholera, dalej nie chce mi się czytać. Nie mam sił, sesja odbiera chęci do wszystkiego.
 

LordSmarkula

LordSmarkula

Użytkownicy
posty141
Propsy1
  • Użytkownicy

LordSmarkula

Recenzja MT 2.0
#2 2010-06-24, 09:53(Ostatnia zmiana: 2010-06-24, 09:53)
Cytuj
Poprzednia wersja MT była niemalże niegrywalna ? zawierała taką masę błędów i potknięć twórców, że budziła zdecydowanie więcej frustracji niż radości.
Z tym się na pewno nie zgodzę, ale po za tym recenzja dobra. Na razie nie grałem jeszcze w 2.0, jak odkopię Gothica gdzieś to zagram. Jednak miałem nadzieję, że recenzja powie mi, czy końcówka też jest tak łatwa jak w 1.3, no i czy las pradawnych jest tak zabugowany jak wcześniej.

 
Ludzie zamienili religię na telewizję. Teraz telewizja daje lepsze efekty w manipulowaniu ludźmi.



Znakiem bogatej młodzieży nie wiedzącej co zrobić z pieniędzmi nie powinien być banan, a nadgryzione jabłuszko.

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Na tekst recki nie mam wpływu bo to nie ja pisałem. Co do korekty to są od tego ludzie, też nie moja działa, ale dzięki z uwagi :lol:
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

mixer

mixer

Użytkownicy
posty96
Propsy2
  • Użytkownicy
Miło, że praca Poziomek została doceniona :lol:  recenzja jest bardzo pozytywna i nie wiedząc nic o MT po takim tekście z pewnością bym został skutecznie zachęcony :D
 

Bulka z Maslem

Bulka z Maslem

Użytkownicy
posty36
Propsy3
  • Użytkownicy

Bulka z Maslem

Recenzja MT 2.0
#5 2010-12-07, 09:06(Ostatnia zmiana: 2010-12-07, 09:08)
sam bym chciał mieć taką recenzje jak zrobie moda :D
[mod=Wowoz]Post nic nie wnoszący do tematu. To już któryś temat w którym piszesz spam. Warn i mam najdzieje, że się uspokoisz[/mod]
 
Jeśli pomożesz dam propsa =)

Lukizzz

Lukizzz

Użytkownicy
posty573
Propsy140
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam!
Niedawno po 50h gry ukończyłem tą uważam świetną modyfikację. Jak ją oceniacie na 10 punktów?

Ja daję wielką 9 ponieważ niektóre bugi są wkurzające ale do ogarnięcia.

Moja ocena: 9/10
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
nikogo to nie obchodzi
 
makin' bacon

Lukizzz

Lukizzz

Użytkownicy
posty573
Propsy140
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak Cię to nie interesuje to się nie wypowiadaj.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Obchodziło by nas to gdyby niedawno była premiera MT, a od premiery minęło sporo czasu :)
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa

przemek273

Recenzja MT 2.0
#10 2013-07-28, 19:15(Ostatnia zmiana: 2013-07-28, 19:17)
Ja dam mu 4/10. Czemu tak nisko ? Bo jest dziecinny itp. Widać to po misjach. Niby daje nieco radości itp ale to wszystko. Tak samo returning do gothic 2 nk, tylko, że mu daje 6.2-6.7 na 10. On ma już trochę bardziej poważną i normalna fabułę. 10/10 daje dark sadze, nwm czy wolę ten mod czy oryginał gothic. Jest tam poważna i piękna fabuła.


Ten mod zabiera klimat koloni ! Pustej dzikiej i tajemniczej. Bez tego moda ma najlepszy klimat i chyba fabułę na świecie !
 

KUBII

KUBII

Użytkownicy
posty22
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Ja dam mu 4/10. Czemu tak nisko ? Bo jest dziecinny itp. Widać to po misjach. Niby daje nieco radości itp ale to wszystko. Tak samo returning do gothic 2 nk, tylko, że mu daje 6.2-6.7 na 10. On ma już trochę bardziej poważną i normalna fabułę. 10/10 daje dark sadze, nwm czy wolę ten mod czy oryginał gothic. Jest tam poważna i piękna fabuła.Ten mod zabiera klimat koloni ! Pustej dzikiej i tajemniczej. Bez tego moda ma najlepszy klimat i chyba fabułę na świecie !
:facepalm:
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co masz do niego? Jak dla mnie MT to nie rewelacja, nadmiar wszystkiego psuję klimat kolonii, i ta "fantastyczność" też nie pasuję. Sam nie wiem co ludzie widzą w tej modyfikacji poza kilkoma lokacjami i itemami, questy na zasadzie idź, przynieś, zabij, także dupy nie urywa.
 

MrSzymon345

MrSzymon345

Użytkownicy
posty127
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niektórzy uważają że jeśli mod jest duży to jest zajebisty. W tym przypadku tak niestety nie jest. Niby dodali całkiem dużo ale takie Spodnie Siekacza zupełnie psują klimat. Dialogi też nie są najlepsze. Ogólnie oceniam moda na 5/10 za prace jaką w to włożyli twórcy.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ja też jestem takiego samego zdania. Nie grałem i nie będe grał w MT bo moim zdanime to jest porażka jedynie na co czekam do Gothica 1 to Czas zapłaty bo zapowiada się zajebiście

KUBII

KUBII

Użytkownicy
posty22
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie, źle mnie zrozumieliście chodziło mi o dobór słów  :ok:  
Fabuła może być:
- ciekawa
- interesująca
- zadziwiająca
- niepowtarzalna
- nudna
- oklepana itp.

Sam grałem w MT i jak dla mnie modzik jest ciekawy pod względem fabularnym, ale dubbing jest do bani...
 

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja mu daje 7/10 moim zdaniem to najlepszy mod do gothica I ale i tak wole podstawke.
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Stonnos111

Recenzja MT 2.0
#17 2013-07-28, 21:35(Ostatnia zmiana: 2013-07-28, 21:35)
Ja daję 3/10.
Klimat gothic'a 1 został całkowicie zepsuty przez tego moda, tekstury z gothic 2 według mnie nie pasują do koloni.
Fabuła jest ciekawa , zdania też ale dubbing i inne sprawy są do bani np. więcej magicznych mieczy, uriziel był jedyną magiczną bronią w gothic 1 i tak powinno zostać, nawet jeśli tworzy się takiego moda.
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

Lukizzz

Lukizzz

Użytkownicy
posty573
Propsy140
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wiecej magicznych mieczy? Są tylko 2 z czego tylko 1 da się zdobyć bez bugów.
 

KUBII

KUBII

Użytkownicy
posty22
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hmmm widać po większości wypowiadających się userów olewają MT. Powiedzcie kto ściągał 50 tysięcy razy moda w dniu premiery i następne 350 tysięcy po premierze ( tutaj mogę się minimalnie mylić )? Zapewne gdyby był kiepski to napewno taki ogrom ludzi by go nie ściągnęło. Mało tego mod jest produkcji polskiej  :ok:  Nie ma to jak stawianie sobie ruskich lub szwabskich modów wyżej niż nasza rodzima produkcja. Zawsze powinniśmy mieć to na uwadze. KAŻDY MOŻE MIEĆ SWOJE ZDANIE I TAKIE JEST MOJE  :ok:  ALE SZANUJE TAKŻE OPINIE INNYCH
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry