Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - lord cebuli

Strony: [1]
1
Witam
Zdekompilowałem Rebalance'a 2.1 ze spolszczeniem i patchem (to samo czym jest G2MDK). Jeśli ktoś chce coś poprawić w modzie lub na jego podstawie zrobić nowego moda, to można sobie korzystać. W celu "instalacji", podmieniamy folder "Data" w plikach gry z tym, który wysyłam, a by stworzyć własnego moda na tej podstawie, to dodajemy własne dialogi, NPC-ów i inne rzeczy i kompilujemy w Spacerze. (jest trochę inny rozkład niektórych rzeczy jak plik z tematami dziennika, ale kto chce ten ogarnie).
W razie pytań i wątpliwości piszcie komentarze.
plik:https://drive.google.com/file/d/1ARDuaI-kXJ5mA8UyL_fMI71vGCChgPfy/view?usp=sharing

2
Witam
Otóż po dekompilacji, modyfikacji i kompilacji starego Returninga (+ patch i spolszczenie), w menu głównym, oknie statystyk i dzienniku litery zmieniły się w dziwne symbole (możecie mi napisać jak umieszczać obrazy)
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego tak jest i jak można to naprawić?

3
Witam
Mam pewien problem - mianowicie po rozłożeniu na elementy pierwszego Returninga, dodaniu NPC-ów i ponownego złożenia, moje postacie nie są w grze. Nie da się ich zinsertować, ale inne zmiany (jak inne nazwy starych NPC-ów i nowe bronie) są w nowym modzie. Może mi ktoś powiedzieć jak to naprawić?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Edit: Już nieważne, trzeba było ich dodać do NPC_Globals
Można już usunąć post

4
Pytania i problemy / poprawa AI w G2NK
« dnia: 2020-03-15, 13:44 »
Witam
Czy ktoś z Was  zna jakiegoś moda do g2 poprawiającego AI (szczególnie wyszukiwanie ścieżek w walce) lub jest w stanie takiego moda stworzyć?

5
Pytania i problemy / Crashe GothicSourcera
« dnia: 2020-03-14, 20:23 »
Witam,
       Mój problem polega na tym, że kiedy dekompiluję plik gothic.dat ze skryptów returninga 2.0 ABw GothicSourcerze to mi crashuje Sourcera v14 jak i v15. Wie ktoś dlaczego tak jest?

Strony: [1]
Do góry