witam.
Znam na podstawy i zatrzymałem się na pewnym etapie.
W dniu wczorajszym udało mi się stworzyć w 3DsMax mały skrawek ziemi z skarpą i jeziorkiem. Następnie zaimportowałem go jako mesh do spacera, gdzie oteksturowałem to, wstawiłem startPoint dla Beziego i zapisałem jako zen. Następnie stworzyłem paczkę programem GothicVDFS 2.6 PL i plik ini
http://dekstermod.prv.pl/page6.html.
Wszystko zrobiłem dobrze, według tutków. Mojego moda widać w Player Kit, i tu właśnie zaczyna się problem. Po odpaleniu moda z poziomy PK uruchamia się defaultowo "prawdziwa" gra a nie mój świat.
Jeśli na chwile podmienię plik newWorld.ZEN na mój zen, uruchamia się oczywiście mój świat, po którym sobie bezstresowo biegałem, ale to nie rozwiązanie dla mnie. Jak dobrze przygotować ta paczkę z plikiem ini by można było tego moda odpalić za pomocą PlayerKit'a ?
dziękuję