[G2NK] Velaya - Geschichte einer Kriegerin/Velaya - Historia Wojowniczki PL 201029 712

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 29.10.2009 roku

Wyświetleń 201029

Odpowiedzi 712

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5212
Propsy3857
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Jeśli rzeczywiście nie ma pełzaczy, ani żaden handlarz nie ma płytek, to użyj kodów.

MrocznyZły

MrocznyZły

Użytkownicy
posty308
Propsy17
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
Potrzebuję pomocy z pewnym zadaniem. Muszę zdobyć 12 płytek pełzaczy dla Wilka. Niestety mam tylko 10, a wydaję mi się, że wybiłem wszystkie na mapie. Czy mógłby ktoś wypisać pełną lokalizację pełzaczy na mapie? Czy jednak muszę czekać na 3 rozdział, w celu odnowienia się potworów?

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty128
Propsy72
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Dopiero co wyzej byl identyczny problem heh. Radzilbym jednak pokombinowac bez kodow ;)

Pozdrawiam mame i tate

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty74
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mozna prosic o linka zeby pobrac tego moda

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5212
Propsy3857
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Są działające odnośniki do worldofgothic oraz do gothic.phx na pierwszej stronie.

N0N4M3

N0N4M3

Użytkownicy
posty208
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy velaya ma 100 mb?

smox

smox

Użytkownicy
posty137
Propsy121
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Świetny mod. Jedyny w jaki zagrała moja córka. Najbardziej była zadowolona z nowego wystroju posiadłości.
http://imgur.com/a/fQGbj

Miszczep

Miszczep

Użytkownicy
posty27
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Po zainstalowaniu moda przez Spine jak i manualnie, mod się uruchamia, jednak po uruchomieniu gdy moja postać stoi w czarnej przestrzeni, na ziemi leży stos przedmiotów i ewidentnie nie jest to to co powinno być. Intro się też nie uruchomiło. Jakieś pomysły jak to naprawić? Przeinstalowałem wielokrotnie, systempack 1.6 jest.

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty612
Propsy198
Profesjabrak
  • Użytkownicy

while (!success) try{...}

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5212
Propsy3857
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Wygląda na to, że źle zainstalowałeś moda. Możesz spróbować poprawić plik konfiguracyjny Velaya.ini, bo wygląda na to, że nie może znaleźć świata gry. Czy inne mody działają ci normalnie? G2MDK nie jest wymagany.

Miszczep

Miszczep

Użytkownicy
posty27
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Instalowałem przez spine, wiec nie wiem w jaki sposób mógłbym go źle zainstalować. Classic mod i Mag działają bez zarzutu. W jaki sposób mam poprawić plik ini?

Edit: Jeżeli masz tego moda (zaistalowanego przez spine) i ci działa to byłbym wdzięczny jakbyś przekopiował zawartość pliku .ini może coś to pomoże.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5212
Propsy3857
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Nie mam zainstalowanego Spine. W zasadzie to nie wiem, co to jest...

0 użytkowników
Do góry