Dyskusja i opinie o modzie 374767 1281

O temacie

Autor orcwarrior

Zaczęty 11.02.2008 roku

Wyświetleń 374767

Odpowiedzi 1281

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Dyskusja i opinie o modzie
#40 2008-07-06, 11:49(Ostatnia zmiana: 2008-07-06, 11:50)
Cytuj
czy będzie walka dwoma ostrzami??

http://www.youtube.com/watch?v=GMM8ZrYYwuA takim będzie  :rolleyes:

Cytuj
Mod prezentuje się przewspaniale, na jednym screenie http://i30.tinypic.com/207kw77.jpg
nałożony jest efekt, mam pytanie czy tak będzie wyglądać obraz w grze podczas walki??

Zobaczysz.

Ej ludzie, proszę nie róbcie sztucznych rywalizacji który mod będzie lepszy (CZ vs MT). Jesteśmy kumplami (TM i Poziomki) i nam ta rywalizacja zwisa, to na prawdę nie ma sensu. Nie oto w tym wszystkim chodzi.
 

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
Wybaczcie za off-top.
Thoro ma rację. Poziomki i TM są kumplami. Powiem nawet więcej. Część poziomek pomaga przy TM, więc wychodzi na to, że obrażając MT, obrażacie współtwórców moda, którego tak ubóstwiacie.
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

Isentor

Isentor

Użytkownicy
posty1
Propsy1
  • Użytkownicy
Po prostu "ahhh". Walka dwoma ostrzami prezentuje się pięknie. Oglądając screeny i trailer nie mam już wątpliwości co do akcji i ciekawej fabuły. Z pewnością modyfikacja wywrze znaczące piętno na graczach i zdobędzie same dobre recenzje. Po raz kolejny zrobiliście mi smaka na "Czas Zapłaty".


Cytat: IceMan link=topic=661.msg19945#msg19945 date=Jun 27 2008, 08:11\'
Edit: Mam jeszcze coś taką wiadomość z TG tam to naprawdę debile chodzą czepiają się was że zrobiliście napisy typu duale by orcwarrior itp, żal mi tych noobów  :D
Przypisujesz całej społeczności słowa i zdanie jednego usera, dość głupie. Chyba nie chcesz by ludzie osądzali themodders.org patrząc na jednego usera? Ale ty czynisz to bez najmniejszych skrupuł w ocenie innych serwisów. No tak bo lepiej jest zwyzywać od debili i noobów każdego kto pragnie wyrazić swoje zdanie. Postawa godna dojrzałego i profesjonalnego moddera...
 
Szatanem jestem złym, aniołem z aureolą

Wrogiem i kochankiem, aktorem z ulubioną rolą

Dopełnieniem świata, oceanem, pustą szklanką

Jestem i wyrokiem, nawet sędzią, nawet katem

Berserker

Berserker

Użytkownicy
posty90
Propsy15
  • Użytkownicy
Po obejrzeniu trailera moim zdaniem Czas Zapłaty będzie najlepszym modem jaki powstał...
Z niecierpliwością go wyczekuję i życze powodzenia twórcom :D
 

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.


Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Część poziomek pomaga przy TM,

I my Wam :D .

Przypomnę również o istnieniu strony czaszaplaty.bo.pl oficjalnej na której również coś znajdziecie.
 

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
I współpraca wychodzi na dobrę dla CZ i dubbingu i patcha do MT :D
dobra, ale kończę off-top bo zacząłem reklamę :D
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

Rophert

Rophert

Użytkownicy
posty102
  • Użytkownicy

Rophert

Dyskusja i opinie o modzie
#46 2008-07-06, 19:25(Ostatnia zmiana: 2008-07-06, 19:40)
Normalnie brak mi słów  :freaked: Perfekt! Czy to aby napewno Gothic? :D  Tak powinien wyglądać Gothic!
 

hiena

hiena

Użytkownicy
posty87
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Wybaczcie za off-top.
Thoro ma rację. Poziomki i TM są kumplami. Powiem nawet więcej. Część poziomek pomaga przy TM, więc wychodzi na to, że obrażając MT, obrażacie współtwórców moda, którego tak ubóstwiacie.

Nie chodzi mi tutaj o konkurencje w sensie walki z grupami modderskimi tylko o to ze ten mod prezentuje się lepiej od MT. I nie chodziło mi o konkurencje teamów tylko konkurencje modów, zdaje sie ze ten będzie lepszy od tamtego.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Po screenach i trailerze mod prezentuje się świetnie. Mam nadzieję, że od strony fabularnej też będzie trzymał wysoki poziom.

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Co do strony fabularnej to myślę, że się wam spodoba. Nie ma tu boskich wybrańców, boskich artefaktów i dziwnego przeznaczenia. Main hero sam sobie rzepkę skrobie do tego już z natury jest doświadczonym przez życie, ekhm... Dickiem :D

Warto też dodać, że mod świetne wplata się w fabułę końcowych rozdziałów podstawki, sporo wyjaśnia i sporo dodaje. Do tego prócz main story będzie sporawa fabuła poboczna, nikt nudzić się nie powinien.

Co do MT vs CZ to akurat ja nigdy tak do tego nie podchodziłem. Im więcej powstanie dobrych modów, które zostaną wydane tym lepiej dla tm i społeczności Gothica. Co do MT to też uważam, że mod jest bardzo niedopracowany, sporo mu brakuje, sporo można by zmienić na lepsze, ale nie robiliśmy go tak profesjonalnie jak CZ. Poza tym uczyliśmy się na MT w ogóle robić mody i jak na rok pracy z czego parę miechów to była nauka poszło nam nie najgorzej ;p  Jednego jestem pewien: CZ będzie najbardziej profesjonalną modyfikacją stworzoną do Gothic 1 a być może w ogóle do gier z serii Gothic.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Adrian
  • Gość

Adrian
Gość

Dyskusja i opinie o modzie
#50 2008-07-09, 02:46(Ostatnia zmiana: 2008-07-09, 03:22)
Jedyne do czego można się przyczepić oglądając ten screen http://i30.tinypic.com/207kw77.jpg to to, że tekstura miecza jest zbyt szczegółowa. Spójrzcie na miecz i na dłoń. NIEBO a ziemia hehe. Ale to znaczy tylko i wyłącznie, że jesteście bardzo dobzi w tym co robicie. GL & HF w dlaszych pracach.

PS: Nawet gdybyście kazali sobie zapłacić za ten mod(nawet sporo) to zobaczyło by go mniej niż o10% mniej osób heheheh

PS2: Na trailerze widać wisialca, a dokładniej jak przypuszczam Ryżowego Księcia. Trochę za chudy jest ;p . Chyba, że charował przez 2 miesiące jako niewolnik bez jedzenie to mógłby tak wyglądać :lol2: .
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Hmm od zwisania na szubienicy raczej jeszcze nikt nie przytył :lol2:

Modyfikacje są darmowe i nie można za nie pobierać gratyfikacji. Oczywiście jeżeli ktoś czuje niewysłowioną potrzebę docenienia pracy teamu to pewnie Ork nie będzie zbytnio oponował ;p
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Rophert

Rophert

Użytkownicy
posty102
  • Użytkownicy
Poza tym było by to (chyba) przestępstwem gdyby PB nie wyraziła zgody :lol2:
 

Adrian
  • Gość
Nie no zgadzam się z wami. Ale chodzi mi o to, że ten mod zapowiada się zajebiście. Innego słowa oddającego tego co czuje w stosunku do tego moda nia ma :D .

Trailer niezły jest. Brakuje w nim tylko duchów :P . Może zrobicie 10 sekundowy filmik i wrzucicie na youtube?? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda w ruchu, bo na screenie średnio.

Edit: Chyba mam de je vu :D
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Jedyne do czego można się przyczepić oglądając ten screen http://i30.tinypic.com/207kw77.jpg to to, że tekstura miecza jest zbyt szczegółowa. Spójrzcie na miecz i na dłoń. NIEBO a ziemia hehe. Ale to znaczy tylko i wyłącznie, że jesteście bardzo dobzi w tym co robicie. GL & HF w dlaszych pracach.

Wszystkie tekstury tworzone do CZ są zapisywane w rozmiarach 512x512 px stąd dobra jakość nieporównywalna z podstawką. Dodatkowo nawet przy byle pierdołach staram się trzymać duży szczegół. Każdy nowy miecz w Czasie Zapłaty będzie miał oddzielną, całkiem sporych rozmiarów jak na Gothica teksturę. Bronie w podstawce były teksturowane określonym zestawem ostrzy trzymanych na jednej teksturze 512x512. Łatwo wywnioskować że wszystkie miecze w Gothicu = 1 textura 512x512, 1 miecz w Cz = 1 textura 512x512.
 

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
A oprócz broni jakie jeszcze tekstury zostaną zmienione? Czy będą nowe modele niektórych itemów?

Rophert

Rophert

Użytkownicy
posty102
  • Użytkownicy

Rophert

Dyskusja i opinie o modzie
#56 2008-07-10, 20:40(Ostatnia zmiana: 2008-07-10, 20:41)
Patrząc po screnach widać że jest ogrom zmienionych tekstur np. http://i26.tinypic.com/6sqfic.jpg widać zmienine podłoże, skóra jaszczuroczłeka etc. dodatkowo chyba będzie nawet blur :)  http://i30.tinypic.com/207kw77.jpg choć Thoro niepowiedział jednoznacznie że TAK [he say ''zobaczysz'' :D  ]
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
no dobra, to jego "zobaczysz" to była trochę ściema :)
 

GSRIDER
  • Gość
to bendzie najleprzy mod zaras po wielka wojna
 

Damianx

Damianx

Użytkownicy
Damiano Italiano
posty257
Propsy4
  • Użytkownicy
  • Damiano Italiano
Cytat: GSRIDER link=topic=661.msg22802#msg22802 date=Jul 13 2008, 19:29\'
to bendzie najleprzy mod zaras po wielka wojna

hahah teraz mnie rozwaliłeś koleś, prosze -http://pl.
https://www.youtube.com/watch?v=Ri6mmEaiv5g

dla porównania oglądnij sobie trailer CZ  :rofl:  nie mogłem się powstrzymać .
 
Mody zrobione przez Damianx project :



             
               
               


Życzę miłej gry


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry