Dyskusja i opinie o modzie 374283 1281

O temacie

Autor orcwarrior

Zaczęty 11.02.2008 roku

Wyświetleń 374283

Odpowiedzi 1281

Adrian
  • Gość
Hmmm troche mało mi to  mówi^^. Ale ok. Czy będzie można mu pomóc/zabić go?? I czy będziemy mieli wpływ na akcje ze Śniącym??
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
nie zadawajcie takich pytań, szkoda Waszego i naszego czasu bo i tak nie uzyskacie odpowiedzi. chyba lepiej poczekać do premiery i samemu przekonać się co i jak podczas rozgrywki. już niedługo zostanie wydany w trailer w którym dowiecie się o dacie premiery.
 

Adrian
  • Gość
Hehe. I właśnie za to was lubię :P ))

PS: Oki kończe z tym spamem
 

Strickland

Strickland

Użytkownicy
posty34
Propsy1
  • Użytkownicy
Świetna animacje walki 2 broniami.
 

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust

Baster

Dyskusja i opinie o modzie
#24 2008-06-25, 20:33(Ostatnia zmiana: 2008-06-25, 20:53)
Patrzyłem na jakiś filmik z tymi dualami (chyba lesterka ;p  ) i myślałem, że to będzie niezwykle nudna i banalna animacja, ale tym filmikiem rozwialiście moje wątpliwości. No cóż, z muzyką źeście się nie postarali ;)  , ale to szczegół ;D

W każdym razie moje duale lepsze, macie screna ;p

http://www.vpx.pl/grafika,311181.html
 

Damianx

Damianx

Użytkownicy
Damiano Italiano
posty257
Propsy4
  • Użytkownicy
  • Damiano Italiano
Piękne wykonanie, naprawde szacun dla was. Animacja 3d na wysokim poziomie, modele także. Teksturki bardzo dobre. No i oczywiście masa skryptowej roboty, ogromne brawa dla was  ;)
 
Mody zrobione przez Damianx project :



             
               
               


Życzę miłej gry

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Cytat: Oszust link=topic=661.msg19720#msg19720 date=Jun 25 2008, 18:33\'
Patrzyłem na jakiś filmik z tymi dualami (chyba lesterka ;p  ) i myślałem, że to będzie niezwykle nudna i banalna animacja, ale tym filmikiem rozwialiście moje wątpliwości. No cóż, z muzyką źeście się nie postarali ;p  , ale to szczegół ;D

W każdym razie moje duale lepsze, macie screna ;p

http://www.vpx.pl/grafika,311181.html
Nie twoje, tylko Jogurtowe xD. A tak na serio, to też spróbujemy zrobić, chociaż w bardzo uproszczonej formie ;)
 

Rophert

Rophert

Użytkownicy
posty102
  • Użytkownicy
SUUUUPER!!! Walka dwoma mieczami ideał!!! Lepiej to chyba nie może wyglądać ;)  Przyczepię się do tego, iż nie ma się czego przyczepić ;p
Swoją drogą orcwarrior=Aragon?, czy to tylko Aragorn w profilu orca?
 

Aragorn

Aragorn

Użytkownicy
posty129
Propsy13
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Cytat: BEZI link=topic=661.msg19731#msg19731 date=Jun 25 2008, 22:00\'
Swoją drogą orcwarrior=Aragon?, czy to tylko Aragorn w profilu orca?

Ja z tym mondziołem nie mam nic wspólnego ;p   ;)   Tak serio to newsa przygotowałem ja, a orcu go opublikował ze swojego konta.
Oszust, nie podobała ci się muza? Mam rozumieć, że wolisz disco polo?  :blink:
 
Nowa, przygodowa seria na youtube!

//edit.aztek. youtube w sygnaturze - not

Warlord
  • Gość
Disco polo jest super...BO JA TAŃCZYĆ CHCE...sry za spam
Jeżeli chodzi o duale, słowa które pisze tego nie wyrażą świetna robota
 

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust
Cytat: Aragorn link=topic=661.msg19762#msg19762 date=Jun 26 2008, 11:33\'
Oszust, nie podobała ci się muza? Mam rozumieć, że wolisz disco polo?  :blink:
:D
Chodzi o to, że skroiłeś z Wiedźmina :(
 

Aragorn

Aragorn

Użytkownicy
posty129
Propsy13
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
No wybacz ale ani ja ani orcu (chociaż kto go tam wie  :)  )nie jesteśmy zawodowymi muzykami :P
 
Nowa, przygodowa seria na youtube!

//edit.aztek. youtube w sygnaturze - not

IceMan

IceMan

Użytkownicy
posty67
Profesjabrak
  • Użytkownicy

IceMan

Dyskusja i opinie o modzie
#32 2008-06-27, 10:11(Ostatnia zmiana: 2008-06-27, 10:18)
Cytat: Aragorn link=topic=661.msg19892#msg19892 date=Jun 26 2008, 21:37\'
No wybacz ale ani ja ani orcu (chociaż kto go tam wie  :)  )nie jesteśmy zawodowymi muzykami :P

Bardzo dobra robota chłopaki gratulacje podziwiam was, teraz wystarczy czekać na trailera a z nim na datę premiery :D

Edit: Mam jeszcze coś taką wiadomość z TG tam to naprawdę debile chodzą czepiają się was że zrobiliście napisy typu duale by orcwarrior itp, żal mi tych noobów  :P
 

Aragorn

Aragorn

Użytkownicy
posty129
Propsy13
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Rzeczywiście jełopy tam są jakieś  :)  
Chyba nie rozumieją znaczenia terminu "język potoczny", ale kij im w... oko  :P  
Ogrodnik, nieźle im pojeździłeś  :D
 
Nowa, przygodowa seria na youtube!

//edit.aztek. youtube w sygnaturze - not

Tykersky
  • Gość
kuźwa 2 bronie jak z g3 xD ow3d lol, jak wam sie to udało zrobić !?. Jeśli mod wyjdzie ( musi :)  ) to będzie chyba Jedynym modem na worldz-ie z takim czymść jak dual wield, totalny miazgón =, Wielki szacun wy to macie głowy na karku.
 

Szkodnik
  • Gość
Screeny wyśmienite, a szególnie podoba mi sie walka dwoma mieczami. Życzę owocnych prac.
 

Terrad

Terrad

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
No bosko... ukazane materiały świadczą, że ten mod będzie absolutnym hitem. Z trailera wywnioskowałem, iż fabuła naprawdę pozwoli się zatopić na nowo w świecie Gothica, zapomnieć o świecie realnym na zawsze i... i... i to wszystko xD

No prawie...
Chciałbym pogratulować ziomkom z The Modders za całokształt i liczę, że Czas Zapłaty wyjdzie w planowanym terminie xD

Pzdr  B]  :]
 

Cronix

Cronix

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
:unknw: No nie wiem co powiedzieć... po prostu zajebiste
 
WAKACJE



Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.



Jeśli myślisz, że jesteś tym, za kogo uważają cię twoi przyjaciele i twoi wrogowie, to znaczy, że z pewnością siebie nie znasz.



Klik


HEH



LOL



"Tylko jeden szkop..."

Manver

Manver

Użytkownicy
posty20
Propsy1
  • Użytkownicy
Na każdym kroku prezentujecie b. wysoki poziom, gratuluję.

hiena

hiena

Użytkownicy
posty87
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mod prezentuje się przewspaniale, na jednym screenie http://i30.tinypic.com/207kw77.jpg
nałożony jest efekt, mam pytanie czy tak będzie wyglądać obraz w grze podczas walki??
I drugie pytanie czy będzie walka dwoma ostrzami??
Mod wgląda o niebo lepiej niż MT, którym ludzie się zachwycają, a mi się to za bardzo nie podoba.
Wy jakbyście wydali większe demo to od samego początku pobiło by MT. I muszę przyznać, że same te screeny są lepsze niż cały mod MT. To może być coś naprawdę dobrego, nie mogę się doczekać wydania moda.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry