Problem z IPB 2.3.x 5563 6

O temacie

Autor Tasilvar

Zaczęty 6.07.2009 roku

Wyświetleń 5563

Odpowiedzi 6

Tasilvar

Tasilvar

Użytkownicy
zwykły user
posty264
Propsy17
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • zwykły user
Otóż mam problem, zainstalowałem IPB na na yoyo.pl  instalacja przebiegła pomyślnie i wszystko było ok do momentu gdy chciałem się zalogować w paneluadministracyjnym.. Po kliknięciuna Admin CP pojawił się komunikat z błędem:

Cytuj
Warning: acp_load_template() [function.acp-load-template]: Unable to access /var/www/sites/yoyo.pl/p/y/pyrzyckie-liceum/forum/skin_acp/IPB2_Standard/acp_skin_html/cp_skin_global.php in /var/www/sites/yoyo.pl/p/y/pyrzyckie-liceum/forum/sources/ipsclass.php on line 1776

Warning: acp_load_template(/var/www/sites/yoyo.pl/p/y/pyrzyckie-liceum/forum/skin_acp/IPB2_Standard/acp_skin_html/cp_skin_global.php) [function.acp-load-template]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/p/y/pyrzyckie-liceum/forum/sources/ipsclass.php on line 1776

Jedyne co poradzili mi na polskich supportach to kupno serwera, no ale ja nie mogę sobie narazie na tob pozwolić i ograniczam się jedynie dodarmowych... Czy jest więc jakiś inny sposób na rozwiązanie tego problemu? Proszę o odpowiedź..
 

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Otóż mam problem, zainstalowałem IPB na na yoyo.pl  instalacja przebiegła pomyślnie i wszystko było ok do momentu gdy chciałem się zalogować w paneluadministracyjnym.. Po kliknięciuna Admin CP pojawił się komunikat z błędem:



Jedyne co poradzili mi na polskich supportach to kupno serwera, no ale ja nie mogę sobie narazie na tob pozwolić i ograniczam się jedynie dodarmowych... Czy jest więc jakiś inny sposób na rozwiązanie tego problemu? Proszę o odpowiedź..
popróbuj z tymi folderami z uprawnieniami 777 itp :lol2:
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Tasilvar

Tasilvar

Użytkownicy
zwykły user
posty264
Propsy17
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • zwykły user
Cytuj
popróbuj z tymi folderami z uprawnieniami 777 itp


Wszystko jasne, tylko nie wiem jak to odzwierciedlić w praktyce, tzn. jak mam te usprawnienia odzwierciedlić w kodzie?  Dekster mi już o tym dziś wspominał ale niezabardzo pamiętał jak to zrobić...
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
A przy instalacji nie krzaczyło ci o te chmody?
 

Tasilvar

Tasilvar

Użytkownicy
zwykły user
posty264
Propsy17
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • zwykły user
Instalacjaprzebiegła spokojnie... ustawiłem chmod 777 tam gdzie mi mówiłeś dekster ale nadal nic ;/
 

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy

Zdunek
Administrator

Problem z IPB 2.3.x
#5 2009-07-06, 22:23(Ostatnia zmiana: 2009-07-06, 22:23)
jeszcze to możliwe że same pliki małą zły chmod...

w ogóle zobacz czy masz te pliki na serwerze, bo możliwe że miałeś laga przy uploadowaniu i nie masz, kiedyś miałem podobnie...
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Tasilvar

Tasilvar

Użytkownicy
zwykły user
posty264
Propsy17
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • zwykły user
Problem już rozwiązany... :lol2:  jeszcze raz wrzuciłem na ftp'a plikizwiązane z skin acp i co ważne, pozmieniałem wielkości liter katalogów bo wrzuceniu na serwer same sie zminiały na małe literki a w katalogu wyraźnie było IPB2_Standart - tak więc zmieniłem na serwerz i o dziwo wszystko lowanie do panelu  się udostępniło :lol2:  
a i chmod załem wszędzie na 644 i działa
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry