Cóż mogę rzec:
#1 - na renderach wygląda, jakby miał nałożony TS i niestety w tej formie ciężko jest go ocenić. Siatka wydaje się dobra, chociaż zdaje się, że w niektórych miejscach mogłaby być bardziej uproszczona, a w innych przeciwnie - bardziej gęsta.
#2 - na ten model głosowałem, chociaż przyznam szczerze - głównie ze względu na to, że autor jakby wyłamał się z szeregu. Smooth jest wyjątkowo kiepski (pisałem, żeby został poprawiony jeszcze w temacie), w niektórych miejscach siatka jest za gęsta, w innych za rzadka, ale tak czy siak model prezentuje się całkiem dobrze.
#3 - model prezentuje się bardzo ładnie, chociaż na siatce widać sporo niepotrzebnych krawędzi. Czy do renderów bez siatki były stosowane jakieś dodatkowe modyfikatory?
#4 - model niezły, chyba gdzieniegdzie małe problemy ze smoothem, ale jest OK.
#5 - model nie spełnia wymagań konkursu.
#6 - model jako tako chyba jest dobrze wykonany, minus za smooth.
//Edit by Bula: Będzie? Innych postów nie przeniosę bo są inne daty i automatycznie stawiają się wyżej niż mój post o ankiecie.