Sprawy związane z Forum 566843 2598

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 29.01.2008 roku

Wyświetleń 566843

Odpowiedzi 2598

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Jako że ostatnio powstaje dużo tematów związanych z forum postanowiłem trochę to uprzątnąć i stworzyć jeden generalny gdzie możecie zgłaszać swoje sugestie i problemy związane z forum theModders jak i o nim rozmawiać. Mam dosyć bezowocnego upominania tak więc każdy inny temat dotyczący forum będzie usuwany a autor nagradzany ostrzeżeniem.
 

Kazzmir
  • Gość
Cytat: TH link=topic=425.msg2001#msg2001 date=Jan 29 2008, 16:03\'
Jako że ostatnio powstaje dużo tematów związanych z forum postanowiłem trochę to uprzątnąć i stworzyć jeden generalny gdzie możecie zgłaszać swoje sugestie i problemy związane z forum theModders jak i o nim rozmawiać. Mam dosyć bezowocnego upominania tak więc każdy inny temat dotyczący forum będzie usuwany a autor nagradzany ostrzeżeniem.

uprawnienia juz dostales, dzialaj :D
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
No ale o nic nie prosiłem :D . Trudno, pomoderuje trochę.
 

Kazzmir
  • Gość
prosba to moze nie jest ale wolanie o prawo do robienia porzatku tak, skoro chcesz to rob, ja sam tez tam dzialam.
 

Lavius

Lavius

Użytkownicy
posty96
  • Użytkownicy
No nie no xD Zawsze marzyłem o tym żeby uprzątnąć to forum a tu taka możliwość człowiekowi obok nosa przeleciała :D  Jeśli mógłbym się też załapać byłbym bardzo wdzięczny. Ostatnio przeglądam tylko tajny TheModders i wspólny tajny bo w pozostałych jest taki syf że szkoda gadać ;p
 

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
Cytuj
Jako że ostatnio powstaje dużo tematów związanych z forum postanowiłem trochę to uprzątnąć i stworzyć jeden generalny gdzie możecie zgłaszać swoje sugestie i problemy związane z forum theModders jak i o nim rozmawiać.
Tzn. na przykład coś takiego że mamy nowy skin forum i ja się bardzo z tego cieszę? Mam uwagę, nie chce was wielcy admini i moderatorzy wkurzać swą ignorancją i ogólnym upierdlistwem, ale skoro i tak taki post za chwilę ktoś by napisał to ja będe pierwszy i skrobne że owe ikonki które mają oznaczać czy w temacie są nowe odpowiedzi, są mało widoczne. Modderowicze ze słabym wzrokiem mogą mieć trudności, więc proponuje to jak najszybciej zmienić.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Modderowicze ze słabym wzrokiem mogą mieć trudności, więc proponuje to jak najszybciej zmienić.

"Modderowicze" ze słabym wzrokiem powinni przede wszystkim odpowiednio ustawić swoje monitory w stosunku do wady wzroku. Równie dobrze można smęcić na pół internetu że to za ciemne a to za jasne.
 

Lavius

Lavius

Użytkownicy
posty96
  • Użytkownicy
hwep jeśli przeszkadza ci mała wielkość liter zmień rozdzielczość ekranu na 800x600. Wtedy forum powinno ci zajmować całą dostępną szerokość. Jeśli będziesz próbował na małym monitorze działać przy rozdzielczości 1280x1024 to się nie dziw że nie będziesz nic widział...
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja proponuje wrócić do ery sygn :D
Choćby dlatego że nie można jak jej ocenić w ,,Oceń kogokolwiek..."xD

A tak serio to sygna to dobra rzecz i dobrze by było gdyby wróciła :P
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Cytat: Aztek link=topic=425.msg11326#msg11326 date=Apr 3 2008, 20:52\'
Ja proponuje wrócić do ery sygn :P
Choćby dlatego że nie można jak jej ocenić w ,,Oceń kogokolwiek..."xD

A tak serio to sygna to dobra rzecz i dobrze by było gdyby wróciła :P

Przecież prawie każdy z nas ją ma. Tyle ,że bez różnego rodzaju grafik. Mnie taki system odpowiada a wprowadzenie sygn by zaspokoić potrzeby spamerskie w jednym z offtopoych tematów to głupota niepojęta.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
w ogóle włączenie img to nie głupi pomysł
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Głupi. Wiesz jakie userzy są w stanie sygny robić? Potem sie strona ładuje 3 dni z każdym obrazkiem w podpisie i trzeba przewijać kilometrami w dół żeby ominąć wielgachne obrazki w sygnach.
Teraz jest OK.
 

FeisaR

FeisaR

Użytkownicy
posty116
Propsy16
  • Użytkownicy
Dobrze by było, a za wstawienie takiej mega-sygny ostrzeżenie mogło by pomóc :P
 


"Now I stand, the lion before the lambs

and they do not fear...

They cannot fear
"


Arthas Menethil, The Lich King

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Anonymized

Sprawy związane z Forum
#13 2008-04-04, 13:55(Ostatnia zmiana: 2008-04-06, 16:01)
Ja proponuje żeby sygna zajmowała max 100kb (nie dużo nie mało). Inne [img] to po prostu img o dowolnej wadze :P

EDIT: Proponuje także zrobić ankietę za i przeciw img. W ten sposób będzie wiadomo co z tym zrobić :P
 

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust
Ja byłbym za tym, aby zainstalować Polską wersjję forum :P
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
już było miliard razy mówione, że forum nei czyta jej i żadna nie działa.

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Cytat: Aztek link=topic=425.msg11350#msg11350 date=Apr 4 2008, 01:55\'
Ja proponuje żeby sygna zajmowała max 100kb (nie dużo nie mało).

Nie chodzi tylko o wagę ale i o rozmiar. Chciałbyś przewijać sobie sygnaturę o wysokości 800px? :P
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Cytuj
już było miliard razy mówione, że forum nei czyta jej i żadna nie działa.
Zmieniałeś układ znaków na Polski? Poza tym wejdź w ftp i wgraj polski język do folderu z angielskim.
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytat: dekster17 link=topic=425.msg17424#msg17424 date=Jun 8 2008, 16:16\'
Zmieniałeś układ znaków na Polski? Poza tym wejdź w ftp i wgraj polski język do folderu z angielskim.

tak

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Ale co dokładnie się dzieje?
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry