Kucyk 1914 5

O temacie

Autor Garret

Zaczęty 27.09.2008 roku

Wyświetleń 1914

Odpowiedzi 5

Garret

Garret

Użytkownicy
posty143
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Czy dało by się zrobić Bezimiennemu w G3 kucyka? Jeżeli tak to jak i czy nie spowodowałoby to żadnych błędów (np wystający z hełmu)?
 

Lukan
  • Gość
sama mozliwosc istnieje, ale musisz znalezc konwerter z xmsh. moga wystepowac bledy.
 

Tasilvar

Tasilvar

Użytkownicy
zwykły user
posty264
Propsy17
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • zwykły user
Na pewno istnieje taka możliwość , jak grupa The Dragon Masters zrobiłą kucyka w starszej wersji gothic, no ale do G3 to musisz mieć konvertera na bardziej przyjazny format :)
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
i czy nie spowodowałoby to żadnych błędów (np wystający z hełmu)?

A jak myślisz, że ten subtelnie się spłaszczy bądź bohater schowa go pod hełm podczas "zakładania" takowego?  :)
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Cytat: Tasilvar link=topic=3885.msg33059#msg33059 date=Sep 28 2008, 10:06\'
Na pewno istnieje taka możliwość , jak grupa The Dragon Masters zrobiłą kucyka w starszej wersji gothic, no ale do G3 to musisz mieć konvertera na bardziej przyjazny format :)

Jemu chodziło o fryzurę a nie o konia...

Ja konwertera z mesha g3 na 3ds nie znalazłem i najprawdopodobniej nie ma jeszcze takiego sprzętu xD
 

Tasilvar

Tasilvar

Użytkownicy
zwykły user
posty264
Propsy17
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • zwykły user
Cytat: Buła link=topic=3885.msg33076#msg33076 date=Sep 28 2008, 12:48\'
Ja konwertera z mesha g3 na 3ds nie znalazłem i najprawdopodobniej nie ma jeszcze takiego sprzętu xD

Jeszcze nie ma ale być może będzie... no to by dało sporo pole do popisu przy kolejnych modach
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry