[G2NK] Przebudzenie/Пробуждение v1.6 PL/RU (2019) 14085 31

O temacie

Autor Zipperiusz

Zaczęty 5.02.2022 roku

Wyświetleń 14085

Odpowiedzi 31

Mikox

Mikox

Użytkownicy
posty26
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z białym ekranem . Pomoże ktoś? Mam laptopa, Intel HD Graphics 4600, win10.

Masz DX11? Jeśli tak to graj bez, a jak to nie pomoże to nic nie zrobisz. Dedyki od intela to najgorsze zło jeśli chodzi o współpracę z większością gier.
 

adaskodg

adaskodg

Użytkownicy
posty21
  • Użytkownicy
Witam. Wywala mnie z gry podczas wczytywania save'a w kopalni. Mam 3 sav'y i na wszystkich jest to samo. Ktoś wie jak sobie poradzić z tym denerwującym problemem?
 
 

Adam11522

Adam11522

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hey, mam problem z odpaleniem G2 NK Przebudzenie. Mianowicie wywala mi Acces violation ( czy jakoś tak się to pisze ) zaraz po filmiku przy odpaleniu nowej gry. Rzeczy które do tej pory zrobiłem :

 - Najpierw odpalałem moda na gothicu z goga, potem ogarnąłem wersję pudełkową i bez zmian dalej tak wywala ( Dodam, iż odpalenie samego gothica z dodatkiem NK nie sprawia problemów, śmiga normalnie ).

 - Co do instalacji moda, instalowałem zgodnie z kolejnością podaną przez autora na stronie sefarisu. Dorzuciłem potem do tego jeszcze g2 fixa 2.6

 - Musiałem ręcznie wrzucić do folderu 2 pliki dll bo nie znajdowało.
 
 - Player kit i system pack był zainstalowany z tej apki union co jest razem z całym dodatkiem, jednakże musiałem jeszcze raz zainstalować system pack z innego źródła, bo wywalało mi jakiś innych błąd.

 - Grę przeinstalowywałem z 3 razy co najmniej.

 - W exploit protection zmieniałem w ustawieniach programu dla starteru gothic  zapobieganie wykonywaniu danych.

 - w systempack.ini zmieniłem fixbink z 1 na 0.

 
 Mam W10 ale wersję darmową, tą nieaktywowaną kluczem ale pobraną ze strony Microsoft.
Chciałbym uniknąć grania w okienku bo spotkałem się z opinią, że może to rozwiązać ten problem.

Ma ktoś jakieś pomysł? Mi się już skończył.

 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Gdzie jest Hugo w 3 rozdziale? Nie ma go nigdzie, gdzie byl wczesniej (targowisko, dzielnice mieszkalne SO czy obok Gravo), a mam dla niego ksiegi.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Nervus

Nervus

Użytkownicy
posty1
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest Hugo w 3 rozdziale? Nie ma go nigdzie, gdzie byl wczesniej (targowisko, dzielnice mieszkalne SO czy obok Gravo), a mam dla niego ksiegi.
Powinien być u sekciarzy na placu przed świątynią.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Lepsze zbroje od łowców orków kiedy się dostaje? Mam wrażenie że nie są zależne od rozdziału, czyżby od ubitych okrów?
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Wieniawa

Wieniawa

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam chciałem zapytać o trzy rzeczy po pierwsze znalazłem koło starego obozu martwego szkodnika z łopatą oraz mapą skarbów i nie wiem jak wykopywać skarby ponieważ kiedy używam łopaty (stojąc w miejscu x) bezi kopie,ale nic nie wykopuje.Druga rzecz to zadanie nocny łowca ponieważ po tym jak już on zabija tego nowicjusza to co dalej?Niby pisze w dzienniku,że będzie mnie ścigał,ale trafiłem w trakcie gry na niego tylko raz w 5 rozdziale w zatopionej wieży i i tak nie dało się go zranić,ani nic w dzienniku nie napisano.No i trzecia rzecz ilu jest towarzyszy w tym modzie?Na razie odkryłem tylko cat tę kobietę co szuka domu,ale wydaje mi się że jest ich więcej przy okazji fajna sprawa,że zdobywają poziomy i stają się mocniejsi szkoda tylko,że dosyć łatwo giną nawet jak da im się pancerz,broń i mikstury:).
 

Zipperiusz

Zipperiusz

Użytkownicy
Team Sefaris, Obrońca królików
posty57
Propsy64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Team Sefaris, Obrońca królików
Aktualizacja 1.6
Changelog i pliki dostępne na: https://www.sefaris.eu/przebudzenie/changelog/1
Aktualizacja jest dostępna w formie nowego instalatora.


 

DawidT

DawidT

Użytkownicy
posty117
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niesamowite. Szkoda, że usunęli wątki Teofila i Hugo, ale patrząc z tego co mi wiadomo z poradnika, te questy były bardzo skomplikowane i dla niektórych mogły wydawać się nudne.
 

Misiek1205

Misiek1205

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Do osób którym wywala do pulpitu po filmiku, podczas wczytywania nowej gry. Zainstalujcie inną wersje moda graficznego Direct 11 (GD3D11), mi pomogło.
 

DawidT

DawidT

Użytkownicy
posty117
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak w ogóle, to zauważyłem, że na Google Drive już nie ma tych całych Unionów czy tego Managera. To przypadek czy ułatwienie w instalacji?
 

DjObama

DjObama

Użytkownicy
posty9
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie skończyłem moda i nie polecam, a w szczególności nie polecam grać pod 1h. System nauki jest jak z NK więc de facto trzeba wybrać 1h lub 2h, a od pewnego momentu zdobywamy tylko bronie 2h. Ja grałem pod 1h i przez 3/4 gry chodziłem z mieczem z cmentarzyska orków, który był lepszy od wszystkiego do momentu zdobycia miecza Blizny. Wisienką na torcie była niemożliwość przekucia uriziela w 1h, miałem szukać bazy pod 1h uriziela w SO i nic nie znalazłem a obszukałem praktycznie każdy kąt. Do tego konsekracja niektórych broni u innosa/adanosa zmienia ich obrażenia w ogniowe/magiczne. Szkoda tylko że wtedy siła przestaje się dodawać do obrażeń xD więc klepiemy wszystkich dużo mniej po takim zabiegu. Apokaliptycznym  strażnikom i ostatniemu szamanowi orków większe obrażenia (3x) zadajemy kosturem niż urizielem, nwm dlaczego, pewnie do niego się dodaje siła.

Mnóstwo questów nie można ukończyć bo SO się zamyka. By pchnąć linię z przemytnikami trzeba rozwalić bandę quentina, a tam wszyscy szyją z łuków, myślałem że to zadanie na poźniejszy etap gry. Otóż nie, bo jak już ich zabijemy to musimy iść do starej kopalni i pogadać z paroma ludźmi, bez tego nie da się powiadomić przemytników o zabiciu quentina.

Wątek łowców orków -  nie mogłem go pchnąć, jest opcja kupienia cięzkiej zbroi od nich, ale wciąż nie jest się godnym, nawet w ostatnim rozdziale. Co do rozdziałów, nie wyswietlają się ekrany nowych rozdziałów dla 3 i 4 rozdziału bodajże.

Kolejne zadanie, znależć jakiegoś myśliwego w lesie na wschodzie. Nie ma dziada, latałem 5 razy po każdym lesie.

Jeszcze jednego zadania nie mogłem ukończyć bo trzeba było pogadać z kalomem, który już jest w ŚŚ. I parę innych zadań też nie mogłem ukończyć.

Taki zlepek różnych modów, idzie w stronę returninga i mmo bardziej, już lepiej robi robotę othello.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry