Zmierzch Wampirów Rekrutacja do modingu 17880 22

O temacie

Autor Zmierzch

Zaczęty 8.05.2021 roku

Wyświetleń 17880

Odpowiedzi 22

Zmierzch

Zmierzch

Użytkownicy
posty3
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Witam wszystkich zainteresowanych nowym modem Zmierzch Wampirów

Najpierw napisze coś o sobie jestem scenarzystą mam super plan do modingu gothica fajna fabułe i trzymającą w napięciu historie.Ponadto jeszcze jestem w trakcie uczenia się w spacerze jednak idzie mi coraz lepiej. Po dokończeniu fabuły pomoge również w tworzeniu terenów gothica.

Poszukuje do współpracy jak i stworzenia grupy zainteresowanych ludzi do sporego projektu. Jak już wiecie istnieje mod blood night stworzony przez niemieckich programistów jednak sam plan był fajny sporo ludzi sie tym zainteresowało jednak nie wyszło im to za dobrze jest wiele rzeczy nie dopracowanych. Nie tyle co chce zmienić fabułe a całkowicie mam w planach ją zmienić. Dodać kupę nowych opcji nowe runy umiejętności i wiele wiele wiecej.

Co oferujemy, po pierwsze jest to temat dla ludzi którzy chcą zrobić coś swojego z zainteresowania hobby. Jak i spróbować czegoś nowego. Na pewno będzie ciekawie, każdy bedzie mógł sprawdzić swoje zdolności w modowaniu.

Poszukujemy:

Skryptera:

- dobra znajomość skryptów gothica.
- Możliwie jak najwięcej wolnego czasu

Level Designer:
- Wytrwałość
- Dużo wolnego czasu
- Znajomość Spacera

Grafik 3D
- umiejętność mapowania i tworzenia tekstur
- umiejętność modelowania jaskiń
- duża ilość wolnego czasu

Scenarzysta ( mam juz w planach fabułę ale zawsze można coś dopracować )
- duża ilośc wolnego czasu
- umiejetność tworzenia fabuły trzymającej się kupy
- Znajomość jeżyka polskiego na wysokim poziomie

Nie tworze jeszcze ankiety poniewaz plan na moda jest spory potrzeba jak najwiecej ludzi od tego zależy czy rusza prace w przygotowaniu moda. Mam nadzieję że będą zainteresowane osoby które z własnego zamiłowania do tej gry pomogą stworzyć nowy ciekawy trzymający w napięciu mod. Zapraszam do kontaktowania się przez wiadomość prywatną lub w komętarzu.
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Niestety nie jestem zainteresowany, ponieważ poniewarz.
 
while(false) Do();

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer

Siemekk
Złote Wrota

Zmierzch Wampirów Rekrutacja do modingu
#2 2021-05-08, 22:30(Ostatnia zmiana: 2021-05-08, 22:49)
Ja nie zgłaszam się
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Hihi chętny.
 
while(false) Do();

Zmierzch

Zmierzch

Użytkownicy
posty3
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Jeżeli panowie w takiej litani znalazłeś jedne słowo w którym jest błąd i pisałem to bardzo szybko i przez to odmawiacie to super macie podejście do sprawy. Niemniej jednak jak nie chcecie wspierać projekt prosiłbym o nie dodawanie zbędnej odpowiedzi ponieważ to tylko zaśmieci temat.
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Zmierzch Problem w tym, że ta twoja "rekrutacja" to kolejne, wybujałe marzenie gracza o zawojowaniu sceny moddingu swoim WIELKIM, WSPANIAŁYM I UNIKATOWYM MODEM. Nie bronię tobie oczywiście marzyć i nie odmawiam zaangażowania, ale jeśli naprawdę chcesz stworzyć swój mod to mierz siły na zamiary. Napisałeś, że jesteś scenarzystą, masz plan itd. - jednocześnie jednak sam przyznajesz wyżej, że:
(...) pisałem to bardzo szybko i przez to odmawiacie to super macie podejście do sprawy.
Chcesz zachęcić ludzi do współpracy przy modzie, a sam nie pokazujesz, a nawet przyznajesz że nie podchodzisz do tego poważnie... Nie sądzisz, że takie podejście sprawia, że wydajesz się mało wiarygodny?
Może przemyśl sobie to wszystko na spokojnie.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
I co najważniejsze: nie wspomniałeś w ogóle czy masz jakąkolwiek wiedzę w moddingu Gothica. Inaczej będzie to postrzegane jako mam pomysł na moda, weźcie mi go zróbcie
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Gizbor17

Gizbor17

Użytkownicy
janusz grafiki
posty352
Propsy493
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • janusz grafiki
@Zmierzch może się zainspirujesz
https://www.youtube.com/watch?v=LkbFv7K1oS8
 

Zmierzch

Zmierzch

Użytkownicy
posty3
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
@Zmierzch Problem w tym, że ta twoja "rekrutacja" to kolejne, wybujałe marzenie gracza o zawojowaniu sceny moddingu swoim WIELKIM, WSPANIAŁYM I UNIKATOWYM MODEM. Nie bronię tobie oczywiście marzyć i nie odmawiam zaangażowania, ale jeśli naprawdę chcesz stworzyć swój mod to mierz siły na zamiary. Napisałeś, że jesteś scenarzystą, masz plan itd. - jednocześnie jednak sam przyznajesz wyżej, że:
(...) pisałem to bardzo szybko i przez to odmawiacie to super macie podejście do sprawy.
Chcesz zachęcić ludzi do współpracy przy modzie, a sam nie pokazujesz, a nawet przyznajesz że nie podchodzisz do tego poważnie... Nie sądzisz, że takie podejście sprawia, że wydajesz się mało wiarygodny?
Może przemyśl sobie to wszystko na spokojnie.


Nie to nie marzenie wiem ile trzeba pracy jak bym nie miał pomyslu mam całkiem fajny lecz nie każdy umie programować za to znam się na tworzeniu fabuły. Rozumiem że poprzez tworzenie pomyslu na mod to wyglada twoim zdaniem ze ktos go zrobi dla mnie nie to nie bedzie dla mnie tylko dla graczy. Każdy bedzie mógł w niego pograć o ile zdołam uzbierać grupe a co do samego pomysłu chce usunąc cała starą fabułę wiekszość npcków trzeba zrobić  nowe umiejętności które bedzie trzeba napisać od 0 nie znajdziesz gotowego skryptu pod mój pomysł. Mogę cie w zupełnosci zagwarantować że mod byłby jednym z najlepszych. Nie potrzebuje jakiegoś materiału z youtuba żeby coś wymyślić. Co do mojego pomysłu może co nieco zdradzę żeby udowodnić że pomysł juz jest większość już tez mam przygotowane. I może i potrzebuje pomocy ale nie nie wmawiam że mam ekipe i że coś zostało już zrobione. Zaczynam od 0 i mam nadzieje ze to wyjdzie jeżeli tego nie widzicie i nie chcecie pomóc to sobie darujcie bo niestety nic tutaj nie wprowadzacie zadnego pomysłu do pomocy też sie nie zgłosiliście. Co do samego pomysłu zostanie na początku zmieniony w wampira. Khorinis od jakiegoś czasu jest atakowane nocą ponieważ tylko w tedy mają bonusy do ataku są szybsi silniejsi. Pijąca krew z ludzi daje punkty doświadczenia będzie można ulepszać dzięki temu bohatera zupełnie nowe zakończenie nad którym jeszcze pracuje jednak już nie długo bedzie wiadomo chce żeby bezi mógł tez zmieniać w wampiry innych graczy robić taką swoją armie na końcu bedzie musiał zmierzyć się z ala drakula 1 wampirem który jest najsilnieszy ze wszystkich i ma sporo pod wampirów czyli ludzi których on zmienił i są mu posłuszni. Wampiry które bezi miałby zmienić również będą jak taka armia nekromanty dzięki runie lub czymś innym będzie ich wszystkich wzywać za dnia będzie zwykłym graczem. Podczas nocy każdy mieszkaniec równiez bedzie chodzić do domu tak żeby nie został zatakowany także bedą misje aby dostać się do takiego ala bunkru ludzi żeby ich zmienić zabić lub wbić po prostu nowe punkty nauki. myślę że to wystarczy jest to tylko część tego co chce zrobić pewnie nie jednemu gra wpadnie do gusta coś nowego średniowiecze itp. Po samych nowych umiejętnościach można stwierdzić ze gre trzeba bardzo przerobić napisać samemu sporo skryptów także po to szukam tej ekipy. Jednak jeżeli macie pisać brednie typu czy mam jakiś plan jak widać mam jest już tego tyle że programista bedzie mial robote na pół roku.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Biorąc pod uwagę, jaką grafomańską litanię tekstu tutaj prezentujesz i nawet się nie starasz, by ta wypowiedź miała choćby odrobinę sensu, śmiem wątpić, by ktokolwiek o zdrowych zmysłach chciał z Tobą współpracować. Szukasz osób do teamu, gdzie jednocześnie jedyne co masz do zaoferowania to jakiś pomysł na fabułę (po tym co piszesz ciężko ocenić, byś miał coś więcej), a biorąc pod uwagę, że nie mówimy tutaj o gamedevie, tylko o modowaniu Gothica, oferujesz naprawdę niewiele, wręcz nic.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Nie tyle co chce zmienić fabułe a całkowicie mam w planach ją zmienić.
Co autor miał na myśli
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie chce masła, chce całe masło xd
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tłumaczenie:
Nie chce zmienić jej częściowo, tylko całkowicie.

Do autora:
Rekrutacja zakończyła się w momencie publikacji postu, oferta musi być atrakcyjna, pociągająca, być może nawet inspirująca by znaleźć osoby do pomocy. Spójrz na ogłoszenia o rekrutacji do dużych teamów. Tutaj już nikogo zdolnego nie zrekrutujesz, ale wyciągnij naukę z tego tematu i poszukaj ludzi na innych forach.
 

Parzival

Parzival

Użytkownicy
CEO (Itharu Team)
posty104
Propsy25
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • CEO (Itharu Team)
@Zmierzch Problem w tym, że ta twoja "rekrutacja" to kolejne, wybujałe marzenie gracza o zawojowaniu sceny moddingu swoim WIELKIM, WSPANIAŁYM I UNIKATOWYM MODEM. Nie bronię tobie oczywiście marzyć i nie odmawiam zaangażowania, ale jeśli naprawdę chcesz stworzyć swój mod to mierz siły na zamiary. Napisałeś, że jesteś scenarzystą, masz plan itd. - jednocześnie jednak sam przyznajesz wyżej, że:
(...) pisałem to bardzo szybko i przez to odmawiacie to super macie podejście do sprawy.
Chcesz zachęcić ludzi do współpracy przy modzie, a sam nie pokazujesz, a nawet przyznajesz że nie podchodzisz do tego poważnie... Nie sądzisz, że takie podejście sprawia, że wydajesz się mało wiarygodny?
Może przemyśl sobie to wszystko na spokojnie.


Nie to nie marzenie wiem ile trzeba pracy jak bym nie miał pomyslu mam całkiem fajny lecz nie każdy umie programować za to znam się na tworzeniu fabuły. Rozumiem że poprzez tworzenie pomyslu na mod to wyglada twoim zdaniem ze ktos go zrobi dla mnie nie to nie bedzie dla mnie tylko dla graczy. Każdy bedzie mógł w niego pograć o ile zdołam uzbierać grupe a co do samego pomysłu chce usunąc cała starą fabułę wiekszość npcków trzeba zrobić  nowe umiejętności które bedzie trzeba napisać od 0 nie znajdziesz gotowego skryptu pod mój pomysł. Mogę cie w zupełnosci zagwarantować że mod byłby jednym z najlepszych. Nie potrzebuje jakiegoś materiału z youtuba żeby coś wymyślić. Co do mojego pomysłu może co nieco zdradzę żeby udowodnić że pomysł juz jest większość już tez mam przygotowane. I może i potrzebuje pomocy ale nie nie wmawiam że mam ekipe i że coś zostało już zrobione. Zaczynam od 0 i mam nadzieje ze to wyjdzie jeżeli tego nie widzicie i nie chcecie pomóc to sobie darujcie bo niestety nic tutaj nie wprowadzacie zadnego pomysłu do pomocy też sie nie zgłosiliście. Co do samego pomysłu zostanie na początku zmieniony w wampira. Khorinis od jakiegoś czasu jest atakowane nocą ponieważ tylko w tedy mają bonusy do ataku są szybsi silniejsi. Pijąca krew z ludzi daje punkty doświadczenia będzie można ulepszać dzięki temu bohatera zupełnie nowe zakończenie nad którym jeszcze pracuje jednak już nie długo bedzie wiadomo chce żeby bezi mógł tez zmieniać w wampiry innych graczy robić taką swoją armie na końcu bedzie musiał zmierzyć się z ala drakula 1 wampirem który jest najsilnieszy ze wszystkich i ma sporo pod wampirów czyli ludzi których on zmienił i są mu posłuszni. Wampiry które bezi miałby zmienić również będą jak taka armia nekromanty dzięki runie lub czymś innym będzie ich wszystkich wzywać za dnia będzie zwykłym graczem. Podczas nocy każdy mieszkaniec równiez bedzie chodzić do domu tak żeby nie został zatakowany także bedą misje aby dostać się do takiego ala bunkru ludzi żeby ich zmienić zabić lub wbić po prostu nowe punkty nauki. myślę że to wystarczy jest to tylko część tego co chce zrobić pewnie nie jednemu gra wpadnie do gusta coś nowego średniowiecze itp. Po samych nowych umiejętnościach można stwierdzić ze gre trzeba bardzo przerobić napisać samemu sporo skryptów także po to szukam tej ekipy. Jednak jeżeli macie pisać brednie typu czy mam jakiś plan jak widać mam jest już tego tyle że programista bedzie mial robote na pół roku.

Chcesz robić moda? Dużego moda? No to ruszaj dupę na kanał chipa17 i inne i ucz się jak to ogarnąć. Z tego co zauważyłem chcesz zrobić takie rzeczy które nie wiem czy znawcy Uniona daliby radę zrobić, bo silnik Gothica to jest jeb*** klocek. A jako że jedyni "Unioniarze" olewają Cię ciepłym moczem to życzę Ci powodzenia  :lol:

Chcesz serio zrobić tego moda? Ogarnij wszystko sam  [Skrypty, Design, mapę z Khorinis, z moda Valendor, albo inną z WoGa] i mierz siły na zamiary. Ogranicz projekt do kilku konkretnych mechanik i zademonstruj jakiś konkretny prototyp. Pokaż jakiś gameplay. Jeśli będzie kozak prototyp i pokażesz że faktycznie Twój pomysł jest "zajebisty" to znajdzie się ekipa która Cię w tym wesprze, proste. Przed Tobą długa droga. Powodzenia.  :lol:
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I co najważniejsze: nie wspomniałeś w ogóle czy masz jakąkolwiek wiedzę w moddingu Gothica. Inaczej będzie to postrzegane jako mam pomysł na moda, weźcie mi go zróbcie
Mam pomysł na nowego moda do Gothic o nazwie Potępiony, pozdrawiam cieplutko

a już tak na poważnie to kolega op ewidentnie baituje.


Chcesz robić moda? Dużego moda? No to ruszaj dupę na kanał chipa17 i inne i ucz się jak to ogarnąć. Z tego co zauważyłem chcesz zrobić takie rzeczy które nie wiem czy znawcy Uniona daliby radę zrobić, bo silnik Gothica to jest jeb*** klocek. A jako że jedyni "Unioniarze" olewają Cię ciepłym moczem to życzę Ci powodzenia  :lol:

Chcesz serio zrobić tego moda? Ogarnij wszystko sam  [Skrypty, Design, mapę z Khorinis, z moda Valendor, albo inną z WoGa] i mierz siły na zamiary. Ogranicz projekt do kilku konkretnych mechanik i zademonstruj jakiś konkretny prototyp. Pokaż jakiś gameplay. Jeśli będzie kozak prototyp i pokażesz że faktycznie Twój pomysł jest "zajebisty" to znajdzie się ekipa która Cię w tym wesprze, proste. Przed Tobą długa droga. Powodzenia.  :lol:

Klasyczne powielanie gównianych praktyk. Weź se jakiś gotowy świat, napisz kilka zadań i będzie fajnie. Nie, nie będzie fajnie. Ludzie mają w dupie granie w jakieś kilkuminutowe mody na kiju( pozdro Simen  :lol2:) na szpetnie wykonanych zenach albo tym samym khorinis gdzie ktoś dodał npc i jedno zadanie i musisz przejść od nowa te samą gre.
 

UrizielX

UrizielX

Użytkownicy
Kolekcjoner dusz
posty42
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kolekcjoner dusz
Kurczę to nawet 16 letni ja próbował się uczyć skryptów, Spacera, a nawet modelowania w Blenderze (7 lat temu!), by chociaż ZACZĄĆ robić moda, a nie walnąć "mam super pomysł, a teraz potrzebuję ludzi by mi go zrobili". Wtedy też byłem na etapie "NAJLEPSZY MOD DO GOTHICA", ale nie wstawiałem postów na fora, tylko próbowałem coś upichcić sam. Nie wyszło, bo jak to u nastolatków bywa, był to słomiany zapał i wolałem grać w Gothica niż go modować.

To musi być troll. Musi. W przeciwnym wypadku tracę zgniłe resztki wiary w ludzkość.
 

koooonek

koooonek

Użytkownicy
posty28
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gość 8 maja zarejestrował konto, to czego Wy oczekujecie xD. Przyszedł zrobić gównoburzę i nic więcej.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Scenarzysta ( mam juz w planach fabułę ale zawsze można coś dopracować )
- Znajomość jeżyka polskiego na wysokim poziomie

Nie ma to jak wymagać od scenarzysty znajomości języka polskiego na wysokim poziomie samemu mając w tej kwestii zaległości...
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Chłopak przypomina stare dobre czasy. Nie sądzę jednak, by naprawdę chciał stworzyć modyfikację, ale szanuję za rozpisanie informacji xD.

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Eeeh, aż mi się łezka w oku kręci. Przypomniały mi się lata 2008-14, gdy na forach o Gothicu było pełno tego typu wpisów. Coś pięknego na swój sposób - aż powiało nostalgią.

Kolego @Zmierzch ja Ci daję propsa, bo na naprawdę poprawiłeś mi humor, ale przeczytaj dokładnie wypowiedzi kolegów. Uwierz mi, to nie jest hejt :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry