[G2NK] Odyseja - w imieniu Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 PL 127407 336

O temacie

Autor bogu9821

Zaczęty 2.04.2021 roku

Wyświetleń 127407

Odpowiedzi 336

siwy2866

siwy2866

Użytkownicy
posty10
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aby nauczyć się 6 kręgu trzeba mieć 300 wiedzy magicznej
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Prawda. Sprawdziłem sobie już u Pyrokara. Mylący ten dialog z Tartaronem, bo jakby jednak potwierdzał, że nas naucza a jednak nie.

A ten pancerze? Bo ja widzę do ulepszenia Ciężką Szatę Czarnego Maga, Szatę Czarnej Magii a mam tylko Szatę Czarnego Maga. Pytam, bo skończyłem wątki Assassynów, już ich nawet wygnałem. Coś dalej będzie z czarnymi magami?
 

kubinka0505

kubinka0505

Użytkownicy
posty22
Propsy1
ProfesjaKompozytor
  • Zbanowany
Gdzie mogę znaleźć Spike'a? (Tego zbiegłego niewolnika z Ugaru)

Spike jest Przy skałach niedaleko świątyni na końcu oazy
no wreszcie dostałem odpowiedź.  :trollface: dzięki
 

kuba.wq

kuba.wq

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć. Mam problem odnośnie zadania ze składnikami dla Sejana. Gdy zebrałem potrzebne mu składniki (ogniste pokrzywy, skrzydła i chyba żuwaczki pełżacza) to nie ma żadnej opcji dialogowej mimo, że mam potrzebną ilość składników a nawet mam ich znacznie więcej. Z góry dziękuję za pomoc
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Musisz mieć 5 ognistych korzeni a nie ognistych pokrzyw.
 

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chyba zbugowałem grę konsolą. Jestem na statku przy wybrzeżu Varantu. Wchodzę na łódkę, które jest obok statku. Liczyłem na okno ładowania i pojawienie się na plaży czy coś - tak jak to miało miejsce na innych wyspach. Tutaj nic się nie dzieje. Może coś robię źle? Albo faktycznie zbugowałem? Dodam, że nie zrobiłem wszystkich misji (które się na tym etapie da) na innych wyspach. O co może chodzić?
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A z paladynami nie masz dialogu? Zawsze możesz podpłynąć wpław.
 

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie wiem, może Lord gadając coś konkretnego powiedział a nie zauważyłem. Mogę płynąć na otwarte morze i docelowo na inne wyspy. A z pozostałymi paladynami tradycyjne rozmowy o nauce. Wpław próbowałem i dopłynąłem do jakiś wysepek i większego wybrzeża ale chciałbym wylądować w miejscu startowym przewidzianym przez twórców a nie zaczynać w miejscu akurat do którego dopłynę bo nie wiem czy bardziej czegoś nie popsuję przez to. No nic wrócę na Khorinis i inne wysepki dokończyć pozostałe misje. Może to coś pomoże.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Lord Baldwin ma dialog ktory cie teleportuje w varancie obok Ernsta. Na to startowe miejsce.
 

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No to zbudowałem cosik. Jedyny dialog jaki mi z nim został to opcje z udaniem się na inne wyspy. Mam save'a z misji podczas sztormu to spróbuje od nowa ten etap, że tak powiem.
 

Buzka

Buzka

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
To akurat jest jeden z etapów gdzie można napotkać się na błąd. Pomóc może tylko marvin helper, by naprawić Ernsta w Varancie. Radzę po prostu dopłynąć do brzegu, zdobyć teleporty i z nich korzystać. W innym wypadku na statek wracać tylko wtedy, kiedy to konieczne. Możesz spróbować od nowa, jak napisałeś, licząc na poprawę, że Lord Baldwin będzie miał dialog. Z tym błędem nie jesteś akurat jedyny, który tak ma.
 

Gothicmad

Gothicmad

Użytkownicy
Helloooo Dudes
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Helloooo Dudes
O MÓJ BOŻE! 8 LAT CZEKANIA NA TEGO MOLOCHA PO POLSKU! Jakimś cudem pamiętałem passy do mojego konta na które nie zaglądałem od 5 lat  :).
Zalogowałem się tylko, po to żeby pogratulować wytrwałości przy pracy i zrobienia mi dzieciństwa, w którym odyseja pełniła role tego moda "idealnego",
i czekałem na to spolszczenie od pierwszego oryginalnego niemieckiego wydania Odysejii z 2014 roku.
Chłopaki miałem wtedy 12 lat, a zaraz będę dorosły niech to pokaże skale czasu i mojego oczekiwania i czasem już tracenia nadzieji na to że kiedykolwiek ten mod wyjdzie po polsku.
Dzięki za dzieciństwo, a teraz... Idę grać nara!
 
Nie wiem jak ty...... Ja bym uciekał.

Słaby ale:
Intel Core i5-U4210
Nividia GeForce 820M 2GB
Pamięć dysku:1TB
RAM:4GB (wykorzystywalne:3,98GB)

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 Wie ktoś, jak otrzymać zaklęcie (nie zwój) Armia Umarłych?


EDIT: Wiadomo, gdzie jest kufer Gor Asifa? Mam jego klucz do kufra, ale samego kufra nie potrafię znaleźć. Ani w pobliżu świątyni, ani na bagnie (liczyłem, że może tam będzie majątek byłego członka Bractwa).
 

lajon12

lajon12

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem, czy to logiczne, ale w varancie w piramidzie Tadmoru po przeczytaniu tabliczki, która przyzywa strażnika świątyni wahadłowej w ramach zadania Widzący wszyscy asasyni stają się wrogo nastawieni. Nie rozumiem, dlaczego mieliby mnie za to atakować, skoro żaden nie wie, że coś takiego zrobiłem
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wam też wywalało do pulpitu w trakcie próby zbliżenia się do ognistego golema po przeczytaniu księgi przywołania w obserwatorium?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wam też wywalało do pulpitu w trakcie próby zbliżenia się do ognistego golema po przeczytaniu księgi przywołania w obserwatorium?

Ja nie mialem tam crashy.
 

xyzykk

xyzykk

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy jest jakaś poprawna kolejność podczas wykonywania zadania "Niebezpieczne księgi" dla Sejana?

Ponieważ najpierw wyczyściłem całą bibliotekę, przeczytałem księgi przywoływania, pogadałem ze Zjawą i dopiero wróciłem do niego. Oddałem mu trzecią księgę, kazał mi wrócić i po resztę i teraz nie mam żadnej linii dialogowej odnośnie tego zadania. :(
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może gdzieś jakiegoś przywołańca nie zabiłeś albo o jakieś książce zapomniałeś. Kolejność nie ma znaczenia.
 

xyzykk

xyzykk

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy jest jakaś poprawna kolejność podczas wykonywania zadania "Niebezpieczne księgi" dla Sejana?

Ponieważ najpierw wyczyściłem całą bibliotekę, przeczytałem księgi przywoływania, pogadałem ze Zjawą i dopiero wróciłem do niego. Oddałem mu trzecią księgę, kazał mi wrócić i po resztę i teraz nie mam żadnej linii dialogowej odnośnie tego zadania. :(

Okej, jedna książka mi się zbudowała 😬 Wczytałem poprzedni stan zapisu, przeszedłem jeszcze raz i już wszystko poszło zgodnie z planem. No prawie, ponieważ tym razem nie pojawiła się Zjawa, ale rozmowa z nią najwidoczniej nie była potrzebna 🙄
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Właśnie zacząłem trzeci rozdział i przypłynąłem na Khorinis. Wyszedłem z gry i przy próbie wczytania save'a wyskakuje mi coś takiego. Ktoś pomoże? https://iv.pl/image/obraz-2021-04-24-183527.GtuHHVr

EDIT: Problem występował przy każdym save z Khorinis. Po wczytaniu innego save'a, a następnie załadowaniu któregoś z Khorinis gra działała już normalnie i tak zostało.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry