[NB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 57187 221

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 57187

Odpowiedzi 221

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To ze ty nie rozumiesz jak grac nekro nie sprawi ze on dostanie bossta, jedna z najlepszych klas go nie dostanie to proste.
Chcesz grac nekro to rush grę do 2 rozdziału gdzie masz demona i zaczynasz go expic i nie idziesz z nim na badytów a pierw na jakieś scierwojady stopniowo trzeba go wyexpic tak to działa.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
tylko że on bije po 10 obrażen i pada od wszystkiego

Post połączony: 2021-02-14, 22:57
nie wiem czy to jest zależno od inta ale mam 180 inta i on nic nie bije


Post połączony: 2021-02-14, 22:59
chyba zrezygnuję z grania nekromantą jak nauczyłem się przyzwania zombi i zaatakowałem nim grupę dwóch zębaczy to te zjadły do w 3 sekundy

Post połączony: 2021-02-14, 23:00
tym bardziej że pupil kosztował mnie 20 pkt nauki i 10 tyś kasy i nie zadaje on absolutnie żadnych obrażeń 

Post połączony: 2021-02-14, 23:01
no dobra zadaje jak zatakowałem nim bandytę który miał 800 hp aby go przetestować to bił mu po 15

Post połączony: 2021-02-14, 23:05
no nie wiem nie da się grać na koszmarze nekromantą jego summony spadają na 2 hity góra 3 od byle kogo myślałem że jak nauczę się przyzwania zombi to da mi dość sporego boosta ale trochę się pomyliłem bo raz kosztuję to dość sporo many bo 75 + mana per sec

Post połączony: 2021-02-14, 23:26
a i jeszcze jedno jak byłem w wieży dextera i pojawił się Greg zaczął od okładać wszystkich pięściami dosłownie potem jak położył pierwszego typa wziął jego broń ale ona była pod zręcznośc i zaczął im bić po 5 hp a potem nie wiem co się stało ,ale przyboczni dextera przestali się ruszać i atakować więc tutaj nawet się nie męczyłem zbytnio z nimi a kolejna sprawa jest taka że są 2 głowy góry tego przybocznego z z tego co wiem ten drugi pomagier nie nazywa się góra pozdrawiam i mam nadzieje że nokromanta dostanie jakieś wzmocnienie bo nie widzi mi jakieś speedrunowanie aż do 4 rozdziału aż w końcu dostanę runę która coś robi tym bardziej porównując ją z innymi klasami np: takim guru czy magiem ognia to sporo odstaje ,mam tylko nadzieje że jego summony dostaną buffa bo jest tak jak mówiłem zombi 2 poziomowa runa która kosztuję 4 tyś sztuk złota 10 punktów nauki pada od 3 strzałów od 2 zębaczy a i jeszcze jedno nie ma on na początku dodatkowej many tak jak guru czy nawet taki mag ognia tak nawet mag  ognia może wcześniej skorzystać z gildyjnego sposobu na manę niż on podsumowując nie zamierzam grać dalej tą postacią doszedłem do początku 3 rozdziału gra była frustrująca przed większością przeciwników musiałem uciekać boostowanie inteligencji tak naprawdę niewiele mi dawało runy zadającę obrażenia tak naprawdę zadawały znikome obrażenia bo 150 obrażeń przy inteligencji 180 to jest nic nie wspominając że ta runa na początku biła 140 obrażeń więc jej obrażenia urosły o 10 :) jedynymi przeciwnikami z którymi mogłem się mierzyć to jakieś gobliny topielce albo krwiopijce nie pozdrawiam najgorsza postać jaką mi się grało 3 rozdziały uciekania tyle w temacie a i przepraszam za wszelkie literówki teraz zacznę grać magiem wody i zobaczę jak nim mi się będzie grało gdyż grałem już guru magiem ognia , z nekromanty zrezygnowałem dk nie będe grał jest zbyt niezbalansowany tak samo postać pod zreczność no to tyle.

Post połączony: 2021-02-14, 23:32
aj przepraszam nie napisałem jaka to runa tak przepięknie się skaluje z inteligencją chodzi mi o runę 1 kręgu strzałę ciemności no ktoś by mi mógł napisać że przecież to runa 1 kręgu on nie powinna bić dużo no generalnie tak ale ognista strzała u magów ognia nakłada dote którą biję ogromne obrażenia w czasie i dobrze się skaluję w porównaniu z tym

Post połączony: 2021-02-14, 23:43
następnym razem gdybym miał grać tą klasą to dawałbym punkty nauki w broń dwuręczną i bił bym z kijka bo z run to ja nic nie biłem. Chociaż zaoszczędziłbym te 22 tyś którę wydałem na same tak same runy 

Post połączony: 2021-02-14, 23:44
ja głupi myślałem będzie lepiej jak dojdę do 3 rozdziału to będzie tylko lepiej tak tak

Post połączony: 2021-02-14, 23:57
zapytam się jeszcze o jedno czy ta druga klasa którą można zostać u xardasa jest dobra czy nie? czy może też przez 4 rozdziały trzeba uciekać aż dostaniesz nareszcie dobrą runę

Post połączony: 2021-02-15, 00:29
a i jeszcze jedno bo jak oglądam majesa on ma jakieś przyśpieszenie czasu jak to zrobić ?

Jak Tizgar wyżej napisał, jak nekromantą grać nie potrafisz bo mechanik nie rozumiesz to i innymi klasami wątpię że sobie poradzisz. I przestań pisać kilka postów na raz bo ci co 5 sekund coś do głowy przychodzi, bo to w oczy kole, najlepiej jeden porządny pisać.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Delph(Delphoxed) mówiłem że grałem już magiem ognia i guru

Post połączony: 2021-02-15, 08:38
@Tizgar no może rzeczywiście nie rozumiem jak się jeszcze gra nekromantą to zapytam aby lepiej wiedzieć demon zawsze się leveluje kiedy go przyzywam bo jak do tej pory zawsze przyzywałem go przed każdą walką z góry dziękuję za wszelkie udzielone rady może nie wiem jeszcze jak się gra nekromantą bo jego gameplay jest dość specyficzny.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
A co, Nekromancie wszystkie runy ofensywne pozabierali w jakiejś aktualizacji? Przecież bez problemu idzie grać nie używając tego demona, co tylko denerwuje zamiast pomagać. A co do przyspieszenia to polecam nauczyć się czytać, bo taką wielką czcionką to dałem w pierwszym poście głównego tematu, że niemożliwe, żeby ktoś nieumyślnie przeoczył.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Ventre dziękuję

Post połączony: 2021-02-15, 10:53
a Jak mam większość Khorinis wybite i zostały mi się takie potwory jak wargi orkowie czy mroczne zębacze to jak mam wyexpić mojego demona? to dla mnie bardzo ważne bo aktualnie nie mam pomysłu jak tu by go wylevelować.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
@Ventre dziękuję

Post połączony: 2021-02-15, 10:53
a Jak mam większość Khorinis wybite i zostały mi się takie potwory jak wargi orkowie czy mroczne zębacze to jak mam wyexpić mojego demona? to dla mnie bardzo ważne bo aktualnie nie mam pomysłu jak tu by go wylevelować.

Ja jebie człowieku, wybiłeś farme expa dla tego summona, i teraz się dziwisz że gówno robisz, zagraj OD NOWA, nie ruszaj słabych potworów, rush do R2 i wybijaj słabe potwory demonem to nie będzie bił po 10 a po 100, potem 500, 1000 itp, przecież później to demon soluje najtrudniejsze bossy, bo sam jest jak boss.

Aha no i skoro płaczesz o tego koszmara, to na nim nie graj, proste.

AHA i NIE ŁĄCZ co chwile postów, bo to masakra.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
"a i jeszcze jedno jak byłem w wieży dextera i pojawił się Greg" To możliwe? oO
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Yetem12 chodziło mi o to że pojawił się w ubraniu farmera bił wszystkich z pięści bandyci się nie ruszali ani nie atakowali i było tak za każdym razem nawet po wczytaniu ,ale wydaję mi się że już o tym napisałem we wcześniejszym poście

Post połączony: 2021-02-15, 17:09
@garry18 zrobiłem tak jak mówiłeś wszedłem w drugi rozdział bez ubijania ani jednego moba i zacząłem levelovać demona dzięki wielkie .
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jakie questy warto było zrobić w 1 rozdziale na pewno z tym orkiem z loa zacząć questa z tym skazańcem i coś jeszcze ?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Najlepiej wszystkie jakie zdołasz
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jeśli gra necro  to akurat jak najmniej powinien 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie mogę zrobić zbroje myśliwych? Mam składniki na zbroję z wilków i Falk mnie nauczył ale podchodzę do stołu garbarskiego i mogę tylko cięciwy robić a tam się kiedyś zbroje robiło
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wszystkie zbroje robisz na stole płatnerza czy jak to się  tam w grze nazywa )
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Ktoś ma jakiś patent na sprawdzanie, gdzie się znajdują niezebrane tabliczki? Bo goto vob chyba nie działa, a ognik już nie pokazuje, gdzie co leży.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Sa w normalnych miejscach  ciężko je pominąć  bo nie są teraz chamsko chowane  może 1 czy 2  jeszcze się ostały w dziwnych miejscach, reszta tabliczek i roślin nie wymaga zaawansowanej alpinistyki.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Możesz ewentualnie spróbować goto waypoint
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Dla obiektów lezących na ziemi od tak w zenie, nie tworzy się waypointów  jak dobrze  kojarzę
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś ma jakiś patent na sprawdzanie, gdzie się znajdują niezebrane tabliczki? Bo goto vob chyba nie działa, a ognik już nie pokazuje, gdzie co leży.

Widzowie youtubera K... stworzyli specjalny dokument na google drive w którym opisane są miejsca roślin, tabliczek, bossów itp itp. Jak chcecie to mogę podrzucić link.
 

gorek

gorek

Użytkownicy
posty23
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zabić te zjawę w świątyni śniącego? Jest niewrażliwa na moje ataki. Dodam, że już był etap kiedy przebiłem serca w komnacie, potem ją odkładałem normalnie i pod koniec znów zrobiła się niewrażliwa, a ja nie mam pojęcia co więcej można tam zrobić prócz uciekania przed nią w kółko xd serc znów przebić nie mogę.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry