[NB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 57232 221

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 57232

Odpowiedzi 221

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Jak w temacie.
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Komuś nie działa tez przyśpieszanie? Ani pod Z ani Y ani żadna inna litera jaką ustawię
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A pod tyldą działa?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Pod Z i Y nigdy przyśpieszenia nie było, tylko tylda.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale jest możliwość zmiany w gothic.ini
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ale pod tyldą jest sprint a mi chodzi o to nowe przyspieszenie 3 razy całego świata czy cos takiego. Dodali to jescze w starym AB ale nie grałem wtedy
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pod Z i Y nigdy przyśpieszenia nie było, tylko tylda.

Ziomeczkowi nie chodzi o sprintowanie, tylko o włączanie southparka pod klawiszem czyli przyspieszania całego świata.

Ale pod tyldą jest sprint a mi chodzi o to nowe przyspieszenie 3 razy całego świata czy cos takiego. Dodali to jescze w starym AB ale nie grałem wtedy

Żeby działało to przyspieszenie pod Z trzeba w Gothic.ini ustawić bToggleWorldTimeAcceleration na 1 i zmienić ActivationKey na Y, bo klawisze Z i Y są na odwrót ustawione, chyba że chcesz mieć pod Y to wtedy na Z zmieniasz.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
U mnie działa to masz moje ini dla testu: https://www52.zippyshare.com/v/z33rZE7x/file.html
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pod Z i Y nigdy przyśpieszenia nie było, tylko tylda.

Ziomeczkowi nie chodzi o sprintowanie, tylko o włączanie southparka pod klawiszem czyli przyspieszania całego świata.

Ale pod tyldą jest sprint a mi chodzi o to nowe przyspieszenie 3 razy całego świata czy cos takiego. Dodali to jescze w starym AB ale nie grałem wtedy

Żeby działało to przyspieszenie pod Z trzeba w Gothic.ini ustawić bToggleWorldTimeAcceleration na 1 i zmienić ActivationKey na Y, bo klawisze Z i Y są na odwrót ustawione, chyba że chcesz mieć pod Y to wtedy na Z zmieniasz.

Dzięki byczq teraz mi to działa o dziwo
 

zakazany

zakazany

Użytkownicy
posty21
Propsy10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Ludziska jak zwiększyć zasięg rysowania mobów ?

Drugie pytanie co do Slokersa. Jego spawn został zmieniony ? Obskoczyłem całą mapę i nic.
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
Ludziska jak zwiększyć zasięg rysowania mobów ?

Drugie pytanie co do Slokersa. Jego spawn został zmieniony ? Obskoczyłem całą mapę i nic.


Odnośnie drugiego. Wielu graczy ma z tym problem, że lata po wszystkich miejscach gdzie teoretycznie powinnien się pojawić a często pojawia się przy spalonych chatach obok Ragnara. Jak tam go nie ma to masz komendę: goto vob scavenger_sprint
 

zakazany

zakazany

Użytkownicy
posty21
Propsy10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Dzięki wielkie !
Kolejne pytanie. Zapomniałem zagadać Vatrasa o handlarza bronią. Jestem już w drugim rozdziale i Vatras nie ma już tej opcji dialogowej. Mogę porozmawiać z Fernando ale na tym koniec. Ani Martin ani Vatras nie mają nic do powiedzenia na ten temat.
Jest możliwość uruchomienia rozmowy z Vatrasem lub ruszyć quest z konsoli ?
 

korleon96

korleon96

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jaki jest teraz sposób na szybki zarobek ? bo kopanie rudy już się nie opłaca za bardzo z tego co wiem. Gram magiem ognia i jestem czeladnikiem u constantino.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Obóz myśliwych za sprzedaż trofeum trochę spadnie tam hajsu i przetapianie złota.
 

zakazany

zakazany

Użytkownicy
posty21
Propsy10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Nowa aktualizacja zmieniła jointa "Inspiracja guru" na "Gorzki sen" a z tym z efektu "Trans bojowy" jest teraz "trans magiczny".
Przy transie bojowym między innymi  zwiększała się szybkość ataku. I pytanko czy da się w inny sposób zwiększyć szybkość ataku ?

 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
na najnowszym patchu nie dziala otwieranie skrzyn zrecznoscia zmienili cos w tym patchu
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Orientuje się ktoś może, jak to ma się sprawa z Mora Ulartu w NB? Konkretniej to o samym otrzymaniu runy mówię. O ile to nadal jest runa. Bo ten... Modle się do Beliara po zdobyciu tego naszyjnika z Etlu, proszę o runę i otrzymuję umiejętność Łowca Dusz. Nie ma runy, nie mogę jej stworzyć, ale mogę się chwalić, że to całe Mora Ulartu mam - i Xardasowi mogę powiedzieć, i złotemu smokowi też, ale nic poza tym.

I tu się obawiam, że to jakiś błąd. Dopuszczam do siebie możliwość taką, iż to działa inaczej, ale nie mam jak sprawdzić.
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dostajesz umiejętność i tyle możesz senyaka zabijać śmiało
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W trakcie rozmowy z demonem masz opcję rzucenia na niego Mora Ulartu wtedy po jego śmierci automatycznie przejmujesz jego duszę i możesz ulepszyć szpon.
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, podziałało. Dziękuję.

Mam inne pytanko: posiadam Kamień Duszy Azgalora i jest on przedmiotem fabularnym. Opuściłem DC i do niczego mi nie posłużył. Na początku myślałem, że to do tej świątyni w Lodowej Krainie, skoro to Azgalor a nie Smok Ożywieniec zostawia teraz Kroniki Stonnosa, ale... Nie. Do czego mi on? Pytam, bo może coś przegapiam.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry