Returning 2.0 NB - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 124105 247

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2021 roku

Wyświetleń 124105

Odpowiedzi 247

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
W sensie uzywam tego DX z tematu na 1 stronie. Opisanego jako aktualizacje 1.7 64
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Poniżej tego masz link do "Nowa Aktualizacja DX" to jest inna nowa wersja do NB użyj tego powinines zobaczyc roznice i tam tez jest plik ktorego u ciebie nie ma
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Taaak. Chyba masz racje kolego... Ale jest teraz problem w tym, że jest on nie w formacie .ini tylko BIN. Mam teraz problem z jego edycją...
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Plikl UserSettings masz w formacie BIN? Nie wiem dlaczego ale masz tutaj mój, nieedytowany taki jaki pojawia się po instalacji
http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=37049846457879033927
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Dziękuję. Nie wiem czemu w takim formacie ani czemu tak się zrobiło :O
@edit. Jeszcze lepiej... Gra już się nawet nie odpala teraz po tym update... błąd aplikacji gothic.exe - aplikacja nie została właściwie uruchomiona.
Po przekopoiowaniu 17.5 wersji DX gra znowu odpala, a najlepsze jest to ze zacinki chyba zanikły i podwoiło mi fps...
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Możliwe ale mogę się mylić że po wgraniu dowego DX11 na stare jest jakiś zgrzyt. Nie chce ci mówic żebyś robił reinstall i na czyste NB wgrał nowe DX ale przynajmniej ja nie widzę innego powodu że nie działa chyba że ktoś miał taki błąd też
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Czyli reinstall returna i jak update robić to tylko ten najnowszy?
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Od siebie polecam ten najnowszy DX11. Mi na nim trzyma 90-144 FPS nie mam freezow ani zadnych scinek niezaleznie od tego co sie dzieje na ekranie. Nie zauwazylem tez u siebie zadnych bugow graficznych czy crashy
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Ale rozumiem ze po zainstalowaniu returna i dx z instalatora to odrazu zaktualizowałeś go do której wersji? I nie instalowałeś wcześniej żadnej niższej a pozniej wyższej?
Jak bys mogl link z którego pobierałeś dx wysłać to będę wdzięczny
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie polecam instalować DX z instalatora returninga tylko pobrać bezpośrednio najnowszy build z gita: https://github.com/Kirides/GD3D11/releases
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Kyubie kolega pod tobą podał linj pobierz z tamta nie instaluj DX w instalatorze
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Czyli instalacja returna od nowa i odhaczyć z instalatora DX11 i ten dodatek do niego. W sensie tak zainstalować returna zeby byl bez DX. Dobrze rozumiem?
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
No ok. podejmuję próbę ściągnięcia z tej strony i nagrania na obecny DX. Jak nie pójdzie zrobię jak mówicie. Jak otwieram tam stronę i rozwinę asset to pobrać wszystkie załączniki czy jakiś konkrertny tylko?
@edit. Wytłumaczcie mi proszę jak ma przebiegać proces instalacji z tej strony. Niestety ale nie wiele mi to mówi co i jak mam zrobić oraz co ściągnąć żeby było dobrze...
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z najnowszej wersji rozwijasz assets i pobierasz plik .zip (jeden jest dla gothic 1, drugi dla gothic 2) pliki rozpakowujesz do folderu Gothic 2/System/
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Z najnowszej wersji rozwijasz assets i pobierasz plik .zip (jeden jest dla gothic 1, drugi dla gothic 2) pliki rozpakowujesz do folderu Gothic 2/System/
Zrobiłem jak mówiłeś. czysty return, bez instalacji dx11 i kamery do niego z instalatora. Całą instalacja zgodnie dalej z forum. Czysty gothic>return>mod>spolszczenie>tekstury>4gb patch dodatkowy>no grass>DX z podanej przez was strony.Przed odpaleniem gothica wrzuciłem ten DX ściągniety ze strony i nic. Niestety dalej to samo. Błąd pokazuje że gothic exe nie odpala. Po wrzuceniu dx 17.5 likera gothic zaczyna działać. Nie wiem czego to może być problemem....
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć wszystkim !
Wiadomo coś o dubbingu do Returninga 2.0 bo jeszcze w poprzednim roku wyczytałem że był ukończony w 70% już w maju.
Coś wiadomo jak prace wyglądają? Z góry dziękuję za odpowiedz.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Quasch mówił, że przez restrykcje pandemiczne wszystko się opóźnia.
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Zainstalowałem gothica przez Steam, niestety dalej to samo. Wyskakujący błąd gothic.exe podczas włączenia returninga. Instalacja krok po kroku z poradnikiem i nic... pojęcia nie mam o co może tu chodzić.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry