[G2NK] Kolejna Nieoficjalna Poprawka/Yet Another Unofficial Patch v2.5.1 PL 6853 17

O temacie

Autor Czudak

Zaczęty 27.11.2020 roku

Wyświetleń 6853

Odpowiedzi 17

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty100
Propsy47
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy

GIERA: Gothic II Notz Kruka/Złota Edycja (z CD/DVD czy Steama/GOGa; jeśli w wersji 2.6/2.7)
BIEŻĄCA WERSJA MODA: v2.5.1 (jakby ktoś w tytule nie obczaił)

AUTOR YAUPa: Czudak (plus redakcja wstępna spolszczenia)
AUTOR KNPe: Panker (spolszczenie)Cytuj
UWAGA!!! Od strony lingwistycznej spolszczenie jest rozumiane jako beta, a więc nie jako produkt ostateczny. Nie mam na chwilę obecną czasu, aby doszlifować wszystkie aspekty spolszczenia (albo nawet tego wątku moda), więc będą jakieś problemy tej natury. Za to od strony technicznej nie ma wątków powodujących niemożność przejścia gry, choć parę pomniejszych błędów się znajdzie. Całość zostanie ogarnięta z wersją 2.6, pod każdym względem... tylko nie wiadomo kiedy wyjdzie (zawsze się można zgłosić na ochotnika do pomocy żeby nastąpiło to szybciej, hehe).

W skrócie: KNP to jest jeden z tych projektów-dodatków do Nocy Kruka, który początkowo był poprawką tylko dla błędów (jak te "pacze" skryptowe od Fizzbana, czy Lorda Sargona), ale w pewnym momencie wyrósł poza ramy tego założenia. Sama poprawka była od startu skierowana na międzynarodowy "rynek" społeczności Gothica, żeby trafić do jak największej liczby fanów gry, więc wyszła po angielsku, i jest ogólnie znana pod nazwą YAUP (od Yet Another Unofficial Patch), a teraz, dzięki Pankerowi, doczekała się spolszczenia.

W szczegółach: KNP powstał w celu eliminacji wielu, mniejszych lub większych, błędów, którymi Noc Kruka jest przesiąknięta w finałowej wersji wypuszczonej przez PB. W obecnej wersji modyfikacja eliminuje ponad 300+ błędów czysto technicznych (jak zła składnia w skryptach, dzięki której można było wpływać na smoki za pomocą "Strachu", czy sprzedawać podwójnie tę samą liczbę mieczy u Harada), wałków kombinatorskich (związanych zwłaszcza z przekazywaniem/dębieniem przedmiotów przy BNach), plus niejasności/niespójności logicznych (jak zmieniające się nazwy ochron przy pancerzach albo latające losowe znaki przy opisach przedmiotów). Zmienia parę rozwiązań i mechanik technicznych oraz fabularnych (jak przy przywoływaniu nieskończonego strumienia stworzeń, czy "skoko-skradaniu"), dospawa tereny za palisadą orków w Górniczej Dolinie (dzięki modyfikacji Wasteland [wskazówka: jest tam trochę pusto, jak nazwa sugeruje]), zmienia źródła obrażeń niektórych potworasów (np. wilki teraz zadają obrażenia kłute, a nie miażdżone, widziadła w pełni zadają obrażenia tylko od ognia itd.), poprawia menu gry (zawierają parę opcji, które były dostępne wcześniej tylko w .INI), dodaje parę postaci tła dla specjalnych możliwości fabularnych (a których brakowało w podstawce), ogarnia system trenowania u nauczycieli (można sobie od razu żreć wszelkie premie z przedmiotów nie czekając na osiągnięcie pewnego pułapu kosztu w PNach) i naprawdę wiele, wiele więcej.

Nie ma za to tutaj nowoczesnych mechanik wprowadzonych przez znane mega modyfikacje, jak głód, pragnienie, udźwig, czy wytrzymałość (albo pasek PDków, tudzież karma u bogów, czy co tam). No i nie ma wyłączenia oszustw: jak chcesz, to se "czituj" z konsoli Marvina.

Dokładniejsza ilość szczegółów do odkrycia w poniższym spojlerze, a całość zmian i całej reszty jest dostępna po angielsku na niemieckim World of Gothic.

CECHY:

Spoiler
- Akrobatyka to teraz standardowa umiejętność do zaabsorbowania u nauczycieli
- Brak "aczików", zapisów w chmurze, wyśrodkowanych opcji dialogowych, paska PDków, licznika skasowanych wrogów, trialogów, czy systemu karmy u bogów
- Brak mechanik głodu, pragnienia, udźwigu, zmęczenia i wytrzymałości
- Brak opcji przejścia jako mag wody lub bez gildii, czy bez włączonej Nocy Kruka
- Brak tekstur ultra HD, rednerera DX11, super gęstej trawy, czy "swobodnego" celowania od razu w paczce moda
- Brak typowej sztampy jak gotowanie mnóstwa wiktuałów przy byle garncu bez żadnego szkolenia, czy mikstury stałej żywotności z leśnych jagód, wszystkie pancerze z Gothic Sequela, czy potrzeba posiadania absolutnie każdego narzędzia rzemieślniczego, aby w ogóle zacząć wyrabianie przedmiotów
- Brak wielu poziomów trudności do wyboru
- Chód zmienia się w zależności od dołączonej gildii
- Estetyczne/kosmetyczne poprawki w wielkiej ilości
- Górnicza Dolina jest trochę trudniejsza (i smoki też)
- Klucze mają własną sekcję w ekwipunku, więc nie będą się już ciągle mieszać z innymi obiektami w tymże
- Magowie wody używają własnych zaklęć podczas dymów
- Możliwość smażenia różnych takich na patelni/piekarniku
- Możność przeglądania ofert sprzedaży każdego z kupców bez czekania na dogodny moment, gdyż każdą broń, czy przedmiot, który ten wyekwipował to potem zdejmie
- Możność wzięcia broni i przedmiotów od zgładzonych BNów, gdzie wcześniej takiej możliwości nie było
- Naprawiono mnóstwo błędów z zaczynaniem, rozwijaniem, i/lub kończeniem wielu misji
- Nowe czcionki
- Nowe łupy o niskiej wartości dla kilku potworów, które nie miały takowych wcześniej
- Ogarnięty system Punktów Nauki; wszystkie stałe premie od przedmiotów/specjalnych treningów/błogosławieństw, a do atrybutów i umiejętności walki są uznawane za "inne" i nie biorą udziału w kalkulacjach potrzebnych ilości PNów podczas nauki u nauczycieli (liczy się tylko sam trening u nich, oparty na tych samych przedziałach liczbowych co wcześniej, i nic więcej)
- Podwojono rozmiar i dodano bardzo subtelny efekt ziarna do prawie wszystkich tekstur, aby były bardziej podatne na manipulację gammą, kontrastem, i jasnością, a do tego były ostrzejsze w wizualnym przekazie (te z czystej Nocy Kruka miały z tym wszystkim czasem problemy)
- Pokolorowane magiczne runy i zwoje zaklęć plus parę innych przedmiotów w celu łatwiejszej orientacji wzrokowej
- Poprawiono wiele wpisów w dzienniku
- Prosty mechanizm "podstępnych ataków", który skaluje się ze zręcznością
- Rozszerzone menu gry
- Stały system wyceny wszystkich przedmiotów
- Wprowadzony system ograniczeń przywoływania i tworzenia stworzeń, który jest zależny od poziomu postaci
- Wytwarzanie przedmiotów w ilości większej niż jeden naraz; chwilowo tylko stół alchemiczny
- Włączone "czity": rób z tym co chcesz, bo to integralna część gry
- Zdolność zwiedzenia lokacji z Gothica podczas wizytacji w Górniczej Dolinie
- Zmieniony ekwipunek i inwentarz dla mnogości BNów
- Zneutralizowano błędy związane z PDkami i umiejętnościami podczas transformacji
- Zwiększona ilość BNów, których kieszenie można okraść
- I w opór więcej!

SCREENSHITS:

Spoiler


INSTRUKCJA INSTALACJI:

Spoiler
Ta instrukcja jest niepodatna na własne "widzimisię" użytkownika, a powstała oparta o doświadczenia z dwóch lat kadencji YAUPa. Tzn. można sobie pomijać kroki, czy bawić się we własne konfiguracje, ale to tylko jak ktoś chce robić za technicznego beta testera. Za pryncypium ten mod nie jest kompatybilny z żadnymi innymi łatkami (jak te wspomniane, od Fizzbana, czy IronKeep Community itp.), modkitami/oprogramowaniem/wtyczkami nie Unionowymi (*zwłaszcza* Ninja), jakimiś różnymi poprawkami (Final Gothic II EXE, Steam Fix, 4GB Patch itp.), edytorami zmiennych w zapisach gry, czy jakimikolwiek SystemPackami (Union ma wszystko co w nich jest i więcej).

Z powodu nieudokumentowanych procesów instalacyjnych, znany menadżer modów, Spine, jest mocno odradzany i niezalecany na jakimkolwiek etapie instalacji.

Wymagane:

Spoiler
1. Zainstaluj czystego Gothic II NK/Złotą Edycją jako administrator. Może być z CD/DVD, czy Steama/GOGa. Upewnij się, że w ścieżce instalacji nie będzie polskich znaków, ani że gra nie będzie zainstalowana w którymkolwiek folderze Program Files.
2. Pobierz Resource Managera v3.4 dla Unionowych elementów i paczek. Odpal jako administrator i wybierz język angielski, i żadnego innego (nie wybieraj polskiego!), a potem kliknij folder "Union" po lewej. // Jeśli masz problemy z działaniem menadżera i/lub gry po instalacji, pobierz kumulatywny pakiet Visual C++ i zainstaluj, a potem odpal ponownie.
3. Z menadżera pobierz, a potem zainstaluj (kliknij na danej paczce jak się pobierze) "Player Kit + Patch for x64 systems" (albo "Player Kit + Patch for x32 systems" jeśli masz 32 bitowy system operacyjny).
4. Z menadżera pobierz, a potem zainstaluj (kliknij na danej paczce jak się pobierze) "Union v1.0i".
5. Odpal grę przynajmniej raz za pomocą Gothic2.exe albo skrótu do tegoż.
6. Pobierz Yet Another Unofficial Patch v2.5, a potem wypakuj do głównego katalogu gry (ścieżki w tym archiwum są przygotowane dla głównego katalogu).
7. Pobierz Kolejna Nieoficjalna Poprawka v2.5.1, a potem wypakuj do głównego katalogu gry do pod katalogu DATA.
8. Odpal przez Gothic Startera (GothicStarter.exe) i grej.

Ultra mocno zalecane:

Spoiler
1. Pobierz OptionalPlugins, a potem wypakuj do głównego katalogu gry do pod katalogu DATA. // Zawiera komplet zajebistych Unionowych wtyczek mocno poprawiających rozgrywkę. Chcesz je mieć, ziomuś, zaufaj mi.

Raczej wybitnie opcjonalne (nieprzetestowane pod względem pełnej kompatybilności, więc mogą sypać błędami):

Spoiler
1. Wszystko to co dotyczy renderera D3D11.
2. Wszystko to co dotyczy ekstra paczek tekstur, animacji, lub modeli, i tak dalej.

LISTA ZMIAN:

Spoiler
Na chwilę obecną dostępna tylko na WoGu.de, tam jako CHANGELOG i po angielsku.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6401
Propsy2924
ProfesjaTester
 • Moderator
 • Nilfgaard
O ile może nie jestem zwolennikiem niemych kwestii dialogowych, to jestem pod wielkim wrażeniem tego ile poprawek niesie za sobą mod. Tutaj czapki z głów.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFuEthardos von Wilde

Ethardos von Wilde

Użytkownicy
Innosycki Palladin
posty9
Propsy5
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
 • Innosycki Palladin
Ze swojej strony powiem tylko tyle: Gratuluję z całego serca twórcy jak i tłumaczowi!   :ok:
Już kiedyś wspomniałem to, ale zrobię to skrótowo jeszcze raz- według mnie będzie można by to uznać bankowo na podium najlepszych modów typu "addon" do G2NK!  :)

Nie pozostaje nic innego jak tylko wyhaczyć okazję i zabierać się do gry ^-^
POZDRO WSZYSTKIM CO TO CZYTAJĄ
 

Splash

Splash

Moderator
posty4146
Propsy3353
ProfesjaNierób
 • Moderator
Czcionka z G1 to kupa
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...

Panker

Panker

Użytkownicy
posty162
Propsy62
Profesjabrak
 • Użytkownicy
@Splash To najwidoczniej jestem jednym z tych, którzy wolą właśnie czcionkę z G1. Poza tym jest ona tutaj trochę poprawiona. Ale każdy ma inne gusta ;)

Post połączony: 2020-11-27, 22:00
@Ethardos von Wilde Dzięki i twórca z pewnością również dziękuje ;) Miłej gry.
 

RaHim aka RhM

RaHim aka RhM

Użytkownicy
posty27
Propsy6
ProfesjaNierób
 • Użytkownicy
Mi też zbytnio czcionka z G1 się nie podoba, zwłaszcza ta w menu. Moim zdaniem najlepiej wygląda ta z podstawowego Gothica II https://s6.ifotos.pl/img/Gothic2Cz_qqwhrxr.jpg. Jeśli pozwolicie to wrzucę wersję z tą właśnie czcionką. Ale propsy zarówno za tego patcha jak i spolszczenie do niego.
 

„Nie szukam bogów kiedy to Magik albo Lance Armstrong” - Kartky
„26 grudnia był 2000 rok i dlatego nienawidzę drugiego dnia świąt” - O.S.T.R.

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty100
Propsy22
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
Gratulacje ukończenia spolszczenia do patcha :) Na pewno kiedyś zagram jak będę mieć wolny czas.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4146
Propsy3353
ProfesjaNierób
 • Moderator
@Splash To najwidoczniej jestem jednym z tych, którzy wolą właśnie czcionkę z G1. Poza tym jest ona tutaj trochę poprawiona. Ale każdy ma inne gusta ;)
Jest słabo czytelna - szczególnie na wysokich rozdzielczościach ekranu.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...

Fabio

Fabio

The Modders
posty3423
Propsy2114
ProfesjaSkrypter
 • The Modders
 • online
Czcionka z G2 jest po prostu poprawioną czcionką z G1, mam na myśli tą do dialogów, z przecinkami etc. Absolutnie nie rozumiem wielbienia tej z G1 xD.

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty100
Propsy47
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy
Kamraci, wygląda na to, że Unionowcy wypuścili jakieś tam poprawki do Uniona dosłownie na parę godzin przed premierą KNP, więc wersja pod którą modowałem nie była już dostępna do pobrania w Union Resource Managerze, a tylko ta nowsza. Ma ona jakieś akcje z wirtualnymi plikami i porobione coś z czcionkami, co oznacza że może nie być w pełni kompatybilna z modami nie zrobionymi właśnie pod nią, więc trzeba zrobić dochodzenie żeby ogarnąć co jest nie tak (już widzę, że Player Kit jest w paczce z łatką na systemy 64 bitowe, na przykład).

Niestety, na chwilę obecną nie mam czasu, aby to wykonać. Po nowym roku powinenem mieć okazję, aby to rozpracować.

Za utrudnienia przepraszamy, hehe.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty100
Propsy47
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy
Mi też zbytnio czcionka z G1 się nie podoba, zwłaszcza ta w menu. Moim zdaniem najlepiej wygląda ta z podstawowego Gothica II https://s6.ifotos.pl/img/Gothic2Cz_qqwhrxr.jpg. Jeśli pozwolicie to wrzucę wersję z tą właśnie czcionką. Ale propsy zarówno za tego patcha jak i spolszczenie do niego.

Ziomal, będę wypuszczał v2.5.2 w czasie dosyć bliskim, bo zlokalizowałem wszystkie błędy związane z wywalaniem do pulpitu podczas przeglądania dziennika; czcionki będę musiał podmienić i tak (nowa akcja z Unionem). Wezmę tę którą pokazałeś (GII/NK) i wstawię zamiast tej większej, a tę mniejszą zrobię na bazie tej podstawowej z YAUPa, tylko z polskimi znakami.
 

Riv

Riv

Użytkownicy
posty87
Propsy27
ProfesjaNierób
 • Użytkownicy
Rozegrałem póki co początek pierwszego rozdziału na tym modzie. Całkiem fajny się wydaje, mimo że nie jestem na ogół fanem dodatkowego contentu. Mam cztery propozycje co do usprawnień.

Mocne czerwone tło aktywnych itemów w ekwipunku zlewa się z czerwonymi numerkami oznaczającymi na którym slocie mamy daną broń i ogólnie nie wygląda zbyt estetycznie. Rozważ czy tego nie zmienić na coś mniej intruzywnego.

Sama zmiana z pozyskaniem niektórych unikatowych itemków tylko przez kradzież kieszonkową jest całkiem fajna, ale ograniczyłbym to do takich przedmiotów jak księga długów Lehmara, a nie przedmioty potrzebne do wykonania zadań. Jednym z takich przedmiotów jest klucz do wieży, który posiada Peck - bez niego nie zrobimy zadania "Joe". Wiem, że wprowadziłeś zmianę gdzie to zadanie będzie anulowane dopiero ze startem rozdziału 6, no ale wymaganie żeby specjalnie wykorzystywać PN żeby zrobić jakieś poboczne zadanie (w przypadku gdy nie chce się pakować punktów w kradzież kieszonkową) jest imo średnim rozwiązaniem.

Wspominając już o Joe. Zmieniłbym mu skrypt żeby nie reagował na walkę, albo wyłączyłbym mu wallhacka. Aktualnie, gdy zaatakuje się Constantina, Gritte czy kogoś w pobliżu wieży, w której siedzi, to wydziera się żeby przestać walczyć, co jest dosyć sporym niedopatrzeniem.

Jest trochę mała różnica jeśli chodzi o wartości pancerza, które dają Skazańcze łachy i Skórzany pancerz. Łachy zdobywamy za darmo zaraz po wejściu do miasta, a Skórzany pancerz kupujemy aż za 1400 złota. Różnica między tymi dwoma armorami to 5 ochrony na broń i 5 ochrony na ogień. Nie wiem czy 1400 złota jest tego warte na początku gry, przed wstąpieniem do gildii, nawet z bonusem, który dostajemy od Skórzanego pasa, gdy mamy Skórzany pancerz. Tutaj proponowałbym osłabić Skazańcze łachy.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty100
Propsy47
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy
Rozegrałem póki co początek pierwszego rozdziału na tym modzie. Całkiem fajny się wydaje, mimo że nie jestem na ogół fanem dodatkowego contentu. Mam cztery propozycje co do usprawnień.

Mocne czerwone tło aktywnych itemów w ekwipunku zlewa się z czerwonymi numerkami oznaczającymi na którym slocie mamy daną broń i ogólnie nie wygląda zbyt estetycznie. Rozważ czy tego nie zmienić na coś mniej intruzywnego.

Sama zmiana z pozyskaniem niektórych unikatowych itemków tylko przez kradzież kieszonkową jest całkiem fajna, ale ograniczyłbym to do takich przedmiotów jak księga długów Lehmara, a nie przedmioty potrzebne do wykonania zadań. Jednym z takich przedmiotów jest klucz do wieży, który posiada Peck - bez niego nie zrobimy zadania "Joe". Wiem, że wprowadziłeś zmianę gdzie to zadanie będzie anulowane dopiero ze startem rozdziału 6, no ale wymaganie żeby specjalnie wykorzystywać PN żeby zrobić jakieś poboczne zadanie (w przypadku gdy nie chce się pakować punktów w kradzież kieszonkową) jest imo średnim rozwiązaniem.

Wspominając już o Joe. Zmieniłbym mu skrypt żeby nie reagował na walkę, albo wyłączyłbym mu wallhacka. Aktualnie, gdy zaatakuje się Constantina, Gritte czy kogoś w pobliżu wieży, w której siedzi, to wydziera się żeby przestać walczyć, co jest dosyć sporym niedopatrzeniem.

Jest trochę mała różnica jeśli chodzi o wartości pancerza, które dają Skazańcze łachy i Skórzany pancerz. Łachy zdobywamy za darmo zaraz po wejściu do miasta, a Skórzany pancerz kupujemy aż za 1400 złota. Różnica między tymi dwoma armorami to 5 ochrony na broń i 5 ochrony na ogień. Nie wiem czy 1400 złota jest tego warte na początku gry, przed wstąpieniem do gildii, nawet z bonusem, który dostajemy od Skórzanego pasa, gdy mamy Skórzany pancerz. Tutaj proponowałbym osłabić Skazańcze łachy.

Elo, elo. Jak kiedyś wrócę do pełni modowania v2.6, to zaimplementuję:

- kiedyś testowałem i miałem trzy wersje kolorów tła dla wyekwipowanych przedmiotów: pomarańcz, zieleń oraz czerwień; zostawiłem czerwień, bo taka też była w oryginale Nocy Kruka, tylko trochę mniej wściekła; teraz może wrócę do pomarańczy albo jakiegoś brązu
- też o tym kiedyś myślałem i dam Peckowi inny unikalny przedmiot, a klucz do wieży z Joe umieszczę gdzieś na mieście; nie będzie trzeba ekstra umiejętności do jego zdobycia, tylko przeszukanie kątków // Ta zmiana jednak nie zostanie zaaplikowana. Joe jest członkiem ekipy złodziei, gdzie w ich zadaniach i tak trzeba umieć otwierać skrzynie, skradać się i wiedzieć jak przetrzepywać kieszenie, więc nie ma potrzeby tego zmieniać.
- to poprawię, plus jego zachowanie już w knajpie (bo teraz też jest problem z jego skryptami po uwolnieniu i klepaniu jak jest u Kardifa)
- łachy zejdą do [16]/[16]/[0]/[0] ([cięte/miażdżone]/[kłute]/[ogień]/[magia]), a zwykły skórzany pancerz zejdzie na cenie do 1200 (plus będzie go można ulepszyć do utwardzonego [tego cenę zmniejszę też tak do 1400] i jakiegoś tam też innego, bo i tak wtedy dodam umiejętność wytwarzania pancerzy, tarcz i hełmów, więc inwestycja w tę zbroję zawsze powinna być korzystna na późniejszych etapach dla kogoś kto będzie chciał się w to bawić)

Wiem, że jest parę innych błędów, rozbieżności i niespójności do ogarnięcia, i mam je już dawno zapisane w notatniku, ale jak coś wyhaczysz, to pisz i tak, towarzyszu.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty100
Propsy47
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy
Wersji v2.5.2 nie będzie... bo pracuję nad większą wersją v2.6 (najpierw angielska, potem polska). Lista potencjalnych zmian i jakieś "raporty" o postępach będą na WoG.de albo ModDb.

Ewentualnie, jest jeszcze Dickswordowy serwer dla tego moda (i innych co w przyszłości się pojawią, a są planowane), gdzie szybciej będą publikowane już zaaplikowane zmiany w wersji roboczej, a mi łatwiej będzie przyjąć zgłoszenia błędów i w ogóle. Link poniżej, gdzie tę gówno ikonę się klika:

 

Małcin

Małcin

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Zacząłem grać z tym Patchem i sie zastanawiam czy to normalne że co poziom jest 9 PN a nie 10 jak w podstawce.
Może ktoś mnie oświeci. :D
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty100
Propsy47
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy
Zacząłem grać z tym Patchem i sie zastanawiam czy to normalne że co poziom jest 9 PN a nie 10 jak w podstawce.
Może ktoś mnie oświeci. :D

To jest tylko jak wybierzesz "cechę" Siepacz podczas pierwszej rozmowy z Xardasem. Jak nie chcesz mieć żadnego "dziwactwa" to wybierasz "Nie, nic." za opcję, tylko ona jest na samym dole, zaraz za Siepaczem właśnie, tylko trzeba przewinąć. Przy okazji, teraz co poziom będzie 13 maks. Zdrowia, a nie 10 jak to jest w całym modzie, w zamian za te 9 PNów (gdzie normalnie jest 10 PN). Na liście zmian na WoGu, w okolicach 422 punktu znajdziesz więcej informacji (tylko po angielsku).
 

UberPro

UberPro

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
 • Użytkownicy
Ile jest tego dodatkowego contentu? W liście zmian widze głównie bugfixy.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty100
Propsy47
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy
Ile jest tego dodatkowego contentu? W liście zmian widze głównie bugfixy.

Trochę. Nie nastawiaj się na więcej niż 10% dodatkowej zawartości od podstawki. Większość to i tak smaczki i pomniejsze ekstrasy, plus ta wielka przestrzeń dodana z moda Wasteland (na razie jest w tamtych rejonach dosyć pusto, bo nie dodawałem tam nic ekstra).
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry