Blender nie ładuje mapy LHivera 2497 8

O temacie

Autor Fifi

Zaczęty 10.10.2020 roku

Wyświetleń 2497

Odpowiedzi 8

Fifi

Fifi

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cześć, chciałem zimportować mapę NEWWORLD.ZEN z LHivera do Blendera, niestety mój komputer nie wyrabia i mapa nie może się załadować. Czy jest jakaś możliwość aby to jakoś odciążyć? Ewentualnie czy ktoś mógłby otworzyć to u siebie i podzielić mi mape na 3/4 części tak aby nie była taka duża i ciężka? Byłbym wdzięczny za pomoc
 

Othello

Othello

Użytkownicy
posty20
Propsy2
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Potrzebujesz Zen. w plikach 3ds inaczej blender nie poradzi sobie z taka iloscia.
Jezeli tworcy nie udostepnili to nie widze mozliwosci
 
Główny Administrator modyfikacji - Othello mode do Gothic 1

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Swego czasu pisałem do twórcy o udostępnienie go (chciałem trochę rzeczy pozmieniać na mapie), ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Ziomuś, wyświadcz sobie przysługę i nie pytaj się czy ktoś ci coś tutaj zrobi.

Złote czasy na TM już się skończyły, Gothicowy fandom umiera, wszyscy ciągną się po końcówkach na prywatnych Discordowych serwerach, jedyna wtyczka do robienia Gothicowych siatek 3D w Blenderze i innych programach graficznych jest z 2012, i można by wymieniać bez końca... ale jest za to mnóstwo samouczków. Ogarnij sobie mapę przez podzielenie jej na kawałki, potem edytuj: najprostsza i najszybsza metoda, o czym sam dobrze wiesz.

Sam musiałem się tego nauczyć i zalecam natychmiastowe naukę tego tematu i tobie. Trzeba będzie poświęcić trochę czasu, ale się opłaci, bo każdą zdobytą wiedzę w Blenderze można wykorzystać potem do robienia siatek 3D modeli i światów do innych gier, co przyda się jak ci się kiedyś odwidzi modowanie Gothuka (a nadejdzie taki moment).

EDYCJA: I mapa Khorinis z L'Hivera w kawałkach .3DS latała gdzieś na rosyjskim WoGu.
 

Skelly

Skelly

Użytkownicy
posty13
Propsy9
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Oczaj priv kolego, bo czasem nie widać dochodzących wiadomości a wysłałem ci tam w zipie mapkę z L'Hivera w kawałkach. @Czudak Dlaczego ma nie pytać czy ktoś to zrobi? Myślałem, że po to jest ten wątek, aby sobie pomogać, pytać oraz uczyć na błędach. Nie musisz dodawać od siebie treści która jest mu bezużyteczna w tym przypadku, bo myślę, że nie interesuje go za bardzo, że złote czasy na TM się skończyły.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dlaczego ma nie pytać czy ktoś to zrobi? Myślałem, że po to jest ten wątek, aby sobie pomogać, pytać oraz uczyć na błędach. Nie musisz dodawać od siebie treści która jest mu bezużyteczna w tym przypadku, bo myślę, że nie interesuje go za bardzo, że złote czasy na TM się skończyły.

To czyste lenistwo, oczywiście, jeśli jest w sieci dostępne, to nie ma sensu od nowa tworzyć koła, aczkolwiek bez przesady, by wszystkim się wyręczać, chcąc zrobić coś pokroju modyfikacji. Tak, to nie są złote czasy, ale nie wiem, czy kiedykolwiek były. Pomimo martwicy forum, uważam, że od tamtych "czasów" weszło sporo ciekawych rzeczy, samouczków, narzędzi, więcej wszystkiego jest łatwiej dostępne. Nikomu jednak nie chce się już tego robić za darmo, nie ma tu z tego korzyści, bo potem nikt nie kończy pracy, którą ktoś dla kogoś za darmo wykona.

Othello

Othello

Użytkownicy
posty20
Propsy2
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Gdybym mial zen z LHivera to podzieliłbym sie bez problemu. Po co robic cos co jest juz zrobione? Marnowanie czasu moim zdaniem.
 
Główny Administrator modyfikacji - Othello mode do Gothic 1

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mógłby mi ktoś podesłać 3ds Górniczej Doliny z L'hivera?
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie, musisz napisać do twórców. Ale nie łudź się że Ci udostępnią.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry