[G1] Dolina Zombie v2.2 EWOLUCJA 151581 398

O temacie

Autor OrtegaX

Zaczęty 16.12.2019 roku

Wyświetleń 151581

Odpowiedzi 398

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Czy jest szansa, że nowa wersja moda trafi na Spine ? Aktualnie ogrywam Świat Skazańców ( dawno się tak nie wynudziłem ) i może po nim zagrałbym w Ewolucję Doliny Z.

--- EDIT

Nie było pytania ;) Mod trafił na Spine. Pozytywne zaskoczenie i motywacja do szybkiego ukończenia tego gniota - Ś. Skazańców.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Czy jest szansa, że nowa wersja moda trafi na Spine ? Aktualnie ogrywam Świat Skazańców ( dawno się tak nie wynudziłem ) i może po nim zagrałbym w Ewolucję Doliny Z.

--- EDIT

Nie było pytania ;) Mod trafił na Spine. Pozytywne zaskoczenie i motywacja do szybkiego ukończenia tego gniota - Ś. Skazańców.
Ortega narzekał, ale jak zapytałem Bonne'a to od razu wrzucił xd
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



lLlWojtas

lLlWojtas

Użytkownicy
posty4
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema mam problem z misją klątwa znalazłem 4 pieczęcie i wiem ze ostatnia jest w skrzyni w lochach ale nie mam do niej klucza wie ktoś może gdzie on jest podniosłem klucz z komnaty gomeza i klucz stona
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Siema, mam pytanko czy obecna wersja zmienia dużo w stosunku to tej z końcówki grudnia 2020 r. ?
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Glownie poprawki, z 3 nowe questy, ale no poprawki przede wszystkim, juz nie pamietam

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
@OrtegaX Planujesz bardziej rozbudować moda czy nie ?
 

ThiccGothic

ThiccGothic

Użytkownicy
Thicc boi
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Thicc boi
Ukradłem te mikstury dla Torreza i teraz jak gadam z Gomezem to mnie zabija. Moge to jakoś naprawić?
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica

ThiccGothic

ThiccGothic

Użytkownicy
Thicc boi
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Thicc boi
wczytac gre

Nie za bardzo mam jak bo już dawno nadpisałem. W zasadzie to zrobiłem większość misji z zamku zanim zgłosiłem sie do Gomeza. To mam rozumieć że musze grać od nowa?
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
No mozesz sprobowac dac się zabic, po czym zabic arto, blizne gomez i przywolac nowych

ThiccGothic

ThiccGothic

Użytkownicy
Thicc boi
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Thicc boi
 

Don Marczello

Don Marczello

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czy możemy się spodziewać nowej wersji w niedalekiej przyszłości?

Dla zainteresowanych zamieszczam znalezione błędy do poprawki pod linkiem:
https://drive.google.com/file/d/1Ym68k-tBB8nW8mYscdfhD-IcQf2ENT8u/view?usp=sharing
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Myślę, że tak

Itskakii

Itskakii

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ja mam jeden błąd mianowicie normalnie skrzynki otwierały mi sie ale jak wchodze do koszmaru bragusa nie moge otworzyc zadnej skrzynki, sciagalem juz wsyztsko co sie da zeby to naprawic ale dalej nie dziala mozna prosić o kod do tej pieczęci koszmaru??
 

Konanowicz

Konanowicz

Użytkownicy
posty35
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziwna akcja, a reinstall nie pomógł albo wczytanie save przed snem? Ogólnie to tych  pieczęci jest 5 albo 4 i jak otwierasz skrzynki to pojawia ci sie zapis w dzienniku i chyba skrypt sie uruchamia po otworzeniu tej w lochach więc nie wiem czy przyzwanie kodem przejdzie.
 

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie mogę się nigdzie przespać, próbowałem w chacie z pająkiem co się respi po podniesieniu miecza, u magów ognia i w lochach, to normalne? Kładę się, ale nie mam opcji dialogowych.
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem Amulet nowicujsza,[dokładniej to chodzi o ten,który trzeba wyłowić,nie pamiętam dla kogo]
Przy próbie oddania amuletu i rozmowie [DALEJ], gra się wykrzacza, bez żadnego access violation czy innego bug reportu, [Gothic ze Spine + system pack].
Podobny problem mam, przy próbie otwarcia skrzyń [Skrzynie w stróżówce w NO,tam gdzie jest skórzany hełm - jakaakolwiek interakcja ze skrzynią,kończy się wywaleniem i AV]. [ten sam problem wyskakuje gdy, próbuje otworzyć jedną ze skrzyń,  u Nadzorcy w przeklętym kręgu [Ten z zadania od Corristo]. W Koszmarze Bragusa nie mogę otworzyć żadnej skrzyni.

Edit : Teraz przy każdym wykrzaczeniu się gry, dochodzi zmiana ustawień..
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Siemka, może mi ktoś podać kod abym sprawdził sobie gdzie są poszczególne roślinki ? Chodzi mi o kod który pozwoli mi się do nich przeteleportować.
 

Mandalorian

Mandalorian

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Napotkałem dwa poważne problemy, oba związane z questem Magia Zakazana dla Corristo.
- przycisk otwierający grobowiec nie działa (użyłem marvina żeby się przedostać przez kratę)
- po wejściu do koszmaru nie jestem w stanie używać wytrycha, próba otwarcia skrzyni wytrychem kończy się crashem gry. Skrzynie otwarte lub wymagające klucza, normalnie się otwierają.

Save sprzed koszmaru nie pomaga, próba otwarcia skrzyń w grobowcu również powoduje crash.
 

Cain12

Cain12

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem Amulet nowicujsza,[dokładniej to chodzi o ten,który trzeba wyłowić,nie pamiętam dla kogo]
Przy próbie oddania amuletu i rozmowie [DALEJ], gra się wykrzacza, bez żadnego access violation czy innego bug reportu, [Gothic ze Spine + system pack].

Napotkałem ten sam błąd, quest stoi w miejscu.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry