Gothic Remake 73202 48

O temacie

Autor Drakonter

Zaczęty 13.12.2019 roku

Wyświetleń 73202

Odpowiedzi 48

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kolejny art udostępniony przez twórców - tym razem pełzacz.

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
https://www.youtube.com/watch?v=GPwjzngluy4


Świąteczny klimat udziela się też i goblinom z Górniczej Doliny. :)

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1102
Propsy1209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy





No to doigraliśmy się. Aztek został nominowany na Bezimiennego. Po tej nominacji mógłby usnąć konto bo wstyd a nie przed.

outlander

outlander

Użytkownicy
posty481
Propsy241
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
powiem wam, że jak oglądałem te wszystkie gameplaye to się srałem o ten movement postaci, ale w demku w praktyce wypada to naprawdę okej. przynajmniej mi nie przeszkadzał w eksploracji.
najgorszy to ten interfejs. jest totalnie obrzydliwy.
 

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty256
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Po demku jak ograłem to miałbym do zarzucenia trochę odnośnie oświetlenia bo daje po oczach jak dla mnie, walka kanciasta ale nie boli aż tak jak wiele osób narzekało w gampleyach. Ja się wyczuje to nawet nie jest źle aż tak. Z animacji to boli przede wszystkim ten skok, jest taki strasznie nienaturalny jak z jakiegoś fortnite'a czy coś w tym stylu.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Dennerks

Dennerks

Użytkownicy
posty38
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://www.youtube.com/watch?v=hZSNNlFaHWM


Pewnie wszyscy widzieli, ale dla kronikarskiego obowiązku wrzucam, że uchylili rąbka tajemnicy w kontekście polskiego dublingu. Jest fajnie.
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty639
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
i jak tam, udal sie ten Gothic Remake?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6356
Propsy2480
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Zajebisty, polecam
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty279
Propsy125
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Okuratny wyszedł
 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry