[G2NK] Cienie Przeszłości/Vergessen ist nicht vergangen Dubbing PL 34229 102

O temacie

Autor Fabio

Zaczęty 22.09.2019 roku

Wyświetleń 34229

Odpowiedzi 102

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Wie ktoś gdzie Dexter ma ta skrytkę między dwoma ściętymi drzewami.....?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Twórcy wydali pierwszy patch do modyfikacji opatrzony numerem 1.2. Zapisy nie są kompatybilne, a nowa wersja i tak działa w formie całości moda, więc link w pierwszym poście został zaaktualizowany.

Lista zmian w patchu 1.2:
Spoiler
— Pozbyto się crashy w okolicach areny.
— Poprawiono system obrażeń.
— Zmieniono wartości niektórych broni.
— Zastąpiono premię do broni jednoręcznej na więcej PŻ przy wyborze morderstwa na początku gry.
— Poprawiono zachowanie postaci.
— Uczyniono niektóre postacie nieśmiertelnymi.
— „Bezlistne drzewa”, które mieliśmy ściąć dla Marka, teraz faktycznie nie mają liści.
— Dodano wiele nowych przydatnych wpisów do dziennika.
— Zmieniono lokalizację skarbu Dextera.
— Rozszerzono świat gry o tereny wokół Starej Kopalni.
— Znacznie utrudniono kradzież kieszonkową, a miejscami wręcz ją zablokowano (żeby na przykład nie można było w nieskończoność okradać Christiana).
— Skorygowano wartości sprzedaży przedmiotów tak, aby nie można było zarobić kilku tysięcy bryłek rudy w krótkim czasie.
— Zablokowano możliwość przyjęcia oraz ukończenia niektórych zadań w drugim rozdziale.
— Przerobiono główny wątek w drugim rozdziale tak, aby Nyras pojawił się w odpowiednim miejscu i nie trzeba było zwracać się do niektórych postaci niezależnych takich jak podejrzany Kopacz.
— Usunięto Wolne Celowanie, aby gracz mógł samemu wgrać najnowszą wersję tego dodatku, jeśli sobie tego życzy.
— Dodano trochę dialogów i postaci.
— Dodano nowe odzywki u pewnej postaci w zamku.
— Utrudniono nieco walkę finałową.
— I wiele innych, pomniejszych zmian.

PS. Nie, nie grałem w nową wersję, więc nie wiem, gdzie jest np. nowa lokalizacja skrzyni Dextera, ale pewnie sobie poradzicie.

kamilosss

kamilosss

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Macie też problem z crashami gry aż resetuje kompa?  Jak to naprawić ściągłem wersję 1.2 ale nic nie pomogło.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Pierwsze słyszę o crashach, które powodują reset komputera. Masz na pewno zainstalowany Systempack i wersję raportową gry?

kamilosss

kamilosss

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam system packa, co nasz na myśli wersję raportową gry? Próbowałem na wersji ze steama złotą edycje tak jak i zwykłą, nie ma różnicy z crashami.
 

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja mam zaś taki problem:
Instaluję G2NK (steam), następnie potrzebne komponenty, m.in. systempack 1.8 i playerkit 2.8. Instaluję moda. Odpalam gothicstarter a on po niemiecku i zamiast coś odpalić to wyskakuję błąd i wywala program. Przed instalacją tego moda wszystko wygląda OK. Problem po instalacji. Co może być przyczyną?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Należy uruchomić Gothica jako administrator.

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No ba, że tak robię. Pod wieczór spróbuję jeszcze na starszych wersjach systempacka i playerkita. Może tutaj coś nie chce grać. Albo spróbuje zainstalować to na gothicu z goga (o ile to jakaś różnica czy gog czy steam).
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
No ba, że tak robię. Pod wieczór spróbuję jeszcze na starszych wersjach systempacka i playerkita. Może tutaj coś nie chce grać. Albo spróbuje zainstalować to na gothicu z goga (o ile to jakaś różnica czy gog czy steam).

Nie ma znaczenia, którą wersje systempacka masz. Z playerkitem jest raczej tak samo. Wydaje mi się, że po prostu robisz coś źle w tych instalacjach, innej opcji nie ma.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
systempack 1.8 i playerkit 2.8.
Jak instalujesz w tej kolejności to nie ma mowy, żeby się coś nie zjebało :F W ogóle spróbuj zainstalować tylko wersję raportową i na nią SystemPack, bez instalacji Playerkita, to powinno zadziałać.
No i jakbyś powiedział, co za błąd wyskakuje, to to może być pomocne xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
systempack 1.8 i playerkit 2.8.
Jak instalujesz w tej kolejności to nie ma mowy, żeby się coś nie zjebało :F W ogóle spróbuj zainstalować tylko wersję raportową i na nią SystemPack, bez instalacji Playerkita, to powinno zadziałać.
No i jakbyś powiedział, co za błąd wyskakuje, to to może być pomocne xD
PlayerKit z "brak odpowiedzi" i po chwili go wywala.

Kolejności instalacji raczej dobra - wersja raportowa, starter, systempack i mod.

Nie instalowałem PlayerKita i wszystko śmiga :) - dzięki
 

kamilosss

kamilosss

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pierwsze słyszę o crashach, które powodują reset komputera. Masz na pewno zainstalowany Systempack i wersję raportową gry?
Najpierw instaluje player kita 2.6f, potem fix 2.6 na koniec system packa 1.6 i kopiuje pliki moda do folderu z grą
 

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pierwsze słyszę o crashach, które powodują reset komputera. Masz na pewno zainstalowany Systempack i wersję raportową gry?
Najpierw instaluje player kita 2.6f, potem fix 2.6 na koniec system packa 1.6 i kopiuje pliki moda do folderu z grą
Nie instaluj PlayerKita - mi to pomogło.
 

qpidyN

qpidyN

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
A ja mam problem z polskimi znakami w świecie gry, w menu jest normalnie, coś ktoś?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
A ja mam problem z polskimi znakami w świecie gry, w menu jest normalnie, coś ktoś?

Czy masz w tle zainstalowane jakieś inne modyfikacje, które mogłyby kolidować z Cieniami Przeszłości (Returning na przykład xD)?

qpidyN

qpidyN

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
nic, a nic :P


dzieje się to losowo, raz działa dobrze po włączeniu, raz nie :D także mało bolesne
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Włączam moda poprzez administratora, mam systempacka i fixa, i acces violation wyskakuje jak chce nową grę zacząć. Ktoś coś? Gothic czysto zainstalowany.

Moda przeinstalowałem, teraz przez gothic exe w ogóle się mod nie odpala, a przez gothicstarter wszystko sie zawiesza.

edit2: doinstalowałem player kita. Teraz gra się odpala przez gothicstarter, wchodze do gry, mam nawet filmik i... ciemność widzę. Czasem pojawia się Bezi bez tekstur i białe kwadraty.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
edit2: doinstalowałem player kita. Teraz gra się odpala przez gothicstarter, wchodze do gry, mam nawet filmik i... ciemność widzę. Czasem pojawia się Bezi bez tekstur i białe kwadraty.

Jaka wersja Systempacka? Próbowałeś ewentualnie w zgodności z systemem Windows XP SP3? Jeśli w menu głównym nie masz nowych tekstur z moda, to i gra ci się nie odpali (będzie właśnie Bezimienny i czarny świat).

Nie grałem w nową wersję modyfikacji (która jest aktualną w pierwszym poście), więc ciężko mi powiedzieć, wtedy jeszcze chyba grałem na Systempack 1.7 i wersji do tyłu modyfikacji, ale pewnie nie to jest przyczyną.

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
edit2: doinstalowałem player kita. Teraz gra się odpala przez gothicstarter, wchodze do gry, mam nawet filmik i... ciemność widzę. Czasem pojawia się Bezi bez tekstur i białe kwadraty.

Jaka wersja Systempacka? Próbowałeś ewentualnie w zgodności z systemem Windows XP SP3? Jeśli w menu głównym nie masz nowych tekstur z moda, to i gra ci się nie odpali (będzie właśnie Bezimienny i czarny świat).

Nie grałem w nową wersję modyfikacji (która jest aktualną w pierwszym poście), więc ciężko mi powiedzieć, wtedy jeszcze chyba grałem na Systempack 1.7 i wersji do tyłu modyfikacji, ale pewnie nie to jest przyczyną.

system pack 1.6 do g2nk
Tak, dokładnie, nie mam tekstur w menu głównym tylko białe tło. Spróbuje popróbować coś ze zgodnością i system packami, bo za każdym razem gdy coś instaluje/przeinstalowywuje to odpalanie działa inaczej.

Dobra, naprawiłem. Gdyby ktoś miał podobny problem co mój, czyli brak tekstur, liczne błędy przy odpaleniu i zaczęciu rozgrywki:

Instalujemy CZYSTEGO gothica 2 NK i instalujemy kolejno:
1.Gothic2 fix, wersja raportowa (nie wiem jak z inną) 2.6 rev2
2.System pack 1.7 (na 1.6 nie chciało mi działać)
3.Wypakowujemy moda i przy wypakowaniu foldery system klikamy, żeby nie zamieniać plików (zamiana też powodowała błąd, nie wiem jak to się ma do dalszej rozgrywki)
I to tyle. Odpalamy gothicstarter.exe z adminem bądź bez ( mi działa na oba sposoby)
Cieszymy się rozgrywką.
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z misją "Za Gomeza" w momencie, s ktorymrmamy iść z Bullitem przywitać się z Kopaczami i Winstonem. Bullit stoi przy bramie do zamku, a reszta przy bramie i kompletnie nic się nie dzieje. Byłem na wieczór u niego, w tym momencie jest 2 w nocy i.. nic. Wcześniej oglądałem z Bullitem przed przyjęciem tej misji to wspomniał coś tylko o popijawie. Jest jakiś skrypt zablokowany czy muszę coś zrobić/poczekać? 
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry