Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 101469 392

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 101469

Odpowiedzi 392

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
koło wodospadu  tam gdzie są piraci znalazłem skałę z przyciskiem co on otwiera
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
jak się dostać do tego obozu wypadowego najbezpieczniej
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy jest możliwość zdobycia klucza do wejscia tam gdzie cavalorn miał magazyn koło jego chatki
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
To wątek główny na II. rozdział.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
gdzie znajdę pierwszy kufer ratforda o które krzaki chodzi gdzie mam szukać

Post połączony: 2020-11-01, 19:47
i kolejna prośba gdzię mam szukać systempack.ini EnableShields który to plik żeby włączyć tarcze

Post połączony: 2020-11-02, 12:54
gdzie znajdę brutusa bo ma paczki od jana gdzie są te bagna

Post połączony: 2020-11-02, 14:18
Czy w 1 rozdziale idzie jakość dostać się do obozu gdzie jest monk  bo jak chcę zagadać to biorą mnie za intruza i mnie atakują

Post połączony: 2020-11-02, 15:18
gdzie znajdę 3 księgę urboros 3 proszę o scrina gdzie dokładnie szukać
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy zadanie  Paczki dla kowala  idzie dostać w 1 rozdziale  na wersji 1 .1

Post połączony: 2020-11-04, 12:03
gdzie znajdę  2 kufer dla ratforda
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy ktoś mi powie gdzie mam szukać tego  Brutusa z tymi paczkami od której strony go szukać  od strony nowego obozu czy od strony chaty Cavalorna na te bagna
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jeśli leży tam gdzie miał leżeć, to idź od strony Nowego Obozu, powinien być na wejściu na stare terytorium orków w pobliżu kamiennego kręgu.
A przez czas, który czekałeś na odpowiedź, dwa razy przeszukałbyś obie ścieżki :P
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
tak znalazłem zanim mi odpisałeś  ale dzięki  za pomoc

Post połączony: 2020-11-05, 13:21
czy do kopalni gdzie wykonywało się zadanie nieznajomi gdzie było dwóch bandziorów idzie otworzyć ta kratę bo ponoć w modyfikacji jest taka możliwość  jeśli tak to jak ją mogę otworzyć

Post połączony: 2020-11-05, 14:05
Mam kolejne pytanie co mam zrobić żeby otrzymać zadanie Zioła dla niewolników mam struj bandytów jestem przy zadaniu nieznajomi
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy jak się jest w gildii łowców orków to można zrobić zadanie Psikusy bandytom!
 

bonq

bonq

Użytkownicy
posty36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajde jehena? Przeszukalem okolice obozu bandytow i przeleczy
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
O ile mnie pamięć nie myli to był chyba tam, gdzie Drax i Ratford w oryginale.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



bonq

bonq

Użytkownicy
posty36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Są tam tylko dwa zwykłe zębacze i jeden smoczy, daj ktos kod wrazie w

EDIT: dalej stoje w miejscu ;/ Możliwe że muszę zrobic jakieś zadanie zanim on sie pojawi ?
 

bonq

bonq

Użytkownicy
posty36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
HELP najlepiej poprosiłbym kod na Jehensa bo chyba raczej to bug. Dodam że używałem już konsoli żeby dostać sie po zębate koło do SK. To tak ma być że nie da sie czasami wskoczyć na niektóre półki czy jest to następny bug? Pamiętam że na pierwotnej wersji tego nie było
 

inc0

inc0

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
HELP najlepiej poprosiłbym kod na Jehensa bo chyba raczej to bug. Dodam że używałem już konsoli żeby dostać sie po zębate koło do SK. To tak ma być że nie da sie czasami wskoczyć na niektóre półki czy jest to następny bug? Pamiętam że na pierwotnej wersji tego nie było

Baardzo podobna sytuacja u mnie, również wlaczylem konsole pierwszy raz, aby dostać się do kopalni (dopiero później zacząłem korzystać z 3-4 slotów w szybkim menu, co rozwiazało problem wspinaczki).

Podobnie jak koledze wyżej, Jehen mi się nigdzie nie pojawił. Z tego co wyczytałem powinien być niedaleko jaskini z kamiennymi golemami, przy moście, w namiocie.

Użyłem barvina zeby go właśnie tam przywołać. Znalazłem w konsoli kod na niego (nasz_232_jehen, bodajze), lecz to nie był koniec problemów.

Spoiler
Po wykonaniu dla niego pewnego zadania ze wspólnym ubojem obleśnej świątynnej bestii, wspomniał o błysku światła w jaskini pod wulkanem. Wpłynąłem tam, lecz kompletnie nic się nie dzieje, jest tam "zielona tekstura kamienia" (zwykły kawałek skały, ale zielonkawy), a gdy się spojrzy w góre, jest jakas krata.
.

Rozgerałem juz niecałe 28h gry jako myśliwy i bardzo mnie wciągnął ten zacny mod, szkoda, ze stanąłem w miejscu pod koniec 3 rozdziału.

Bardzo proszę o pomoc, jeżeli możliwa :+)
 

Tense590

Tense590

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, przeszukiwałem sobie zakamarki mapy jak to typowy gracz i natknęłem się na coś ciekawego. Mianowicie da się w pewnym miejscu zanurkować i długim tunelem przepłynąć by wynurzyć się w pustym pokoju z jedną kapliczką o nazwie
Ketty Dun - "W mojej pamięci" i w sumie bym to zbył i uznał za jakiegoś easter egga z Cape Dun, gdyby nie to że po użyciu przysciku, bohater mówi nam "czym" tak jakby kapliczką wymagała jakiegoś przedmiotu do użycia. Ktoś coś wie na ten temat ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ten grób i kilka innych jest potrzebnych do jakiegoś zadania w późniejszym czasie - 3 albo 4 rozdział.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Neos

Neos

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie,

Znacie kody na fragmenty pergaminu z obozu na bagnie? Mam 7 i brakuje mi ostatniej sztuki.. obszukałem wszystkie chaty i coś już mnie trafia...

Pzdr
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Panowie,

Znacie kody na fragmenty pergaminu z obozu na bagnie? Mam 7 i brakuje mi ostatniej sztuki.. obszukałem wszystkie chaty i coś już mnie trafia...

Pzdr
Kod: ItNa_FragmentZwoju
 
while(false) Do();

maskota

maskota

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam, gdzie znajdę drugą skrytkę Gerolda z obozu łowców, w zadaniu "Wierny strażnik". Przeszukałem cały cmentarz obok grobu Garonda i nic. Widziałem że to pytanie parę razy już padło, ale i tak nie potrafię znaleźć tego schowka.
Czy to normalne że znikają kilofy z ekwipunku? Gdzie mogę znaleźć lub kupić kilofy w 1 rozdziale? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry