Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 101473 392

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 101473

Odpowiedzi 392

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Hunt skupuje skory po wgraniu łatki.

Presja czasu zacznie sie kiedy zrobisz poszukiwanie nieumarlej bestii.Ten quest zas dostaniesz po spotkaniu z jenkinsem.
Matt zaprowadzi cie do niego.Matt respi sie po bodajze wzieciu questow od Udara.

Mnie zas dalej nie dziala odbijanie zamku.nie dosc ze brama sie nie otwiera to gdy wybije wszystkich i chce pogadac z kerolothem na srodku sali tronowej to on sie tylko obraca i slychac taki zbugowany dzwiek zacinania sie(?)
 

MountaiN

MountaiN

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@MountaiN
Ad.3. Ja nie miałem z tym kłopotu. Gdy przyniesiesz Gestathowi list od Kerolotha powinna pojawić się odpowiednia opcja dialogu.

 Rozumiem że muszę iść teraz główną linię fabularną?

Poza tym ktoś tu wyżej nademną piszę że po w graniu łatki się naprawi, tylko ja gram przez spine..

Post połączony: 2019-07-11, 22:56
Hunt skupuje skory po wgraniu łatki.

Presja czasu zacznie sie kiedy zrobisz poszukiwanie nieumarlej bestii.Ten quest zas dostaniesz po spotkaniu z jenkinsem.
Matt zaprowadzi cie do niego.Matt respi sie po bodajze wzieciu questow od Udara.



Mnie zas dalej nie dziala odbijanie zamku.nie dosc ze brama sie nie otwiera to gdy wybije wszystkich i chce pogadac z kerolothem na srodku sali tronowej to on sie tylko obraca i slychac taki zbugowany dzwiek zacinania sie(?)

1. Od udara były questy na groby, zrobiłem go, dalej nie wiem gdzie ten Matt.

2. Pisałem o tym nieco wyżej, poszukaj, z tą bramą, o tym że trzeba kodu użyć

3. Jak wgrać łatkę jeśli gram przez spine? Czy nie uszkodzi to save'ów? I czy będzie wgle działać skoro już gram?

4. Kto to Jenkis i gdzie jest :D
 

h0rible

h0rible

Użytkownicy
posty11
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
'' Rozumiem że muszę iść teraz główną linię fabularną?''


Tak, opcja pomocy kowalowi jest dopiero gdy wykonasz misje ''Wyposażenie do twierdzy '' i zaniesiesz list Gestathowi
 

Mika 123

Mika 123

Użytkownicy
posty45
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Mam pewien problem techniczny. Otóż gdy mam założony miecz bądź jakąkolwiek broń (jednoręczną), to nie mogę założyć łuku. To samo odwrotnie. Gdy mam łuk nie mogę założyć broni białej. Pojawia się ona na pasku szybkiego dostępu, ale nie jest założona. W dodatku czasem przy wczytywaniu zdejmuje mi się broń. O co chodzi?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Trzecia ksiega jest na samym szczycie wodospadu.Teleport do tej lokacji jest za wieza xardasa.musisz przejsc przez to zwalone drzewo na drugą strone
Jedyne zwalone drzewo, jakie tam widziałem, jest niemożliwe do przejścia. Chyba, że źle szukam. Ktoś byłby może łaskaw poinstruować mnie, jak dotrzeć do Uroborosa III?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

h0rible

h0rible

Użytkownicy
posty11
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Mam pewien problem techniczny. Otóż gdy mam założony miecz bądź jakąkolwiek broń (jednoręczną), to nie mogę założyć łuku. To samo odwrotnie. Gdy mam łuk nie mogę założyć broni białej. Pojawia się ona na pasku szybkiego dostępu, ale nie jest założona. W dodatku czasem przy wczytywaniu zdejmuje mi się broń. O co chodzi?

Musisz wgrać fixa : https://mega.nz/#!hQ9kBY7I!B8I1wLhC1Hm2W6HrNu5hb6Xk4spkqXv_e_iXeQhm5wU

pobierasz i wrzucasz do folderu  Data
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Cytuj
Jedyne zwalone drzewo, jakie tam widziałem, jest niemożliwe do przejścia. Chyba, że źle szukam. Ktoś byłby może łaskaw poinstruować mnie, jak dotrzeć do Uroborosa III?

Tam da sie chyba tylko dzieki marvinowi dostac.Ktos juz o tym pisal gdzies w tym dziale.


@MountaiN
Ja gram po stronie lowcow orkow i z tego co wyczytalem w solucji to mysliwi nie maja questow
na zaginiony patrol i poszukiwanie nieumarlej bestii.
Tam jest jakies polowanie z Jehenem.
 

MountaiN

MountaiN

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@MountaiN
Ja gram po stronie lowcow orkow i z tego co wyczytalem w solucji to mysliwi nie maja questow
na zaginiony patrol i poszukiwanie nieumarlej bestii.
Tam jest jakies polowanie z Jehenem.
[/quote]

Zara się okaże :D

Post połączony: 2019-07-11, 23:11




Post połączony: 2019-07-11, 23:16
Musisz wgrać fixa : https://mega.nz/#!hQ9kBY7I!B8I1wLhC1Hm2W6HrNu5hb6Xk4spkqXv_e_iXeQhm5wU

pobierasz i wrzucasz do folderu  Data

a jeśli ktoś ma spine? ..

Post połączony: 2019-07-11, 23:25
@xendix
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Info jak zrobic zadanie "Wojna"
Przy samym wejsciu do zamku jest torturowany kopacz.On daje informacje o dowodcy w gorskiej fortecy.Gdy zrobi sie te misje to wszystko ladnie idzie dalej.
 

MountaiN

MountaiN

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie jest Jehen ? Zadanie '' Gonitwa krew i łuski '' Pomoze ktos ?
Podpinam się gdzie ten cfel xd
 

h0rible

h0rible

Użytkownicy
posty11
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest Jehen ? Zadanie '' Gonitwa krew i łuski '' Pomoze ktos ?
Podpinam się gdzie ten cfel xd

Znalazłem, tam pod mostem, w wodzie jak sie idzie do obozu wylotowego, tam gdzie był uroboros .

Post połączony: 2019-07-12, 01:35


Lista bugów tej wersji (z łatką):
- brak możliwości dojscia do uroboros 3
- problemy z wyskakiwaniem na różne stopnie, schodki
- gałązki , krzewy uniemożliwiajace przejście w kilku miejscach ( NPCe kilkakrotnie ne mogli odnależć ścieżki podczas współnych wypraw)
- brak opcji sprzedaży skór u Hunta
- kopacz Daniel jest martwy ( nie można skończyć gorączki złota)
- Nie mogłem wykuć broni u Jana, mimo że miałem odpowiednią ilość stali ( brak odpowiedniego dialogu )
- Nie jestem pewien co do tego czy prawidłowo działa umiejętność ''szybka nauka'' , tylko raz dostałem +2PN
- Przy progu 50 punktów siły , odbiera PN nie dodając odpowiednio do umiejętności
- Gdy ma się założona bron dodającą 8% do walki jednorecznej i teleportuje sie gdzieś , to po teleporcie na przykład z 68% robi się nagle 60
- wyrzuca z gry podczas walki z Ur Shakiem

To tak na szybko. Dziekuję wszystkim twórcom moda, świetna robota !
 

Majsiczek

Majsiczek

Użytkownicy
posty64
Propsy4
  • Użytkownicy
Mam pytanka moze ktos wie jak pomoc:
1.Gdzie znajde ukryta zbroja oraz pancerz starozytnych?
2.Jak otworzyc brame w lesie kolo kopalni( znalazlem 1 przycisk w lesie , jest ich wiecej?)
3.Jak otworzyc krate ktora jest na cmentarzu orkow?
 

MountaiN

MountaiN

Użytkownicy
posty14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak zabic Ducha Susan(nad opuszczona kopalnia)?Tego ktory dzierzy miecz runiczny?
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Jak zabic Ducha Susan(nad opuszczona kopalnia)?Tego ktory dzierzy miecz runiczny?
Nie da się. Ona jest po prostu nieśmiertelna.
 
while(false) Do();

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Gdzie jest kosc brata(jednego z pieciu) za palisada?
Szukalem przy palisadzie,w poblizu tych grzybow i scierwojadow i nie moge znalezc.

Edit:Znalazlem.Byla przed palisada.Skarb do wykopania
 

Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę klucz do drzwi do jaskini aby zdobyć drugą część artefaktu, mowa o jaskini obok fortecy, gdzie był kamienny smok?  W jaskini nie pojawił się żaden mag. Tą część artefaktu obok chaty cavalorna już zdobyłem.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jakoś w wejściu, po prawej stronie, leży zwój. Użyj go, a mag (no, nie do końca mag) się pojawi.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Taigho

Taigho

Użytkownicy
posty33
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z jednym zadaniem. Mam zabić kamiennego golema ale w pierwszym rozdziale zniszczyłem wszystkie golemy z miejsca gdzie zdobywaliśmy koło zębate, a jak tam byłem na początku drugiego to żaden się nie zrespił. Może ktoś mi podać lokalizację takiego golema w drugim rozdziale, czy jestem zmuszony go przyzwać kodem? 
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajduje się Brutus w zadaniu z paczkami? Z opisu wynika, że wybrał ścieżkę górą, dookoła bagna, ale nie bardzo mnie to nakierowało.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry