Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 101504 392

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 101504

Odpowiedzi 392

BoksujFoke15

BoksujFoke15

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pierwsza skrytka jest miedzy drzewami za arena
Druga skrytka jest na cmentarzu po prawej stronie jak masz drzewo to na rogu zanim zaczniesz schodzić ze skały.


Post połączony: 2021-07-30, 14:27
Panowie potrzebuje pomocy. Zadanie Kufry Ratforda.
Znalazłem Drugi i Trzeci kufer czyli na skale na bagnach oraz pod wodą przy domkach rybackich ale przeszukałem całą dzielnicę wokół obozu myśliwych, bandytów oraz rozwalonej wieży Xardasa i nie mogę znaleźć tej pierwszej skrzyni która niby ma być przy drodze w stronę przełęczy nieopodal trupów Orków i Ludzi ktoś może mnie jakoś dokładniej naprowadzić?

Post połączony: 2021-07-31, 03:18
Jak ktoś ma zainstalowaną grę z oficjalnej strony g2 ucieczka to pewnie będzie miał problem z questem "W poszukiwaniu nieumarłej bestii" W momencie kiedy udajecie wchodzicie na skały nad kopalnią i zabijecie dwóch świątynnych strażników nie będziecie mieli nieznanego maga po prostu nie zrespi się. Musicie niestety użyć marvina i sobie go zrespić nasz_021_nieznajomy
 

StachusCitrus

StachusCitrus

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zbugowały mi się dwa zadania pierwsze to "Woda święcona" stoje o północy w wyznaczonym miejscu i nic zapis w dzienniku się nie pojawia, a druga misja to paczka dla Dobara u Jana nie mam opcji dialogowej odnośnie tych paczek
 

Caratorino

Caratorino

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam duży problem z misją Pościg Za Cieniostworem.
Otwórz najpierw przy namiocie (jak w solucji) nie stał Jehen. Udało mi się go znaleźć kodem (nasz_) i przywołać. Na końcu misji trzeba wpłynąć od strony wody do jaskini, ma tam według solucji być jakiś nieznajomy. Niestety również nikogo tam nie ma. Nie moge też w żaden sposób odnaleźć kodu na tę postać. Czy ktoś ten kod zna?
Z góry dzieki za pomoc
 

Vincu8

Vincu8

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie mam problem, pobralem od was wersje Ucieczka 1.1 i poprosze kod na postac peter z obozu łowców orkow poniewaz go nie mam a jest mi do zadania potrzebny i druga sprawa na dnie jeziora nie ma skrzyneczki ze zlotem potrzebnej do zadania skrzynie Ratforda tez bym na nia kod chcial. Dziekuje z góry za jakąkolwiek pomoc
 

rekrut1990

rekrut1990

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cześć,
Ktoś wie gdzie znajdę Ayana do misji Pomoc Strzelców? Jest napisane, że przy cmentarzysku orków, jednak nie mogę go znaleźć tam gdzie było cmentarzysko w G1.
edit:
Znalazłem, Trzeba było się trochę lepiej rozejrzeć, bliżej palisady
 

Kajdan

Kajdan

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Witam, ma ktoś kod na postać Carry, z obozu bandytów? Stał przed palisadą. Zabiłem go dawno temu, teraz mam 14h I brakuje mi reputacji :( Help
 

Kajdan

Kajdan

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Edit:
Kod na Carry '' insert nasz_316'' Lol, nie znałem funkcji Edit Focus :) Ps, Atakują cię Bandyci? To dlatego że powiedzieli do ciebie
INTRUZ, są pamiętliwi :) kody' 'nasz 302-329' to bandyci chyba :)
 

Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy tylko ja w tym modzie mam takie problemy ze skakaniem do połowy miejsc nie mogę doskoczyc takie jak skały za wieżą xardasa czy skały przy starej kopalni.
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Czy tylko ja w tym modzie mam takie problemy ze skakaniem do połowy miejsc nie mogę doskoczyc takie jak skały za wieżą xardasa czy skały przy starej kopalni.
Spróbuj zainstalować uniona bez pluginów stąd: https://worldofplayers.ru/attachments/107728/
 
while(false) Do();

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty222
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Mam pytanko szukam kości przed orkowym cmentarzem. Przebiegłem wzdłuż krawędzi wodospadu ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Ona jest po drugiej stronie palisady czy gdzieś koło myśliwego Ayana?
 
LET'S ROCK!

LooKaSenpai

LooKaSenpai

Użytkownicy
posty9
Propsy9
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Siema. Mam pytanie
Kto w "Ucieczce" nauczy mnie posługiwania się tarczą?
 
Gram,nawijam, nagrywam, dubbinguje...
Ot nudne żyćko :D

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Shael

Shael

Użytkownicy
posty49
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie są świeże łososie dla Carry'ego? Gdy mu kupuję na dole i od razu dostarczam to mówi, że są nieświeże
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry